Żenujący atak TVP na Konfederację. „Zasługują na Nagrodę Goebbelsa Roku” [WIDEO]

13

Jak dobrze wiecie w TVP przejętej przez PiS dla lewicy z SLD, Wiosny i Razem od miesięcy są miejsca w opiniotwórczych programach i wpatrzeni w nich, uprzejmi redaktorzy. Klasa! A wczoraj niespodzianka: ludzie PiS w TVP postanowili pokazać także posłów ideowej prawicy! – napisał Krzysztof Bosak, jeden z liderów cenzurowanej w mediach głównego nurtu Konfederacji, która jako jedna z pięciu komitetów wyborczych wystawi ogólnopolskie listy w wyborach do parlamentu. Komentarz Bosaka tyczy się programu TVP Info „W tyle wizji”, w którym zaprezentowane zostały „jedynki” Konfederacji. W materiale filmowym z prezentacji kandydatów Konfederacji do Sejmu, w tle umieszczono muzykę z popularnej kreskówki „Muminki”, a obok „jedynek” umieszczono głównych bohaterów bajki. Polacy są zażenowani i piszą o „Nagrodzie Goebbelsa Roku” dla TVP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: „Stefan Michnik byłby dumny”. Jacek Międlar komentuje skandaliczny wyrok w procesie z Martą Lempart [WIDEO]

Materiał, który wczorajszego wieczoru (5 września 2019) został wyemitowany przez TVP Info to po prostu podła propaganda. Nie dość, że przedstawiciele Konfederacji nie są zapraszani do studia telewizji publicznej, nota bene opłacanej z pieniędzy polskich podatników, w serwisach informacyjnych są pomijani, to jeszcze dziś próbuje się ich wyszydzić w najbardziej żenujący sposób. Zwróćcie Państwo uwagę, że TVP nie atakuje takich jednostek jak Adrian Zandberg. Nie cenzuruje reprezentantów formacji Roberta Biedronia. Nie przeszkadzają im fundamentaliści LGBT czy zadeklarowani komuniści. Czyżby zatem Konfederacja była dla partii rządzącej wyrzutem sumienia? A może publicyści TVP boją się merytorycznego łomotu, który mógłby im spuścić Braun lub Bosak?

I nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia, że program „W Tyle Wizji” ma charakter satyryczny. Wszyscy lubimy się pośmiać. Czy to ze Schetyny, czy z Kaczyńskiego, Bosaka, Wilka, Winnickiego, czy z samych siebie. Jednak gdy trwa kampania wyborcza i liderzy jednego z pięciu największych komitetów wyborczych w telewizji publicznej pojawią się pierwszy raz od dawien dawna i to w tak pogardliwy sposób, to można mówić o wyjątkowo podłej propagandzie aparatu trzymanego w łapskach Jacka Kurskiego. Dlatego komentarze internautów o „Nagrodzie Goebbelsa Roku” dla TVP zdają się być jak najbardziej uzasadnione.

Przeczytaj i obejrzyj:

Krzysztof Bosak o Żydach, OZE i Giertychu. Lider Konfederacji odpowiada na zarzuty! WYWIAD dla wPrawo.pl [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. POPiS out ! mówi

  Niech Konfederacja przestanie wreszcie płakać i nagłośni takie tematy jak SKOK Wołomin, afera podkarpacka, frankowicze, fikcyjna władza Kaczyńskiego, raport NIK dot. żywności, PiSlamizacja. pisowski antypolonizm itd.
  Zobaczymy czy wtedy TVPOPiSowi będzie do śmiechu.

  https://www.youtube.com/watch?v=NAmskLewVpM

  1. zuzia mówi

   Nie mogą, gdyż są „koncecjonowani”! A po wyborach czeka ich los „przystawek”.

  2. Tomasz mówi

   „Koncecjonowani”?

  3. jacek mówi

   popieram, można nagłośnić wypowiedzi m.in Gowina czy Glińskiego, pokazać podmianę jak polskie społeczeństwo jest podmieniane na imigrantów i inne rzeczy…

 2. Elżbieta mówi

  Koszmar.
  Ale Łosiewicz znam jeszcze sprzed wyborów, kiedy usiłowałam tłumaczyć w komentarzach na wpolityce zagrożenia związane z pomysłem 500+ i wiele innych rzeczy. Wiele moich komentarzy nie było wpuszczanych tylko dlatego, że były nie po linii pisowskiej. Łosiewicz raczyła nawet mnie obśmiać w jakimś swoim artykuliku. Komentarze mojego znajomego również nie były wpuszczane.
  Już wtedy przekonałam się jaka to gadzinówka, jaka propaganda pisowska. Oni mają w głowie tylko porównywanie się z PO.
  Nie chcę obrażać tej Łosiewicz, ale na użytek domowy nazywamy ją sobie po swojemu. Określenie nawiązuje do jej IQ. Prosta kobieta, matka 4 dzieci, a więc matka 2000+ x12, powiększone o 300+ x4 = 25200 rocznie (co najmniej). Stara się utrzymać ten kapitał. A sposób uprawiania tej propagandy przez obśmiewanie odwersarzy, w tym wypadku Konfederacji świadczy o tym, że nasze domowe określenie tej pani jest w punkt. Jej towarzysze niedoli bycia pisowskim propagandzistą, również są na tym samym poziomie. Od dawna nie zawracamy sobie głowy tymi gadzinówkami.
  Ja uważam, że Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Taki sposób postępowania obróci się w końcu przeciwko nim.

 3. Monika mówi

  A niech sobie plują, szczują, tej fali już nic nie powstrzyma! Konfederacja polska racja do boju!!

 4. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Najwyższy czas na repolonizacje i rekatolicyzacje wszystkich władz, urzędów, instytucji i mediów w Polsce.Bez tego jest to walenie głowami w mur.

 5. antyPOPiS mówi

  Dziwnym by było gdyby PiSowska tuba propagandowa zachowała się przyzwoicie. Kur_wizja to medialny lupanar, gdzie presstytuty prześcigają się by dogodzić preziowi, i sierżantowi nadzorującemu Polin…

 6. k76gvvr4wz5gy mówi

  Tak zachowują się tylko ludzie,nieodpowiedzialni,dzieci-nie politycy!!!Boją się -Konfederacji?

 7. Bogusław mówi

  Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
  Gandhi Mahatma

 8. Tomasz mówi

  A swoją drogą…jeżeli jedyne w miarę sensowne ugrupowanie ma tracić wyborców z powodu tak prymitywnej, prostackiej propagandy… to może Lloyd George miał rację?

 9. Czesław mówi

  Uważam że tak przedstawiona w chamski sposób Konfederacja, nawet w rozrywkowym programie, zwiększy sympatię dla tego ugrupowania. A na prowadzacych ten program, do końca życia będzie ciążyć haniebną plamą.

 10. marju73 mówi

  Nawet o tym nie wiedziałem. Ale czy takie działanie żydozmiany PiSu może dziwić?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.