Zielony Ład czy PolExit? Debata wyborcza o przyszłości rolnictwa w UE [WIDEO]

1

Czy rolnicy mogą liczyć na godną reprezentację swych interesów w Brukseli? Polscy chłopi z małopolski oraz ziemi świętokrzyskiej postanowili to sprawdzić zapraszając do debaty wszystkie komitety polityczne, którym udało się zarejestrować listy wyborcze w ich okręgach. Choć inicjatywa została zupełnie zignorowana przez największe ugrupowania w kraju, co zaskoczeniem oczywiście nie jest, bo zarówno obecna, jak i poprzednia władza, zdawały się lekceważyć rolników już wcześniej, to miły zaskoczeniem okazał się entuzjazm kandydatów reprezentujących typowo wolnorynkowy elektorat.

Do debaty o przyszłości rolnictwa w UE staną zatem: poseł Grzegorz Braun reprezentujący Konfederację Korony Polskiej i startujący z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość, Stanisław Żółtek z partii Polexit, Adam Jarubas z koalicyjnego komitetu wyborczego Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni oraz Marcin Woch z komitetu wyborczego wyborców Bezpartyjni Samorządowcy – Normalna Polska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Głównymi obszarami tematycznymi debaty zorganizowanej w auli Centrum Kongresowego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie będzie unijna polityka rolna, „Zielony Ład” oraz napływ produktów rolno-spożywczych spoza UE.

Przeczytaj:

P. Szymański: Deklaracja Niepodległości. Wojna Sprawiedliwa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Dumny Polak mówi

    Musialem przerwac sluchania tego przekazu, gdyz przedstawiciel koalicji, zdaje sie Jarubas, stawia wciaz wszystko na glowie, uzywa kompletnie zaklamanego jezyka, az sie zoladek wywraca!
    Takie wypowiedzi wywoluja wymioty i tego typu skur..now nie ma prawa byc wsrod polskiej polityki!
    Najchetniej przerywalbym takiemu h..wi jego wypowiedz, bo z jednej strony.zaklamuje konsekwentnie rzeczywistosc, a z drugiej strony, kazde jego slowo stanowi obraze dla naszego zdroworozsadkowego intelektu i Godnosci Polaka!

    Caly respekt za to dla (przyszlego prezydenta) Pana Brauna!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.