Złośliwość czy ignorancja? Burmistrz Jersey City życzy polskiemu internaucie „Khoroshego dnya”

pomnik w Jersey City/ fot. twitter
6

Burmistrz Jersey City, który chce usunąć Pomnik Katyński, po raz kolejny popisał się na twitterze. Tym razem odpowiedział polskiemu internaucie, który zapytał go „Ile płaci ci Putin?”.

„O rany! Dostałem kilka takich pytań, więc odpowiem. Nie ma zmowy, pieniędzy, żadnych historii z gwiazdami porno, żadnych tajnych nagrań z rosyjskich hoteli. Dla jasności – Putin nie jest zaangażowany. Trafiłeś na niewłaściwego gościa – to inny Amerykanin. Ja tylko chcę zbudować park. Khoroshego dnya” – odpisał Fulop.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy Fulop jest aż takim ignorantem, że nie odróżnia języka polskiego od rosyjskiego, czy tez jest po prostu złośliwy i życzy Polakowi „miłego dnia” po rosyjsku?

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Burmistrz Jersey City atakuje marszałka Karczewskiego: „antysemita, biały nacjonalista i negacjonista Holokaustu”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Avanti mówi

  Ten burmistrz to nie z narodu wybranego?

 2. aalfa.oomega mówi

  O najbliższej przyszłości mocarstwa USrael [tak w ogóle, to JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę, a prawdę mają gdzieś!; w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim (po zawłaszczeniu) zarządzać!; o ich kolonii nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 3. Bartek mówi

  Z całym szacunkiem dla Ciebie Jacek, ale on nawet jakby o Tobie powiedział, że negujesz Holocaust, to to by była bzdura, a co dopiero o Karczewskim, znanym filosemicie.

 4. Witek mówi

  On chciał napisać koszernego dnia. Jełop obrzezany, to żydzicho jak Geremek.

 5. Andy mówi

  To kolejny atak zydowskiego tribu-plemienia na Polske, kazdy zyd na swiecie przylacza sie do plemiennej walki przeciw Polsce, pomnik to pretekst, Szpilberg nie mial pomika to klamal , patrzcie na inne zachowania zydow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.