Zobaczcie, co poseł Misiło wyrabiał podczas obchodów 78. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. VIDEO

fot. youtube
3

Przy pomniku Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej w Warszawie trwały wczoraj obchody 78. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Przemawiał prof. Leszek Żukowski, prezes Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. A co w tym czasie robił poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło? Zobaczcie sami i oceńcie – czy tak zachowuje się dorosły człowiek podczas uroczystości państwowych?

Zastanawiamy się, po co poseł Misiło w ogóle tam poszedł? Z pewnością nie po to, żeby oddać hołd Polakom, którzy walczyli z niemieckim okupantem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Lepiej, aby nie przychodził

 2. Lamusso mówi

  Jak widać na załączonym „obrazku” ten pieprzony złamas oddaje hołd NIE „Polakom, którzy walczyli z niemieckim okupantem”,ale swojemu taniemu tabletowi z biedronki kupionemu zapewne w promocji,lub na wyprzedaży.Chciał frajer zabłysnąć przed szeroką publicznością zgromadzoną na tej szacownej uroczystości,ale wyszedł jak zwykle na taniego i gównianego reklamodawcę szajsu z portugalskiego marketu.I taka właśnie kutasina,jak ta przedstawiona w powyższym materiale,powinna pozostać lepiej w domu i żłopać hektolitrami tanie bełty,niczym nienapojony muł,oraz zasrany sejmowy menel najniższej kategorii,oddając hołd nie tylko swojemu zasranemu tabletowi,ale też brązowej,bądź zielonej butelce za słynne 50 groszy.I w obecnej sytuacji moim skromnym życzeniem jest,żeby ten cham i prostak za swoje obecne uczynki wylądował kiedyś na ulicy i żebrał o parę groszy na wino.A w przypływie fali nienawiści do tego ciula należy mu się skromny refren chamskiej piosenki mojego pokolenia wraz z dedykacją…

  https://www.youtube.com/watch?v=Vk5Y6lHgepQ

 3. ania mówi

  On cały jest dziwny włącznie z tą swoją fryzurką. Tylko czemu nikt mu uwagi nie zwrócił?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.