Życzymy wam zmartwychwstania!

Rafael Santi (1483 – 1520) Zmartwychwstanie Chrystusa. Olej na desce. Museu de Arte de São Paulo
14
SKLEP-WPRAWO.PL

Drodzy Czytelnicy portalu wPrawo.pl,
z okazji niezwykłych Świąt Wielkiej Nocy, najważniejszych uroczystości w życiu chrześcijan, życzymy Wam obfitości Bożych łask pochodzących od Odkupiciela Świata Jezusa Chrystusa, a zwłaszcza życzymy prawdziwego zmartwychwstania, wyzwolenia się z tchórzostwa i bierności w walce o wolność, prawdę i wartości chrześcijańskie w naszej Ojczyźnie.

Równocześnie dziękujemy Wam wszystkim za to, że doceniacie naszą pracę, cenicie sobie publikacje na naszym portalu i wspieracie nas finansowo, bez czego nie bylibyśmy w stanie prowadzić działalności, gdzie – na przekór establishmentu i głównego ścieku – zawsze znajdziecie przemilczaną prawdę.

Życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!
W imieniu redakcji
Jacek Międlar – red. naczelny wPrawo.pl

PS. Prosimy o nadsyłanie na naszą skrzynkę pocztową ([email protected]) zdjęć z Grobami Pańskimi z Państwa kościołów. Proszę nie zapomnieć się podpisać oraz wskazać miejscowość i parafię. W najbliższych dniach opublikujemy wielką galerię Groby Pańskie 2019.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  I zmartwychwstał trzeciego dnia jak oznajmia pismo,i zaś na jaw wyszło,że dbając o klienta ,nie o wiernego ,w sobotni wieczór przybliżają tradycję nabożeństwa rezurekcyjnego,poznawszy wiedzę o zakrzywieniu czasoprzestrzeni wokół Ziemi wg teorii względności,Kościół potrzebuje wielkiej ilości gości,nie wiernych przyziemnych,w roli na roli

 2. Robert mówi

  21.40 TVP1,żebym nie zapomniał =HwD,Wielka Sobota ,,,Ugotowany,,…przez kogo?Makłowicza,Kuronia,Gessler,Okrasę?Za co? USraelską kasę?Będąc młodą lekarką,wychowując się za komuny wśród gór,na Wielkanoc bawił Ben Hur,nawrócony na chrześcijaństwo żydowski książę.Dzisiaj widać,czym jest TVP od kuchni…żydowskiej

 3. Maksymilian mówi

  Zanim chwycimy za wiaderka, zanim chluśniemy po panienkach, dziś wszyscy siładaką sobie życzenia, a więc i ja mam coś do powiedzenia!
  Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, baby polukrzonej, kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy i …. wiosny po uszy!!! ?

 4. Tymon mówi

  Z okazji Swiat Wiel kanocnych Ks.Jackowi i wszystkim ktorzy sluza prawdzie zyczymy Blogoslawienstwa Bozego,duzo zdrowia spelnienia wszystkich marzen,oraz wszystkiego najlepszego co sie szczesciem zwie.
  Zycza;Rdzenni Polacy od zarania dziejow.

 5. Mieczyslaw mówi

  Najlepsze zyczenia dla Wspanialeo Ksiedza i Patrioty ! Ale blagam glosniej !! Pozdr MH

 6. Zbulwersowany mówi

  Pan Jezus Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! Radosnego Alleluja ! Szanownej Redakcji życzę wszelkich łask Bożych, pomyślności w życiu osobistym i redakcyjnym. Ku chwale Kościoła Rzymskokatolickiego i Polski!

  1. Ted mówi

   Zoda przylaczamy sie do w/w zyczen.Ted

  2. Przebiśnieg mówi

   Radosnego Alleluja ! Pan Jezus Chrystus prawdziwie zmartwychwstał ! Cieszmy się i radujmy ! Módlmy się o nawrócenie Polaków, wielu katolików i wielu duchownych w imię Pana Jezusa Chrystusa , to i Polska i Kościół Rzymskokatolicki odzyskają dawny blask !

 7. Danuta mówi

  Dziękuję Ci drogi Ks. Jacku wspaniały polski patrioto za bezkompromisową i odważną walkę o prawdę. Życzę zdrowych, radosnych świąt wielkanocnych oraz błogosławieństwa od zmartwychwstwalego zbawiciela dla Ciebie, Twych bliskich oraz całej redakcji W prawo pl.

  1. aalfa.oomega mówi

   Radosnego Alleluja ! Pan Jezus Chrystus prawdziwie zmartwychwstał ! Cieszmy się!

 8. Damian mówi

  Niech Zmartwychwstały Chrystus, który zwyciężył grzech i śmierć, napełnia nas wszelkim dobrem, radością i pokojem!

  Zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
  życzy Damian 🙂

  1. Ada mówi

   Alleluja, Alleluja! Wspaniały nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał.
   Radujmy się więc i z ufnością patrzmy w przyszłość. Niech zsyła na nas łaski i wnosi szczęście do życia rodzinnego każdego z nas.
   Z cieplutkimi świątecznymi życzeniami dla wszystkich Państwa – Ada.

 9. piotr mówi

  internet – Zagraniczne media opisują atak Pawłowicz na Mosbacher. Zalew antysemickich wypowiedzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.