Żyd z partii Nigela Farage’a spalił Nowy Testament. Nie poniósł konsekwencji! Mainstream milczy, a żydowskie media wzięły go w obronę

Szneur Odze / Fot. Youtube
26
SKLEP-WPRAWO.PL

Gdy w listopadzie 2015 roku na wrocławskim rynku spłonęła kukła żyda, zawyły światowe media: na naszych oczach rodzi się faszyzm, nazizm w czystej postaciantysemicka Polska! Minęło półtora roku. Piotr Rybak, który podpalił kukłę, został skazany przez Sąd Apelacyjny na 3 miesiące pozbawienia wolności, a sprawa wciąż jest przedstawiana jako naczelny przykład antysemityzmu i ksenofobii. Tymczasem w Wielkiej Brytanii, żydowski rabin, będący jednocześnie kandydatem na burmistrza Manchesteru z ramienia partii UKIP, spalił Nowy Testament, czym pochwalił się tym w Internecie. Nie poniósł konsekwencji, zaś za sprzeciw islamskiej i talmudycznej nienawiści, chrześcijanie są wsadzani do więzienia.

W przeddzień święta Paschy 2017 roku, ortodoksyjny rabin Szneur Odze opublikował zdjęcie z płonącą Biblią, zawierającą Stary i Nowy Testament w języku hebrajskim i angielskim. 

Rabin twierdził, że Biblia została umieszczona w jego synagodze bez jego zgody, a ponieważ – jak powiedział Odze – „obok „świętego Starego Testamentu znajdował się tam również fałszywy Nowy Testament, nie mógł uczynić inaczej i księgę musiał spalić”.
Biblia została wyprodukowana przez chrześcijańskich ekstremistów, którzy w przeszłości byli żydami, a teraz próbują nas nawracać, byśmy przyjęli wiarę w Chrystusa jako zapowiedzianego Mesjasza – powiedział Odze dla Britain’s Daily Mail.

Rabin uznał, że „fałszywa biblia” wydana w formie przypominającą Torę może wprowadzić innych w błąd.

Na bluźnierczy akt, będący jawną obrazą uczuć religijnych i nawoływaniem do nienawiści wobec chrześcijan, niemal nikt zareagował. Gdzie podziało się lewactwo czy ideologiczne karły z Tygodnika Powszechnego, które zdzierały gardła, gdy pod wrocławskim pręgierzem spłonęła słomiana kukła! Czy na palenie Pisma Świętego wyrażają zgodę? Gdzie podziali się katocelebryci: Tomasz Terlikowski, Grzegorz Kramer SJ czy Szymon Hołownia? Odebrało im mowę? Interweniował jedynie brytyjski dziennik Daily Mail, zaś Times of Israel brał swojego w obronę. Pod wpływem interwencji tego pierwszego, do tablicy został wywołany rzecznik prasowy partii UKIP, który usprawiedliwiał, a nawet tłumaczył nienawiść swojego kandydata na burmistrza Londynu.
Nie zaleca się, by taki czyn był upubliczniany w mediach społecznościowych, ponieważ akt może być źle zrozumiany – enigmatycznie powiedział rzecznik prasowy partii, której liderem jest ubóstwiany przez wielu Nigel Farage – polityk, który doprowadził do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Rabin nie poniósł żadnych konsekwencji. Nadal piastuje wysokie stanowisko w partii i spokojnie kroczy brytyjskimi ulicami. Nie poniósł również żadnych konsekwencji w kraju, gdzie za publiczne wyrażanie dezaprobaty wobec fundamentalizmu islamskiego czy dewiacji LGBT można trafić za kratki. Poza tym, jak ma być rozumiany akt spalenia Pisma Świętego, którego zdjęcie zostało opublikowane w serwisie społecznościowym, z którego korzysta cały świat, jeśli nie jako czyn nawołujący do nienawiści na tle religijnym? Jak rozumieć akt, który może doprowadzić do zaostrzenia konfliktów poprzez podburzanie żydów i nie-chrześcijan, do tego by zgładzić wyznawców Chrystusa? Jak wielka musi być hipokryzja tych, którzy sugerują, że spalenie Biblii to przejaw wolności do wyrażania swoich poglądów? Jak to jest, że spalenie słomianej kukły dzierżącej w rękach flagę fundamentalistycznej w swym bezbożnictwie i deptaniu godności człowieka Unii Europejskiej porównywane jest do nienawiści III Rzeszy, zaś spalenie świętej księgi Pisma Świętego, z którą utożsamiają się setki milionów ludzi na całym świecie, zbywane jest milczeniem?

Niestety, lwia część społeczeństwa łyknęła narrację światowego mainstreamu: obraza (czyli często po prostu powiedzenie prawdy) żydów to antysemityzm, zaś deprecjacja chrześcijan to przejaw wolności religijnej i sztuka. Za sprzeciw wobec islamskiej nienawiści po więzieniach ciągana jest Jayda Fransen, zaś mi za sprzeciw wobec nienawiści Talmudu wystawia się akty oskarżenia. Antypolonizm i antychrystianizm rosną niczym grzyby po deszczu, a światowy mainstream i establishment śmieją się nam prosto w twarz. Jak długo jeszcze?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Dawniej wiedzieli co z tą parchatą pejsatą chołotą robić – na pewno na sucho by im nie uszło. Dawniej były cywilizowane czasy

 2. Tadeusz mówi

  a ja mu naszcze na jego talmud. durny pejsaty debil tylko przeciwko wszystkiemu sa. wystarczy obejrzec filmiki jak ta chazarska cholota nawet w izraelu sie zachowuje. nie pracuja dostaja kase od panstwa sa za zamykaniem sklepow w sabbat a tak ogolnie sa przeciwko wszystkiemu. najlepjej robic swoje tak jak to robia obywatele izraela. a jak skacza to po ryju te bydlo to w tedy zrozumie to naprawde jakis odlam zydostwa co albo sie ignoruje albo sie leje. inaczej nie rozumieja.

 3. Tadeusz mówi

  Matka mi opowiadala jak taki gruzinsko-chazarski zyd, bo z tych rejonow pochodzi te bydlo grozilo jej raz bo miala konflikt z nimi, ze kopna jej w brzuch jak chodzila ze mna w ciazy. Dzieki bogu byl moj wujek tzn brat matki i przywrocil durnia piesciami do rozumu. lol

  To sa odpady mimo tego ta gruzinska cholota dalej dziala na terenie PL wystarczy popatrzec jak obecny rzad zawsze w obronie gruzji leci, ciekawe dlaczego?

  1. Noah Wendt mówi

   Chazarowie to Polacy, wiec bili ja swoi. Slusznie wujek do porzadku ich przywolal.

  2. michu mówi

   Chazarowie to Turkoidzi co przyjęli judaizm. Tam rzeczywiście tak się przywołuje do porządku.

  3. Noah Wendt mówi

   A wiec nie Zydzi..

  4. michu mówi

   Nie Żydzi w znaczeniu np biblijnym , ale sami siebie tak określają i pod taką marką występują na świecie.

 4. Ania mówi

  I jacy to „starsi bracia w wierze” ?! Kto wymyślił i kto powiela takie kłamstwo ?!

  1. Valdi mówi

   JPII.

  2. michu mówi

   Chodzi o np List do Galatów rozdz. 4 wersy 21-31

  3. Malgorzata mówi

   Ania: „starsi bracia w wierze” to Jan Pawel II, jego matka byla zydowka. WIec chcial pogodzic dwa swiaty, dlatego calowal i tore i koran. A przeciez dwom bogom sie nie sluzy. A obwolali go swietego, a zydzi sie zzynaja bo wszystko poprzekupowali np w sprawie matki Tersy z Kalkuty, wszystko kombinowane i przekupione.W zadnych swietych posoborowych nie wierze
   https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowi-watykanscy-swieci-mistyfikacja-2016-10

  4. Andrzej Józef mówi

   Stare przysłowie.
   W każdej babie diabeł siedzi.
   A ja myślałem ze Papieża matko była Góralka .?

 5. michu mówi

  Starsi bracia to aluzja do Ezawa i Izmaela ;). Polecam list św. Pawła do Galatów.

 6. michu mówi

  Jak to na wojnie jedni przegrywają inni wygrywają. Był czas, że Niemcy wygrywali nad Polakami i eskimosami (i trza im było schodzić z drogi). Potem eskimosi pokonali rękami Rosjan i Anglosasów Polaków i Niemców. Dziś na chwilę obecną po prostu wygrywają, a ponieważ mają taką naturę, że jak wygrywają to bezczeszczą święte księgi przeciwnika no to mamy to co mamy.

 7. Tadeusz mówi

  Wiecie rodacy, jestem chrszczony i katolikiem ale powiem szczerze zeby nie klamac przed WIELKIM BOGIEM! nie praktykujacym i mam tez swoje grzechy. Ale zyje na tym swiecie kilkla lat tylko i z jakiej racji mam NARAZAC SIEBIE lub MOJA RODZINE na jakies FARMAZONY ZYDOWSKIE Z ZYDOWSKIEGO JORKU? BO JESTEM KATOLIKIEM? Napewno nie nastawie DRUGIEGO POLICZKA!

 8. Robert mówi

  Mistrzu fryzjer sie kłania,tylko chaos i kichawa na papie,nie widać co masz w głowie

  1. Tadeusz mówi

   Twoje zdanie. Nie oczerniam ciebie ale pamietaj WOLNOSC SLOWA I DEMOKRACJA TO NIE JEDNO STRONNA! CWPN!!!

 9. Robert B. mówi

  „Nie zaleca się, by taki czyn był upubliczniany w mediach społecznościowych, ponieważ akt może być źle zrozumiany”. I tak wszystko prędzej czy później wychodzi na jaw, a jak miarka się przebiera, to jest jedno wielkie Aj waj i Haaatuuujcieee naaas! Palcem w bucie nie kiwnę.

 10. Andy mówi

  prof. Bogusław Wolniewicz mówił o wprowadzeniu „nowego przekazania „…tj. „o żydach nie wolno mówić nic…chyba, że dobrze”…

 11. Andrzej mówi

  Oj doigraja sie pejsy. W morde bedzie trzeba lac ta dzicz palami ,tylko sie nie odzywac przy tej okazji ani slowem ,bo o mowe nienawisci oskarza.
  A takich poszkodowanych zgrywaja.
  Zal patrzec jak nasz rzad sie skundlil i z mojsimi sie zadaje.

 12. Anonim mówi

  Przysłowie głosi: „nie żałuj dziada, bo dziad odżyje i cię torbą zabije” .
  Ale my – Polacy – kierujemy się sercem, a nie rozumem. Za co dostajemy ogromne cięgi.

  W XIX wieku – restrykcyjna polityka gospodarcza Zaborców – osłabiła nie tylko polską przedsiębiorczość, ale również zrujnowała wielu Żydów.
  Dlatego pewna ich część – popierała polskie dążenia – do odzyskania niepodległości, albowiem w okresie Rzeczypospolitej Obojga Narodów – Polski i Litwy, żyło im się niewspółmiernie lepiej.
  W czasie Powstania Listopadowego i Powstania Styczniowego – pewna część Żydów poparła dążenia Polaków, a nawet kilku wzięło udział w walce. Ale – gdy po upadku powstania – powstańcy musieli uciekać z Kraju – to bez skrupułów – wykorzystywali Żydzi ich trudną sytuację finansową i za grosze przejmowali szlacheckie majątki.
  Szczególnie drastyczne było to – po upadku Powstania Styczniowego, bo nie tylko zostaliśmy zdradzeni i okradzeni przez bankiera Kronnenberga, ale dla ratowania życia – za grosze oddawaliśmy Żydom ojcowiznę.
  W XIX wieku pewna część Żydostwa bogaciła się przez zdradę, a my upadaliśmy społecznie i gospodarczo. Jedynie narodowa kultura – broniła nas przed całkowitym upadkiem.

  W 1918 roku – prawie wszyscy Żydzi z Wielkopolski – wystąpili przeciwko rodzącemu się Państwu Polskiemu. Podobnie było na kresach wschodnich – gdzie żydowskie bandy wprowadzały bolszewizm – mordując wielu Polaków i przejmując ich mienie.
  Zważyć należy również, że w czasie I Wojny światowej, Żydzi składali Niemcom poważne propozycje finansowe w zamian – za wykrojenie na terenie Naszego Kraju – żydowskiej enklawy – Judeopolonii.
  (Warto zwrócić uwagę na moment – gdy Niemcy odmówiły tej żydowskiej propozycji, a wtedy Syjoniści zmienili politykę i wciągnęli USA do wojny przeciw Niemcom – w zamian za obietnice przyznani im przez Anglików – Palestyny.)

  I gdy dodamy do tego informację, że w okresie Drugiej Rzeczypospolitej – program zdominowanej przez Żydów – Komunistycznej Partii Polski zakładał wcielenie Polski do stalinowskiej Rosji – to trudno się dziwić, że w następstwie tego, zrodził się w Polsce antysemityzm.
  Zauważyć należy, że – nazywane przez żydokomunistów „faszystowską” – organizacja ONR – współpracowała z Syjonistami i popierała utworzenie państwa żydowskiego – dla ułatwienia emigracji Żydów z Polski.
  Ale politykę realizuje się głównie przez wzniecanie konfliktów.
  Podsycenie wzajemnej wrogości doprowadziło wśród młodzieży polskiej i żydowskiej do burd – podobnych do tych – jakie dziś mają miejsce podczas meczy piłkarskich.
  Polityka była wtedy jedynie pretekstem, do wzajemnego wyżycia się młodzieży. A Żydzi niejednokrotnie byli stroną atakującą.

  Lecz, gdy we wrześniu 1939 roku – większość Żydów z terenów wschodnich – entuzjastycznie witała agresję sowiecką – na Polskę i współuczestniczyła w mordach na Polakach, oraz pomagała w wywiezieniu 1,2 miliona Polaków na Syberię – to miarka się przebrała.
  Zanim Niemcy zabili programowo pierwszego Żyda – to my mieliśmy już setki tysięcy polskich ofiar stalinizmu i nazizmu.
  Nie może więc dziwić, że po wtłoczeniu Żydów do gett – postawa Polaków była obojętna.
  Ale bestialstwo Niemców – wobec Żydów było tak silne, że nawet zranione żydowską zdradą – serca przedwojennych antysemitów – ujęły się w ich obronie.
  W czasie wojny – tylko jedna instytucja zajmowała się programowo – ratowaniem Żydów.
  Była to – składająca się głównie z członków przedwojennych środowisk prawicowych, oraz żydowskiego Bundu – „Rada Pomocy Żydom – „Żegota””.
  Bund był żydowskim odpowiednikiem PPS i dlatego został zaproszony do Emigracyjnego Rządu na Uchodźstwie, który był zdominowany właśnie przez socjalistów.

  Założycielką pierwotnego – Tymczasowego Komitet Pomocy Żydom była działaczka katolicka – Zofia Kossak Szczucka.
  W programowej – odezwie pod tytułem „Protest” – pisała między innymi:

  „Świat patrzy na tę zbrodnię, straszliwszą niż wszystko, co widziały dzieje, i – milczy. Rzeź milionów bezbronnych ludzi dokonywa się wśród powszechnego, złowrogiego milczenia. Milczą kaci, nie chełpią się tym, co czynią.

  Nie zabierają głosu Anglia ani Ameryka, milczy nawet wpływowe międzynarodowe żydostwo, tak dawniej przeczulone na każdą krzywdę swoich. Milczą i Polacy. Polscy polityczni przyjaciele Żydów ograniczają się do notatek dziennikarskich, polscy przeciwnicy Żydów objawiają brak zainteresowania dla sprawy im obcej. Ginący Żydzi otoczeni są przez samych umywających ręce Piłatów.”

  ” Zabieramy przeto głos my, katolicy – Polacy. Uczucia nasze względem Żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy uważać ich za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęście. Dlaczego, na jakiej podstawie – to pozostaje tajemnicą duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym. Świadomość tych uczuć jednak nie zwalnia nas z obowiązku potępienia zbrodni.”

  Z treści tej odezwy jasno wynika – że stajemy ponad wcześniejszą – żydowską nikczemnością i narażamy własne życie – dla ratowania – możliwie największej ilości Żydów.
  Zauważyć należy, że obojętność – wobec tragedii Żydów wykazali nie tylko zachodni alianci i środowiska żydowskie w Ameryce, ale również żydowscy komuniści, którzy nie stworzyli ani jednej struktury – zajmującej się ratowaniem Żydów. Za to bardzo byli zaangażowani w zwalczenie Polskiego Państwa Podziemnego, które jako jedyne na świecie – ujęło się za mordowanymi Żydami, przeznaczyło na to dostępne środki finansowe i apelowało do całego świata o pomoc dla Żydów.

  W tym momencie trzeba wyjaśnić – na co szły owe środki finansowe.
  W latach wojny Polacy otrzymywali od okupanta minimalne przydziały żywności, które nie starczały na zaspokojenie podstawowych potrzeb żywieniowych człowieka.
  Przyjęcie Żyda i podzielenie się racjami żywnościowymi – kończyło się tylko głodem.
  Wielu Polaków gotowych było ryzykować własne życie dla ratowania Żydów, ale mało kto chciał skazać się z tego powodu – na głód.
  Środki finansowe – rozdysponowane przez Polskie Państwo Podziemne – w znacznej części za pośrednictwem „Żegoty” – służyły temu, by ludzie ukrywający Żydów mogli zakupić żywność „na czarnym rynku”, który kwitł między innymi przy współudziale Niemców.
  Podła żydohołota oskarżała po wojnie Polaków o to, że się rzekomo „wzbogacili” dzięki pomocy finansowej. To przejaw niewyobrażalnej podłości, którą trudno nam – Polakom sobie wyobrazić.
  To były polskie pieniądze i gdybyśmy byli tak podli – jak oni – to wydalibyśmy je tylko na siebie.
  Dla żydohołoty nie wystarcza, że ukrywające Żydów osoby – ryzykowały własne życie.
  Fakt, że nie głodowały przy tej okazji – jest elementem podłej – żydowskiej propagandy.

  No więc – ratowaliśmy Żydów w zakresie – jakim się dało. Nie przesadzając z ryzykiem osobistym.
  „W nagrodę ” spotkał nas po wojnie – ze strony żydokomunistów terror i wymordowanie resztek polskich elit, oraz zmiażdżenie ducha polskiego.

  Ale – w 1980 roku podnieśliśmy się po raz pierwszy – po wojnie i …. znowu zawierzyliśmy zdrajcom.
  Za co spotkała nas sroga kara – gdy żydowscy gangsterzy ekonomiczni – nazywani „finansistami” – rozgrabili Państwo Polskie i zlikwidowali najważniejsze gałęzie polskiego przemysłu.
  Równocześnie – przy współudziale instytucji zarządzanych przez polskojęzycznych polityków – prowadzi się od 25 lat rewizję historii i usiłuje wmówić Polakom, że „byli wspólnikami Niemców”.
  To czyni między innymi hołota – ulokowana w Żydowskim Instytucie Historycznym i różnych innych instytucjach finansowanych – z naszych podatków.

  1. michu mówi

   Warto to opublikować w dużym nakładzie i rozpowszechniać gdzie się da.

 13. rebih mówi

  Wygląda jak brat-bliźniak Adama Bielana.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.