Znieważenie znaku Polski Walczącej podczas muzułmańskiej demonstracji w Poznaniu. Jest zawiadomienie do prokuratury

demonstracja w Poznaniu/ fot. twitter
5

W sobotę 30.03.2019 na Placu Wolności w Poznaniu odbyła się demonstracja muzułmanów, której celem miał być sprzeciw wobec rasizmu i oddanie hołd ofiarom zamachu w Christchurch na Nowej Zelandii. – Sprzeciwiamy się wszelkiej przemocy i agresji. Chcemy okazać solidarność ze wszystkimi ofiarami przemocy. W Polsce jest dużo zwolenników zamachowca z Nowej Zelandii oraz ludzi, którzy cieszą się, że niewinne osoby zostały zamordowane – mówił poznański imam Youssef Chadid.

Wśród transparentów trzymanych przez uczestników demonstracji znalazł się wizerunek mężczyzny w koszulce z napisem „Polska dla Polaków”, kijem bejsbolowym i znakiem Polski Walczącej na ramieniu, który został zrównany z mordercą z ISIS.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czytelnik wPrawo.pl poinformował nas, że złożył w tej sprawie wniosek do Prokuratury Krajowej o ściganie manifestantów jako winnych złamania ustawy o ochronie prawnej znaku Polski Walczącej. Wskazał też, że nawoływali oni do nienawiści wobec Polaków poprzez porównywanie ich do terrorystów.

Czy prokuratura podejmie działania w tej sprawie? Niedawno postawiono zarzut nawoływania nienawiści mężczyźnie, który 27 stycznia 2019 roku na terenie Muzeum Auschwitz – Birkenau zaparkował samochód z napisem „Poland not Polin” oraz „Polska to nie Polin”. Jak będzie w przypadku manifestantów, którzy w Poznaniu znieważyli znak Polski Walczącej i szczuli na Polaków przyrównując ich do morderców z ISIS? Przejdzie do rubryka „ścigać”, czy utknie w rubryka „umorzyć”?

Źródło informacji i cytatów: poznan.naszemiasto.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Maciej Nigerski mówi

  Umorzyć, jak najszybciej umorzyć, aj waj. Takie pisemko wysmaży nasza perełka Mateuszek M do ministra Ziobry.

 2. Buran mówi

  To ja już nie wiem kto rządzi w tym biednym kraju, teraz doszedł jeszcze imam.

 3. Hammurabi mówi

  „Wśród transparentów trzymanych przez uczestników demonstracji znalazł się wizerunek mężczyzny w koszulce z napisem „Polska dla Polaków”, kijem bejsbolowym i znakiem Polski Walczącej na ramieniu, który został zrównany z mordercą z ISIS”.
  No dobrze. Wszystko się zmienia i – mam nadzieję – zmieni się również postawa Polaków. Z ludzi spokojnych, tolerancyjnych, leniwych i obojętnych zmienią się w takich, jakimi chcą ich widzieć muzułmanie. Gdzieś tam w głębi duszy tkwi w Polakach umiejętność walki. Jeśli nie, to będzie tak: https://www.youtube.com/watch?v=rBrF8m6INjI i będzie już zbyt późno.

 4. Danuta mówi

  POLSCY MUZUŁMANIE, NIGDY WAM POLSKA NIE ZROBIŁA KRZYWDY WIĘC NIE DOŁĄCZAJCIE DO ATAKUJĄCYCH NIEUSTANNIE A DZIŚ SZCZEGÓLNIE MOCNO POLSKĘ I POLAKÓW ŻYDÓW ŻRĄCYCH POLSKI CHLEB, PASOŻYTUJĄCYCH NA POLSKICH UCZELNIACH JAK GRABOWSKI LEOCIAK GROSS ENGELKING-BONI HARTMANN SPIEWAK CYWINSKI CZY JAK MU TAM – TEN Z aUSCHWITZ, ITD.ITD., ZYDÓW NIEWDZIĘCZNYCH, ZAKŁAMUJĄCYCH OBRZYDLIWIE PRAWDĘ, ZWŁASZCZA PRAWDĘ HISTORYCZNĄ!! NIE STAWIAJCIE SIĘ W OPOZYCJI DO POLSKI!! POLSKA I POLACY TRAKTUJĄ WAS JAKO POLAKÓW, CO WIĘCEJ JAKO POLAKÓW PATRIOTÓW BO TACY DOTĄD BYLIŚCIE! NIGDY POLSKI NIE ZDRADZILISCIE W PRZECIWIENSTWIE DO ………. NIE BYLIŚCIE Z KOMUNIASTAMI, KTÓRZY NIE SĄ I NIGDY NIE BYLI POLAKAMI, KOMUNIŚCI NIE SĄ TEŻ RODOWITYMI ROSJANAMI BO RODOWÓD KOMUNISTY SKĄD INĄD ZUPEŁNIE SIĘ WYWODZI I KOMUNISTA = …….. Muzułmanie polscy nie rozpoczynajcie wojny z Polakami bo wszyscy na tym bardzo kiepsko wyjdziemy. Bądźcie lojalni wobec Polski wbrew podszeptom diabelskim bo ci, którzy dzis Wami sterują podprogowo, mają w tym interes nie lada i każdy mądry wie kto to robi i jaki interes w tym ma.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.