„Znieważyła każdego z Was”. Jacek Międlar o wyczynach Marty Lempart podczas rozprawy sądowej [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. twitter
11

We wtorek (6.08.2019) w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu odbyła się kolejna rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważanie go określeniami „nazista”, „faszysta”, „bandyta”, „neofaszysta”, „neonazista”. Relację z rozprawy znajdziecie TUTAJ.

To, co podczas tej rozprawy wyczyniała Lempart, pokazuje, że nie tylko jest ona lewicową fanatyczką, ale również nie rozumie słów, którymi się posługuje. „To są kryminaliści i neofaszyści” – powiedziała Lempart o uczestnikach marszu Wielkiej Polski Niepodległej. „Marta Lempart znieważyła każdego z Was. Znieważyła wszystkich , którzy uczestniczyli w marszu Wielkiej Polski Niepodległej w 2016 i 2017 roku” – mówi Jacek Międlar komentując sądowy występ lewackiej awanturnicy. „Każdy z Was ma teraz prawo do tego, żeby w oparciu o jej zeznania, o jej haniebne słowa wypowiedziane w przestrzeni publicznej, podać ją do prokuratury, ponieważ czujecie się znieważeni, zniesławieni, gdyż Lempart przypisuje Wam czyny kryminalne” – wyjaśnia Jacek Międlar.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W komentarzu Jacek odnosi się też do dziwnego zachowania sędzi, która w pewnym momencie zdjęła togę i łańcuch z godłem. Co to miało znaczyć? Jacek wskazuje też, że sędzia dwukrotnie nazwała go oskarżonym, chociaż on jest oskarżycielem, a oskarżoną jest Marta Lempart. Czyżby sędzia uznała Jacka Międlara za winnego „z zasady”?  Ostatnia rozprawa w tym procesie odbędzie się 30 sierpnia. Będą mowy końcowe i – być może – zostanie ogłoszony wyrok.

Zobacz też:

Wrocławska prokuratura kryminalizuje chrześcijaństwo! Zarzuty dla Jacka Międlara za słowa „Jesteśmy na wojnie dobra ze złem” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rafal mówi

  Panie Międlar zrób pan profilaktyczny materiał o tym, żeby Konfederacja nie brała już podejrzanych osób na lisy takich jak Czerniak, Moshechkova, Patlewicz, Całek i innych. Pana mogą posłuchać.

 2. Leszek mówi

  Chcą go zaszczyt,zagraża im.. Wszystkiemu temu co nakradli.. Zdobycze mówi o tym Wałęsa.. Wiec najlepiejby go zabić Jak wszystkich innych zbuntowanych przeciw okupacji

  1. Krzysiek mówi

   Proszę mówić za siebie, a nie za innych. Mnie absolutnie nie znieważyła.

  2. maciek mowi . mówi

   ” Krzysiek ” ty musi byc niezla kanali !

  3. Agnieszka mówi

   No to nie składasz ,do prokuratury powiadomienia, proste, przecież Jacek mówi do wszystkich, nie tylko do Ciebie i personalnie każde go z nas,do jest do tych,którzy nie czują się faszystami i nie są nimi

 3. Prawda mówi

  Kruk krukowi oka nie wykole…

 4. Anna mówi

  Formuła znieslawienia dla fanatyków Syjonizmu jest jednakowa ! Tylko, że Syjonistów nie ma ! Żyd to nie Syjonista ! To strasznie podly przestępczy Naród. Syjoniści byli mądrymi i uczciwymi ludźmi. Ja zistałam oskarżona mimo , ze lokatorzy niechciani naluli mi w twarz na facebooku.Kiedy mnie zablokowali eielokrotnie zadawałam pytania dlaczeg i za co? Nie uslyszałam odpowiedzi natomiast odwiedziła mnie policja! Mordują Polaków w strzeżonych miejscach i nie ma winnych ! To holokaust NARODU POLSKI !

 5. Anatol mówi

  Prawidłowe nazewnictwo to dla skarżącego powód a dla skarżonego pozwany, sędzia nie ma prawa zdejmować togi podczas rozprawy. Poza tym sędziowanie to zajecie dla mądrych mężczyzn a nie dla głupich kobiet.

  1. andzia mówi

   To jest proces karny, a więc pokrzywdzony i oskarżony.

 6. Agnieszka mówi

  Panie Jacku, jak mi Pana brakuje na youtubie…jakoś tu nie mogę się odnaleźć na Pana stronie, żeby być z Panem na bieżąco, ale staram się całym sercem;-)

 7. Witek mówi

  Wystarczy regularnie odwiedzać wPrawo.pl. Ja tu jestem KILKA RAZY DZIENNIE.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.