Żyd miał parcie na pęcherz i oddał mocz na pomnik w Auschwitz! Sąd był dla niego łaskawy

Międzynarodowy Pomnik Ofiar Obozu Auschwitz Birkenau / Fot. flickr
2

21 marca 2018 roku 19-letni Żyd zamieszkujący okupowaną Palestynę przechadzał się uliczkami pomiędzy ruinami dwóch największych krematoriów niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz II-Birkenau. Żyd czuł się jak u siebie w domu i na widok Pomnika Ofiar Obozu, który upamiętnia pomordowanych Polaków, Romów, Rosjan czy Węgrów, wyciągnął obrzezane przyrodzenie i jak gdyby nigdy nic, oddał na niego mocz. Świadkiem zdarzenia, czego nie zazdroszczę, była przewodnik wycieczki.

OBEJRZYJ: Edukacja nienawiści! Wycieczka młodych Żydów do „nazistowskiej Polski” [WIDEO 1/2]

Przyjechała policja i żydowskiego chama przewieziono do komendy policji w Oświęcimiu. Ten, o dziwo, przyznał się do winy i zaproponował, że zapłaci grzywnę, która ani na trochę nie obciąży jego kieszeni – 5 tys. złotych. Sąd zaaprobował wniosek oskarżonego o znieważenie Miejsca Pamięci, mimo iż za ów czyn mężczyzna mógł zostać skazany na odsiadkę. 5 tys. zł grzywny zapłaci Izraelczyk za znieważenie pomnika ofiar w byłym niemieckim obozie Auschwitz II-Birkenau – zadecydował sąd rejonowy w Oświęcimiu.

OBEJRZYJ: Edukacja nienawiści! Wycieczki młodych Żydów do obozów śmierci sposobem na usprawiedliwianie mordów na Palestyńczykach [WIDEO 2/2]

Dziwna ta nasza sprawiedliwość. Żyd za profanację pomnika upamiętniającego ofiary holokaustu otrzymuje najniższy wymiar kary, a człowiek, który spalił kukłę bliżej nieokreślonej osoby, przesiedział 3 miesiące za kratami, a ja za słowa prawdy o kobiecie z siniakiem na skroni płacę 4 tysiące złotych i przez pół roku zamiatam miejskie ulice.

Źródło informacji i cytatów: TVP Info

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. kama mówi

    sprawiedliwośc w sądach w Polsce /nie mylić z polskimi sądami/ po zydowsku!!!

  2. Mirosław mówi

    za delikatnie traktujemy obcokrajowców

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.