Żołnierze NSZ nadal wyklęci: wrocławska spółdzielnia nakazuje usunięcie muralu

mural NSZ Wrocław/ fot. twitter
3

– Pod naciskiem środowisk lewicowych wykorzystujących hasło „stop mowie nienawiści” na osiedlu Nowy Dwór we Wrocławiu ma zniknąć mural poświęcony żołnierzom Narodowych Sił Zbrojnych! Mural wykonali kibice Śląska Wrocław. Decyzję o usunięciu muralu podjęła Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowy Dwór” – informuje na Twitterze Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skontaktowałam się ze spółdzielnią i zapytałam, czy faktycznie wystosowała ona wezwanie do usunięcia muralu. Mój rozmówca potwierdził tę informację, ale nie umiał mi wyjaśnić, jakie konsekwencje spotkają dzierżawcę kiosku, jeśli nie zastosuje się do wezwania. O szczegółowe informacje zwróciłam się drogą mailową do prezes spółdzielni Lucyny Siwek. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Przeczytaj też:

„Zbrodniarze i faszyści”. Adrian Zandberg domaga się likwidacji Dnia Żołnierzy Wyklętych

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Włościanka mówi

    Mural bardzo estetyczny. Żądanie usunięcia powinno być odpowiednio umotywowane. Tymczasem do tego akurat dzieła nie można się przyczepić bo zdobi a nie szpeci.

  2. ComeAtMe mówi

    I bardzo dobrze 😉 Dresiarze z blokowisk czczący morderców i zwyrodnialców, nie ma miejsca w przestrzeni publicznej na te mordy

  3. Figo mówi

    Wziąć wałek, farbę i zamalować to gówno. Czczenie morderców kobiet i dzieci powinno być karalne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.