Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Rafael Santi (1483 – 1520) Zmartwychwstanie Chrystusa. Olej na desce. Museu de Arte de São Paulo
23

Drodzy Czytelnicy portalu wPrawo.pl,
z okazji niezwykłych Świąt Wielkiej Nocy, najważniejszych uroczystości w życiu chrześcijan, życzymy Wam obfitości Bożych łask pochodzących od Odkupiciela Świata, Jezusa Chrystusa. Zwłaszcza życzymy Wam prawdziwego zmartwychwstania, tj. wyzwolenia się z tchórzostwa i bierności w walce o wolność, prawdę i wartości chrześcijańskie w naszej Ojczyźnie.

Równocześnie dziękujemy Wam wszystkim za to, że doceniacie naszą pracę, cenicie sobie publikacje na naszym portalu i wspieracie nas  na różne sposoby.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Życzymy Wam błogosławionych Świąt Wielkanocnych.
Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!

W imieniu redakcji
Jacek Międlar – red. naczelny wPrawo.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  I zmartwychwstał trzeciego dnia jak oznajmia pismo,i zaś na jaw wyszło,że dbając o klienta ,nie o wiernego ,w sobotni wieczór przybliżają tradycję nabożeństwa rezurekcyjnego,poznawszy wiedzę o zakrzywieniu czasoprzestrzeni wokół Ziemi wg teorii względności,Kościół potrzebuje wielkiej ilości gości,nie wiernych przyziemnych,w roli na roli

 2. Robert mówi

  21.40 TVP1,żebym nie zapomniał =HwD,Wielka Sobota ,,,Ugotowany,,…przez kogo?Makłowicza,Kuronia,Gessler,Okrasę?Za co? USraelską kasę?Będąc młodą lekarką,wychowując się za komuny wśród gór,na Wielkanoc bawił Ben Hur,nawrócony na chrześcijaństwo żydowski książę.Dzisiaj widać,czym jest TVP od kuchni…żydowskiej

 3. Maksymilian mówi

  Zanim chwycimy za wiaderka, zanim chluśniemy po panienkach, dziś wszyscy siładaką sobie życzenia, a więc i ja mam coś do powiedzenia!
  Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, baby polukrzonej, kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy i …. wiosny po uszy!!! ?

 4. Tymon mówi

  Z okazji Swiat Wiel kanocnych Ks.Jackowi i wszystkim ktorzy sluza prawdzie zyczymy Blogoslawienstwa Bozego,duzo zdrowia spelnienia wszystkich marzen,oraz wszystkiego najlepszego co sie szczesciem zwie.
  Zycza;Rdzenni Polacy od zarania dziejow.

 5. Mieczyslaw mówi

  Najlepsze zyczenia dla Wspanialeo Ksiedza i Patrioty ! Ale blagam glosniej !! Pozdr MH

 6. Zbulwersowany mówi

  Pan Jezus Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! Radosnego Alleluja ! Szanownej Redakcji życzę wszelkich łask Bożych, pomyślności w życiu osobistym i redakcyjnym. Ku chwale Kościoła Rzymskokatolickiego i Polski!

  1. Ted mówi

   Zoda przylaczamy sie do w/w zyczen.Ted

  2. Przebiśnieg mówi

   Radosnego Alleluja ! Pan Jezus Chrystus prawdziwie zmartwychwstał ! Cieszmy się i radujmy ! Módlmy się o nawrócenie Polaków, wielu katolików i wielu duchownych w imię Pana Jezusa Chrystusa , to i Polska i Kościół Rzymskokatolicki odzyskają dawny blask !

 7. Danuta mówi

  Dziękuję Ci drogi Ks. Jacku wspaniały polski patrioto za bezkompromisową i odważną walkę o prawdę. Życzę zdrowych, radosnych świąt wielkanocnych oraz błogosławieństwa od zmartwychwstwalego zbawiciela dla Ciebie, Twych bliskich oraz całej redakcji W prawo pl.

  1. aalfa.oomega mówi

   Radosnego Alleluja ! Pan Jezus Chrystus prawdziwie zmartwychwstał ! Cieszmy się!

 8. Damian mówi

  Niech Zmartwychwstały Chrystus, który zwyciężył grzech i śmierć, napełnia nas wszelkim dobrem, radością i pokojem!

  Zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
  życzy Damian 🙂

  1. Ada mówi

   Alleluja, Alleluja! Wspaniały nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał.
   Radujmy się więc i z ufnością patrzmy w przyszłość. Niech zsyła na nas łaski i wnosi szczęście do życia rodzinnego każdego z nas.
   Z cieplutkimi świątecznymi życzeniami dla wszystkich Państwa – Ada.

 9. piotr mówi

  internet – Zagraniczne media opisują atak Pawłowicz na Mosbacher. Zalew antysemickich wypowiedzi.

 10. Michu. mówi

  Życzę Wszystkim, Redakcji oraz Czytelnikom Zdrowych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

 11. Jozef mówi

  Blogoslawionych Swiat WIELKANOCY.. niech Zmartwychwstaly PAN JEZUS bedzie dla Polski i Nardou Polskiego tarcza obronna przed wrogami … nasz jedyny KROL POLSKI PAN JEZUS CHRYSTUS! ALLELUJA!
  Szczesc Boze dla Patrioty Polski ~ Jacka Miedlar!!

 12. W K mówi

  Cały sens jest w zmartwychwstaniu. Radosnej Wielkanocy!

 13. Flex mówi

  Amen! Chwała Panu za jedyny portal i jego redakcję gdzie można skomentować każdy artykuł czy wdać się w polemikę z innymi czytelnikami. Bez logowań i ograniczeń objętości tekstu co pozwala w pełni przedstawić myśl, tezę, i ich uzasadnienie.

 14. Marcin Malik mówi

  GOOGLE nie daje wzmianki o Wielkanocy. Sprawdziłem Google.com, co.uk i .pl. Google obchodzi wszystkie święta muzułmańskie, żydowskie, hinduistyczne, buddyjskie i inne, ale nigdy nie wspomina o chrześcijańskich. Google nie przypomina też o urodzinach Kościuszki, Piłsudzkiego i Jana Pawła II, ale za to wychwala czarnych 'bohaterów feminizmu’, i nawet murzyna który kiedyś na Olimpiadzie zdobył 8 miejsce.

  Radzę Wam zwrócić uwagę na Google pod kątem propagandowym (zawsze anty-białym i anty-chrześcijańskim).
  Wierzę, że szpicle które obserwują ten portal dowiedziały się czegoś nowego. O tym jednak nie napiszą.

 15. Normalny mówi

  Chrystus zmartwychwstał ! Prawdziwie zmartwychwstał ! Błogosławieństw Bożych z okazji Świąt Wielkanocnych ! Jezus Chrystus Królem Polski, a Polska – wielka katolicka !

 16. Jozef mówi

  Wielkanocne najlepsze zyczenia P. MIEDLAR, by sam PAN JEZUS Polakom przewodzil …do wyzwolenia POLSKI!
  Pan JEZUS ZMARTWYCHWSTAL i my POLACY Powstaniemy… zycze sily i Wielkiego Ducha!

 17. Maksio mówi

  Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jakie Polska ponosi straty z powodu ministrowania przez Zbyszka Ziobre z ferajną. Kary naliczane przez Unię dla Polski oznacza mniejsze pieniadze, brak refundowanych leków, brak inwestycji w mieszkania dla młodych, polskich małżeństw, mniej inwestycji w transport, itd. Już po Świętach…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.