„Zdrajcy w sutannach, ręce precz od Polski!” Kolejna zdrada polskich biskupów! Kim są?

39

Być może wielu zdążyło się przyzwyczaić do antypolskich wypowiedzi hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce. Jedni z nich to tajni współpracownicy Służb Bezpieczeństwa – bękarty komunizmu (np. abp Henryk Muszyńki TW „Henryk”), inni wykluczają z Kościoła polskich narodowców (abp Stanisław Gądecki), jeszcze inni domagają się unii katolicko-protestanckiej (Prymas Polski abp Wojciech Polak), inni napuszczają na Polskę islamskich imigrantów (np. abp Kazimierz Nycz), a jeszcze inni chronią pod swoimi skrzydłami kurialnych homoseksualistów (np. abp Józef Kupny). Krótko mówiąc, nie wygląda to najlepiej, ale na nasze szczęście, Kościół nie opiera się na duchownych, ale na Chrystusie i Bożym Słowie. Tym razem polscy biskupi z Zespołu ds. Kontaktów z Konferencją Episkopatu Niemiec zabrali głos w ostrej dyskusji na temat ewentualnych reparacji wojennych od Niemiec. Po raz kolejny objawili swoje antypolskie oblicze!

Pojednanie to słowo, które od ponad ćwierćwiecza określa relacje polsko-niemieckie. To wielka wartość, którą udało się osiągnąć i którą podtrzymujemy dzięki wysiłkowi nie tylko polityków, ale licznych ludzi dobrej woli po obu stronach granicy. Mamy jednak świadomość, że łatwo można ją utracić przez nieprzemyślane decyzje, a nawet przez zbyt pochopnie wypowiadane słowa – rozpoczynają swój apel hierarchowie Kościoła katolickiego w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilkakrotnie wracając do sprawy „pojednania”, które ponoć powinno być „wzorem dla wielu innych państw na świecie”, biskupi podparli się pamiętnym listem do Niemców, w którym polscy hierarchowie „wybaczali i prosili o wybaczenie”.

Przebaczenie nie jest decyzją koniunkturalną, zależną od uwarunkowań, lecz nieodwracalnym aktem miłosierdzia, które nie zaprzecza sprawiedliwości, lecz ją dopełnia – napisali biskupi w apelu.

I tutaj oczywiście z biskupami można się zgodzić, ponieważ jak pisali św. Anzelm z Cantenbury czy św. Tomasz z Akwinu, miłosierdzie pozbawione sprawiedliwości to istny chaos. Zatem jeśli sprawiedliwość jest uczciwym, prawym postępowaniem, to tego właśnie winniśmy się domagać ze strony niemieckiej. To właśnie nasze wybaczenie, a zarazem zwykła sprawiedliwość winna Niemców zainspirować do tego, by bez naszego dopominania się, oddali należne kilkaset miliardów dolarów. Taką zasadę przyjmuje się w konfesjonale: Ukradłeś, zniszczyłeś? Musisz oddać lub naprawić i już! Czyżby biskupi o tym zapomnieli? A może mają w nosie zasady, którymi nakazuje kierować się Ewangelia? Oczywiście, pieniądze życia nikomu nie przywrócą, ale jak podkreślają katoliccy moraliści, w ten sposób grzesznik choćby w małym stopniu zrozumie zło, którego się dopuścił. O tym już biskupi nie napisali. Być może to o czym piszę, jest zbyt dalekie od politycznej poprawności, która już dawno zmogła kler Kościoła katolickiego w Polsce.

W dalszej części apelu biskupi rozmydlają sprawę i apelują do polskiej władzy, by ta nie zaprzepaściła budowanego od lat „pojednania”.

W tym kontekście wyrażamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za nasz kraj i relacje międzynarodowe, mając na uwadze dokonane już procesy pojednania, będą budowały na tym kapitale i w oparciu o jego wielopłaszczyznową wartość. Jesteśmy przekonani, że nadal mogą one być tworzone w dwustronnym dialogu pełnym troski o pokojową przyszłość naszych społeczeństw – czytamy w apelu.

W istocie o żadnym pojednaniu na dzień dzisiejszy nie może być mowy, a polscy biskupi najwyraźniej w świecie okłamują swoich wiernych. Jeżeli Niemcy nie poczuwają się do odpowiedzialności, by zapłacić za popełnione krzywdy, swoich czynów po prostu nie żałują i mają nas głęboko w nosie. Oczywiście, o przebaczeniu ze strony polski może być mowa, jednak pojednanie ma miejsce dopiero wtedy, gdy krzywdzący, w duchu sprawiedliwości wyrazi realny akt skruchy oraz w miarę możliwości swoje winy odkupi.

Warto zwrócić uwagę kim są biskupi, którzy podpisali się pod antypolskim apelem. Na samym szczycie widnieje podpis abp. Henryka Muszyńskiego. Jak relacjonują mi kapłani z metropolii gnieźnieńskiej, którzy niegdyś mu podlegali, Muszyński to człowiek będący na co dzień, pozbawionym kultury bucem. Prawdopodobnie takiego zachowania nauczył się od swoich komunistycznych przełożonych, z którymi współpracował w latach 1984-1989 jako TW 'Henryk”?

Pod eminencją Muszyńskim podpisał się również abp Wiktor Skworc, ordynariusz – jak informuje mnie pracująca w przeszłości w kurii zakonnica – za którego okresu panowania w diecezji tarnowskiej kwitło lobby homoseksualne. Ponadto za czasów jego pracy (to właściwe słowo) w Tarnowie , w krótkim czasie popełniło samobójstwo ośmiu kapłanów. Po dzień dzisiejszy sprawy nie zostały wyjaśnione, a ten szybciutko czmychnął na ciepłą posadkę do Katowic. Podobnie jak Muszyński on również współpracował z komunistycznym reżimem pod pseudonimem „Wiktor” oraz „Dąbrowski”.

Pod apelem podpisał się również abp Kazimierz Nycz, człowiek mocno związany ze środowiskiem Platformy Obywatelskiej, chętnie uczestniczący w sowicie zakrapianych bankietach, członek masońskich i paramasońskich organizacji, a zarazem zwolennik islamizacji Polski.

Kiedy już wiemy kto podpisał się pod apelem, nie możemy się dziwić, że tyle w nim manipulacji i antypolonizmu. Dla polskich biskupów, zwłaszcza dla tych, których wymieniłem, Polska nie ma żadnej wartości. Adresują do nich cztery słowa: „Ręce precz od Polski!”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. katoliczka mówi

  Biskupi księża to też tylko zwyczajni grzeszni ludzie jak my wszyscy. Różnica taka ze są sługami kościoła dlatego sadzę że nie wolno nam ich, ani nikogo oceniać BÓG OSADZI NAS WSZYSTKICH.

  1. Majkel mówi

   Katoliczka
   z Twojej wypowiedzi wynika ze skoro Ci biskupi sa rowniez ludzmi [ to oczywiste] podlegaja tak jak my zwykli obywatele prawu karnemu.
   skoro wg Ciebie ”BOG OSADZI NAS WSZYSTKICH”[a nastapi to gdy nadejdzie nasz czas] wiec nie potrzebujemy ani zasad moralnych ani prawa karnego tzw niech sie dzieje co chce
   wybacz ale nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia skoro ktokolwiek dziala na szkode swojego kraju i dazy do swojej chorej ideii lub jest ”spiskowcem” powinien byc postawiony przed sadem. poza tym ludzie tego pokroju ww nie powinni pelnic takich funkcji skoro juz kiedys dzialali na szkode naszego kraju [ w czasach komunistycznego rezimu np gdzie wspolpracowali z rosyjskimi sluzbami]

  2. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   Oceniać, nie osądzać. Jednak trzeba mieć oczy otwarte, by nie zejść, nie dać się zwieść na złą drogę.

  3. d. mówi

   Ok, to prawda biskupi arcybiskupi są ludżmi jak my wszyscy! Niemniej tak jak my NIE MAJA ŻADNEGO PRAWA SZKODZIĆ POLSCE! A skoro szkodzą to niech wyjdą z KK i niech nie plugawią Jego świętego Imienia! Muszynski, Skworc, Polak, Nycz, itp. poszli won z Koscioła Katolickiego! Ale nie, oni siedzą na wysokich stołkach w KK i pasoŻYDują na Polakach i deprawują ludzi! szubrawcy polskojęzyczni!! Już Gądecki z Polakiem i Czają /biskup opolski/ przeprowadzili nam w Polsce intronizację Chrystusa Króla Polski tak pierwszorzędnie, ŻE WIELKA UROCZYSTOŚĆ INTRONIZACYJNA SIĘ ODBYŁA, a jakże, TYLKO INTRONIZACJI W OGÓLE NIE BYŁO!!! moze im Pan Bóg to wybaczy ale ja i wszyscy ludzie, których znam NIGDY IM TEGO NIE DARUJEMY! Od tamtej pory NIE dajemy ani grosza na kurię /tu: opolską/ i nigdy NIE damy! niech sobie Czaja idzie do fabryki i tam zarabia! nadto Czaja, na tej intronizacji co intronizacją w ogole nie była walnął kazanie w kórym nie dośc ze bez zadnego ładu i składu bredził to jeszcze bez przerwy obrażał Polaków! Za to coraz częsciej odchodzą do Pana wielcy biskupi, wielcy Polacy jak przedwczoraj biskup kielecki KAzimierz Ryczan! Niech Go Pan Bóg przyjmie z miłoscią do Siebie! to był wspaniały Biskup, Człowiek, Profesor, wielki Polak-Patriota!

  4. krzysztof mówi

   Wlasnir powinno sie tym surowiej osądzac i jezeli ciezko grzeszy(np.pedofil)to juz nie jest slugą bozym i ze spokojnym sumieniem mozna mu jaja urwac.

  5. wieslaw mówi

   nigdy nie pogodzę się z absurdalnym apelem idiotów z biskupiego stolca. Niemcy są winni mordów i szabrownictwu a także olbrzymich strat dziedzictwa narodowego i materialnego.
   Pokuta musi zawierać wynagrodzenie krzywd..
   To podłości by katechizm zaprzegaç do tłumaczeń WIN NIEMIECKICH

 2. Zdzislaw mówi

  Na temat”Chidusz”napisałem przed chwilą co o tym myślę.Tu jasno widać dlaczego sterta owego”chorego”kleru dzwignąć się próbuje manipulując faktami.Znamy je jednak wszyscy,począwszy od pogan,gdzie w Imię Boga rżnęło się i cięło wszystkich tych którzy wierzyli we własne Bożki.Temat papieża(jakże świętobliwego)który to wyciął w pień templariuszy którym to podpisał weksle(Nie kradni,nie zabijaj!!!)Ta banda tłuków jak dla mnie chołota,włącznie z psycho Toruniem to sterta pasożytów żerująca na ludzkiej naiwności.Stawiałem 3 kościoły,widziałem owych najebanych plebanów…teraz chętnie wyjebałbym to w powietrze.

  1. maniek mówi

   z tego co piszesz jestes niewiele lepszy od tych ktorych tak emocjonalnie opisujesz 😀

 3. maniek mówi

  hierarchowie napisali „wybaczamy i prosimy o wypłacenie” 😀

 4. maniek mówi

  hierarchowie napisali „wybaczamy i prosimy o wypłacenie” 😀 tw henryk nie doczytał

 5. paolito mówi

  Przebaczmy i prosimy o przebaczenie : to mówiąc PO POLSKU odrzucamy NIENAWIŚĆ i żądzę ODWETU …. ale to nie znaczy, że NIE BYŁO SPRAWY !! Kto jak kto, ale BISKUPI powinni wiedzieć JAKIE SĄ WARUNKI SAKRAMENTU POJEDNANIA : bez tego NIE MA POJEDNANIA – to ZADOŚĆUCZYNIENIE Panu Bogu i BLIŹNIEMU ! , czyli NAPRAWIENIE KRZYWD i STRAT. Bez tego NIE MA POJEDNANIA. A sprawa roszczeń, to TEST na POJEDNANIE i deklarowaną PRZYJAŹŃ. Po prostu po WIELU LATACH CZEKANIA ( inni byli ważniejsi ?) teraz PiS mówi „SPRAWDZAM”…. No i się zaczęło…….

 6. Spostrzegawczy mówi

  Niestety, ale z moich obserwacji jasno wynika, że Polacy mieli i nadal mają wspaniałych duchownych katolickich niższego stanu, gdzie selekcja odbywa się według kryteriów bardzo pozytywnych i niestety fatalnych duchownych wyższego stanu, gdzie selekcja odbywa się według zasad i kryteriów negatywnych. Uważam, że to pokłosie fali nieudanych i fałszywych przechrztów żydowskich – frankistów, którzy wraz z żydomasonerią przeżarły struktury wyższego kleru. Oczywiście w obu grupach zdarzają się nieliczne wyjątki, które tylko potwierdzają te reguły. Ale pamiętajmy, że tylko dzięki Kościołowi Rzymskokatolickiemu jako całości – dziełu Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, Polska istnieje i Polacy istnieją jako naród. I tylko przez katolicyzm wiedzie droga do wiecznego zbawienia. Nam pozostaje się modlić o to, aby Pan Jezus Chrystus obdarzał nas zdecydowanie bardziej właściwymi duchownymi wyższego kleru.

 7. Danuta mówi

  komentarz wobec tych ancychrystów jak nazywał mój wuj ś.p. jest uzasadniony>księża to wymysł szatana. Jeżeli jesteś uczciwy i spełniasz dekalog jesteś z BOGIEM. BÓG TO JEDYNA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Damian mówi

  Hmm bardzo ciekawy artykuł.
  Doskonała puenta!

 9. rob mówi

  przebaczenie jest nieodwracalne? nie wydaje mi się… może baokie przebaczenie tak ale nie „prawnicze”.
  ktoś nas krzywdzi-mówi że mu przykro i uzyskuje nasze przebaczenie. ale jutro robi nam 2x więcej krzywdy. jasno widać że okazana wczoraj skrucha to lipa. mamy prawo wycofać przebaczenie.

 10. artamator mówi

  A jaką formę przekazu dla społeczeństwa wybrali ci zdrajcy, bo jeśliby to zaczęto odczytywać na Mszach to źle. Ręce precz od Polski! – to właściwe słowa.

 11. wujekdobrarada mówi

  To juz chyba lepiej, jak ksiądz Jacek naucza o Mojżeszu….

 12. Normalny mówi

  Dlaczego ci ” polscy ” purpuraci nie wypowiadali tych słów, kiedy w Sejmie prawie jednogłośnie ( ! ) przegłosowywali ” polscy” posłowie ustawę o zapłacie po 100 euro co miesiąc całej masie Żydów mieszkających w Izraelu z pieniędzy polskich podatników ?! Dlaczego wtedy milczeli ?! Polska wypłaca je nadal !

 13. Bogi mówi

  Kiedyś zdrajców wieszano, bo Prawo było Sprawiedliwe , a teraz poprzebierani w różne ubranka ZDRAJCY SĄ BEZKARNI a to rozzuchwala. Masoneria i agentura wśród hierarchii już się nawet nie kryje „bo gdzież jej nie ma”. Nie należ zdrajców „osądzać” tylko SPRAWIEDLIWE SĄDZIĆ i skazywać na śmierć.

 14. Tymek mówi

  To jest pozostałość zabronionej weryfikacji Księdzu Zalewskiemu Isakowiczowi Który nie jest pochodzenia Polskiego ale jest prawdziwym Polskim patriotą.

 15. Gracjan mówi

  Wypowiedzi biskupów polskich trzeba prawidlowo odczytywać i komentować.Są pasterzami Chrystusowego Kościoła.

  1. Martin mówi

   OBUDZ SIE PANTOFELKU !!!…TO SZYBRAWE SPRZEDAJNE KANALIE W KIESZNI MASONSKICH KORPORCJI ZYDOWSKICH i NWO ( NEW WORLD ORDER )…TO ROGOWIE POLSKIEGO NARODU i POLSKIEJ RACJI STANU !!!
   POLACZKI ZACZNIJCIE MYSLEC !!!

 16. Piotr mówi

  Prawdy nie należy zamilczać, nawet gdyby zachodziła obawa zgorszenia. św. Tomasz z Akwinu.

 17. jacek mówi

  Apostołowie, ze Świetym Piotrem na czele też nie byli doskonali,a Kościół trwa i trwać będzie,aż do dnia Paruzji.Pamiętajmy o tym i bądźmy roztropni.Wierni dobru i prawdzie,samokrytyczni,widzący dobrze rzeczywistość i raz jeszcze powtórzę-ROZTROPNI.

 18. Viola mówi

  Wielki skandal ze pejsaci tak opanowali finansowo kazda dziedzine zycia na swiecie itd

 19. wujekdobrarada mówi

  Ks. Jacek nic a nic nie zrozumiał z Ewangelii Nowego Testamentu. Tam stoi jak wół napisane , ze źle czyniącego należy najpierw upomnieć w cztery oczy, później przy świadku itd, itd. Ks. Jacek za to dumnie głosi, ze byłby w stanie napluć Chrystusowi w twarz. Ks. Jacku, a moze juz czas na leczenie?

 20. ania mówi

  Bardzo to przykre, że tzw.hierarchowie KK działają na szkodę Polski. Już od dawna ludzie to widzą(a zwłaszcza młodzi) i oddalają się od kościoła. Życie ponad stan denerwuje mnie najbardziej, słabe kazania księży to też częste przypadki, po prostu nuda. Jak tak dalej pójdzie, to przyszłość naszego KK widzę w czarnych barwach.

 21. Lechitka mówi

  I teraz ci biskupi i Episkopat nie tylko ,że są za najazdem islamu, to biorą w tym czynny udział na zgubę Polaków.Sprowadzają po cichu poprzez tzw. korytarze humanitarne , o których otwieraniu mówił Caritas później się od tego odżegnując, do Polski masowo nachodźców , w dodatku ten radykalny islam. Wystarczy rozejrzeć się wokół. W każdym większym lub mniejszym mieście jest ich coraz więcej. Pojawiają się w większości młodzi mężczyźni, ale także całe rodziny.Ludzie rozglądajcie się, bo wkrótce, gdy będzie ich tak dużo,że poczują się pewnie, może być bardzo niebezpiecznie. Kościół katolicki sprowadza nam do Polski radykalny islam. Watykan przesyła pieniądze. https://www.youtube.com/watch?v=6u6vdyWcQk0 Polecam ten materiał do obejrzenia. Poseł z PSL,u wygadał się w programie telewizyjnym. Na stronie Episkopatu namawiają do pomocy uchodźcom i pomagania im, pisząc jednocześnie,że Jezus też był uchodźcą.

 22. Lechitka mówi

  Warto też zobaczyć ten materiał,bo pokazuje skalę zagrożenia jakie dzięki tym masońskim biskupom, może dotyczyć wkrótce nas Polaków. https://www.youtube.com/watch?v=BkacYAugiKg&t=1179s – „Anty islamski ruch oporu w Polsce , szkoda ze nie polski.. bo są ich tu tysiące”.

 23. Jarek mówi

  sprawiedliwość boża – gdyby biskupi byli przekonani o jej istnieniu to pokutowaliby wystraszeni na samą myśl o robieniu tego co robią. Więc wniosek jest prosty – nie ma co liczyć na opatrzność i na to że zło wraca do człowieka – acz często tak jest – na taczkach holotę w sutannach powywozić i przegnać – a co stoi na przeszkodzie. Zacząć ich traktować jako urzędników zarządzających majątkeim kościoła a nie jako pierwszych po Bogu i zacząć rozliczać ich za ich czyny

 24. Wojtek mówi

  A gdzie warunek spowiedzi: wynagrodzić za uczynione krzywdy ?

 25. Alicja mówi

  Ten co to pisał zapomniał dodać Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który w tamtych latach był prekursorem pojednania i przebaczenia

 26. Bogusław Maśliński mówi

  Biskupi
  Józef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP, w 1989 r. kandydował z listy PZPR
  Bronisław Dąbrowski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Tadeusz Gocławski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Józef Kowalczyk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Franciszek Macharski – Finkelstein – Kardynał – pochodzenie żydowskie – doceniony przez żydomasonerię, odznaczony „Orderem Oficera Legii Honorowej”
  Józef Michalik – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Henryk Muszyński – Jaks – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Kazimierz Nycz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Edmund Piszcz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Marian Przykucki – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Bolesław Pylak – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Jerzy Stroba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Ignacy Tokarczuk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Stanisław Wielgus – Arcybiskup – narodowość polska – nienawistnie atakowany przez żydo-media
  Wojciech Zięba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Damian Zimon – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Władysław Ziółek – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  Roman Andrzejewski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Bohdan Bejze – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Jan Chrapek – Kohn – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Bronisław Dembowski – Winkiel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Czesław Domin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Edward Frankowski – Biskup – narodowość polska
  Stanisław Gądecki – Hartmann – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Kazimierz Górny – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Władysław Jedruszów – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  Zygmunt Kamiński – Biskup – narodowość polska
  Piotr Libera – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Edward Materski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Jan Mazur – Biskup – narodowość polska
  Wiesław Mering – Biskup – pochodzenie żydowskie – agent SB, Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  Stanisław Napierała – Biskup – narodowość polska
  Alfons Nossol – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  Stanisław Nowak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Alojzy Orszulik – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Juliusz Paetz – Biskup – pochodzenie żydowskie – pederasta, oskarzony o molestowanie klerykow,
  Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.
  Tadeusz Rakoczy – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Kazimierz Romaniuk – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Tadeusz Rybak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Edward Samsel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Andrzej Suski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Jan Szlaga – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  Stanisław Szymecki – Biskup – narodowość polska
  Andrzej Śliwinski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Adam Śmigielski – Biskup – narodowość polska
  Jan Śrutwa – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  Wacław Świerzawski – Biskup – narodowość polska
  Szczepan Wesoły – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Jan Wieczorek – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Wojciech Zięba – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  Józef Życiński – Reiffstein – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego
  Księża
  ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie
  ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie, mocno liberalne poglądy, redaktor naczelny żydolewackiego „Tygodnika Powszechnego”.
  ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie – kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta – agenta SB „Bolka” Wałęsy, agent SB, TW pseudonim „Franko”
  ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, mason, agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca „judeochrześcijanstwa”, żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – którego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”
  o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie
  ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie – członek KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];

  ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie – proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ks. Józef Kloch – pochodzenie żydowskie – twórca internetowego serwisu informacyjnego „Opoka”, obecnie rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. Zastąpił na tym stanowisku jezuitę, ojca Adama Schulza.
  ks. Jarosław Kłys – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, judaizator katolicyzmu, przewodniczący wydziału duszpasterstwa młodzieży w Kurii Archidiecezji Łódzkiej
  ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie – agent SB – Tajny Współpracownik SB ps. „Szwejk”; wikariusz generalny kurii gdańskiej
  ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie – aktywista żydowski, członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”; członek antypolskiego i żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”,
  „Otwarta Rzeczpospolita” oficjalnie: „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego – założona i finansowana przez żydowskiego globalistę i hochsztaplera giełdowego Sorrosa.
  ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie – polonofob
  o. Adam Schulz – pochodzenie żydowskie – jezuita, bl. rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
  ks. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz żydokomunistycznych: „Gazety Wyborczej” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; bł. członek zarządu powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ks. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie –
  ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie – członek-założyciel KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; ydokomuchy UE – na plakacie napisane jest „nasza Europa” …i to jest niestety prawda
  a…a teraz większość z nich ma dobrze płatne posady w „parlamencie jewuropejskim”
  pismo RadkiewiczaMinisterstwo Bezpieczeństwa Publicznego Warszawa VIII/1233/172
  4.XII.1945 r.
  Ściśle tajne!
  Do Wojewódzkich Urzędów Bezpieczeństwa i placówek UB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.