„Znajomi wstydzą się mówić po polsku.” Anna Komorowska wylicza… „co się dzieje w Polsce”

Anna Komorowska / Fot. Onet.pl
12

Była pierwsza dama, Anna Komorowska, wzięła udział w programie „Newsweek Opinie” Renaty Kim. Głównym tematem rozmowy był 40-dniowy Protest Rodziców Osób Niepełnosprawnych, który już się zakończył, a któremu Komorowska z zaangażowaniem sekundowała.

Komorowska została zapytana, przez Renatę Kim, dlaczego w 2014, kiedy jej mąż był prezydentem RP, nie odwiedziła protestujących w Sejmie.

To, yyy, protestujący już mieli porozumienie z rządem – odpowiedziała była pierwsza dama.

W tym miejscu, aż się prosiło, żeby Kim poprosiła Komorowską, by odniosła się do słów swojego męża, który tak mówił o blokadach w Sejmie:

Można lubić lubić tego czy tamtego parlamentarzysty. Ale trzeba szanować demokrację polską. Przejawem demokracji jest swobodne funkcjonowanie Parlamentu – mówił Komorowski. Renata Kim tych słów nie zacytowała. Dlaczego?

Anna Komorowska została zapytana o to, co ją „najbardziej zabolało” podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości. Stwierdzając, że martwi ją pogarszająca się pozycja Polski na arenie międzynarodowej dopowiedziała:

-Było mi strasznie przykro, jak znajomi powiedzieli, że jeżdżą rok rocznie na narty i że przedtem z dumą rozmawiali po polsku, a teraz się wstydzą. To na mnie zrobiło wrażenie – mówiła Komorowska.

Komorowska na prośbę prowadzącej rozmowę wyliczyła także przeciwko czemu protestuje podczas antyrządowych protestów. Jak zwykle było bardzo konkretnie.

To co się dzieje w Polsce to wszyscy widzimy. Zaczęło się od koni, od Janowa i sprawy sądu.

I pomyśleć, że ktoś taki, przez 5 lat był twarzą Rzeczpospolitej…

Źródło: Onet.pl (całe nagranie)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. poldek mówi

  po co cytować tych pasożytów społecznych…..

 2. Ania mówi

  Uważam, że wybory w Polsce są od kilkudziesięciu lat falszowane. To nie mieści się w głowie, żeby Polacy ciągle wybierali prawie samych Żydów.

 3. Henryk 71 mówi

  Raczej ryjem antypolskim a nie twarzą Polski.

  1. krysia mówi

   a znajomi jej pewnie juz zaczeli porozumiewać sie z nią po niemiecku ? Merkel by sie ucieszyła

 4. michu mówi

  No jasne. Jeszcze druga kadencja Komorowskiego i przy jego promocji polski byłby językiem o randze angielskiego.

 5. Spostrzegawczy mówi

  A to tate nauczył ją mówić w domu po polsku ?! Jaki wyrachowany i zapobiegliwy.

 6. Pan Kracy mówi

  Znajomi Komorowskiej wstydzą się rozmawiać po polsku…
  Może się nie znam, ale skąd ona ma takich znajomych i dlaczego to wciąż jej znajomi? Czyżby krępowała się dodać „tak jak ja”? Takie plucie na Polskę z ukosa bywa niebezpieczne – można się własnym jadem zadławić…

 7. krystyna mówi

  to może niech zaczną mówić po niemiecku – Merkel ucieszy sie …

 8. d. mówi

  niech komorowska vel dziadzia vel dęmska czy dębska mowi w swoim etnicznym języku czyli idisz i odpier…. sie od Polski raz na zawsze!!! łącznie z tymi dwoma mośkami debilami z Krakowa i wszystkimi innymi, którzy OD DEKAD PASOŻYTUJĄ NA POLSCE I POLAKACH! ŻRĄC POLSKI CHLEB, OKUPUJĄ NIEMAL WSZYSTKIE UCZELNIE W POLSCE, WSZYSTKIE URZĘDY I INSTYTUCJE W ZAMIAN ZA TO OKRADANIE POLSKI piszą i bredzą na Polskę wymyslone przez siebie, kłamliwe, chamskie, cyniczne donosy do jewropejskiej unii, do gazet i innych mediów w NY, w UK, w Berlinie, w izraelu! UBckie ścierwa w drugim i trzecim pokoleniu, opluwają Polaków katolików- chrzescijan -patriotów potomków AK itp. w drugim i trzecim pokoleniu!! Polakożercy, szubrawcy złodzieje, orwellowskie schweine!

 9. Henryk mówi

  To żydowskie gnidy. We łbach im się nie mieści jak są kochani na świecie. Żydem być to jest hańba i wstyd. Wszystko co najgorsze i bezetyczne z tym bydłem się wiąże. Za wszystko zapłaci dzicz chazarska i tak. A co się odwlecze to nie uciecze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.