Zgroza! Młoda bolszewia reklamuje swoją demonstrację 11 listopada. VIDEO

fot. facebook
14

Czy wiecie, że mamy w Polsce autentycznych bolszewików gloryfikujących rewolucję październikową, według których Zandberg i Krytyka Polityczna „legitymizują pronarodową politykę PiS-u czy PO”? Coś niesamowitego! Ci obłąkańcy nie tylko gloryfikują symbol sierpa i młota, ale twierdzą też, że „Czarna księga komunizmu” to zakłamywanie historii, a dekomunizacja jest absurdem, z którym trzeba walczyć.

Skąd oni się biorą? W jakiej kapuście się ulegli? Kto im tak zrył berety? To są pytania, na które odpowiedź trudno znaleźć. Ale najtrudniej znaleźć odpowiedź na pytanie następujące: jak to jest, że całe to towarzystwo bez przeszkód działa w mediach społecznościowych i bezkarnie funkcjonuje w przestrzeni publicznej?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stek bredni, którymi te sieroty po Leninie reklamują swoja demonstrację, brzmi niczym bolszewickie plucie na „pańską Polszę”. Po wysłuchaniu tego bełkotu wniosek może być tylko jeden: dekomunizacja ulic i pomników to za mało. Konieczna jest dekomunizacja umysłów zanim istniejąca w Polsce bolszewia po raz kolejny rzuci się do gardeł normalnym ludziom.

Jednym z bolszewików reklamujących demonstrację jest członek Obywateli RP, a w tej imprezie udział biorą m.in. feministki ze Strajku Kobiet i warszawska Antifa. To nie są żadni demokraci! To jest bolszewia, której marzy się kolejna rewolucja październikowa!

Źródło: twitter, obiezaca.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Data wybrana nieprzypadkowo. Ta banda radosnych idiotów jest zdecydowana „zaistnieć” i to za wszelką cenę. Pytanie tylko po co? Właśnie! Po ewentualnych przepychankach lub wypluciu kilku zębów, młodzi idioci wyrosną na „męczenników” przeciwstawiających się faszystowskim bojówkom. Co z takimi zrobić?

 2. Ayax mówi

  Zapakować i kurierem do Korei Północnej albo do Brukseli, wszystko jedno

 3. agata mówi

  Banda idiotow niedouczonych az uszy wiedna jak sie ich slucha

  1. Spostrzegawczy mówi

   Jacek Międlar widzi więcej niż jednooki i jednouchy organizatorzy MN z Warszawy. Jacek Międlar mówi : Ewangelia a nie koran ani talmud. Jednooki i jednouchy z Warszawy mówią jedynie : Ewangelia a nie koran. Przypadek ?!

 4. Jarek mówi

  ojejku jak byłem młody i głupi to byłem w FMS – młodzieżówka sld – tylko tam był beton zapatrzony we własne stołki na gminnych poadach ale politycznie światopoglądowo te dinozaury z sld, pomijając parcie na stołki, byli barziej narodowcami niż komuchami. Tu też jak sądzę ogłupiona mlodzież która jak pożyje posmakuje życia poszerzy choryzonty myslowe zrozumie że lewactwo to zło

 5. Anahu Yamito mówi

  Drodzy bolszewicy: Kim Jong-un was potrzebuje. Wyprdalac z Polski, nie zuzywac cennego powietrza.

 6. Zdzisław mówi

  Nie mają wyjścia! Soros płaci sługa musi!

 7. Poomex mówi

  Niezły macie Geobbelsowski język, czytając ten artykuł czuję się już jak w III Rzeszy. Teraz tylko czekać aż 11 przejdą ulicami ideologiczni potomkowie jej założycieli.

 8. Aleksy mówi

  Jak to jak to możliwe? A jak to możliwe że działają takie Organizacje jak Krew i Honor czy Combat Adolf Hitler i chodzą ze swoimi emblematami na wydarzenia „patriotyczne”? Tak samo. Nawet gorzej bo tych z sierpami chociaż lewaki wyrzucają ze swoich demonstracji za to ci z BH czy C18 robią czasem nawet czoła…

 9. Alojzy mówi

  Wejdźcie sobie na stronę radykalnego południa, organizacji nacjonalistycznej związanej ze Szturmem (miesięcznikiem, w którym publikują ludzie z młodzieży wszechpolskiej). Gott mit uns i inne wyznania miłości do volku to standard.

 10. Kanu mówi

  Szczerze mówiąc miałam nadzieję że tam jest jakiś prawdziwy bolszewizm.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.