Zdewastowano warszawską kurię i dom przy archikatedrze! Napisy wskazują na to, że sprawcami są „feminazistki”

Zdewastowano warszawską kurię i dom przy archikatedrze! Napisy wskazują, że sprawcami są feminazistki
11

Wczoraj (3 lipca 2018) bliżej nieznani sprawcy zdewastowali elewację budynku Kurii Archidiecezji Warszawskiej, dom parafialny przy warszawskiej Archikatedrze św. Jana Chrzciciela i budynek Kurii Warszawsko-Praskiej. Treść napisów wskazuje na to, że sprawcami są zwolenniczki aborcji, potocznie nazywane „feminazistkami”. Podobnego zdania jest proboszcz archikatedry warszawskiej ks. Bogdan Bartołda.

„Oto ciało moje, oto krew moja. Wara wam” i „Mordercy kobiet” pojawiły się na wspomnianych budynkach, zaś na chodnikach obok nieruchomości pojawił się napisy „Dość piekła kobiet” oraz „Mordercy pedofile”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proboszcz archidiecezji te akty wandalizmu wiąże z agresywną działalnością przeciwników projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję”.

Nie ulega wątpliwości, że te napisy odnoszą się do tej ustawy. Wygląda to na zorganizowaną akcję przeciwko nauczaniu Kościoła, który broni życia od poczęcia do naturalnej śmierci i przypomina, że życie jest święte. A są osoby, które się z tym nie zgadzają – dla TVP Warszawa powiedział proboszcz, zaznaczając że zachowanie sprawców to „wandalizm i barbarzyństwo”.

Budynek kurialny na pewno jest zabytkiem, a to oznacza, że przynajmniej w tym, przypadku z urzędu zostanie wszczęte postępowanie.

Wiele wskazuje na to, że sprawcami są tzw. „feminazistki”, które często postulują poszanowanie odmiennych opinii. Na czym polega szacunek z ich strony, doskonale widać na powyższym przykładzie.

Źródło zdjęcia oraz cytatu: TVP Warszawa

Przeczytaj także:

W ramach walki o równouprawnienie feministki wniosły lodówkę na czwarte piętro

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Jak będzie potrzebne dodatkowe moje zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie, to jako wierny KRK czekam na jakiś sygnał od duchownych. Rozumiem, że duchowieństwo to uczyniło. Moje dotychczasowe zawiadomienia do prokuratury w sprawie „Klątwy” i Nergala obok wielu innych czekają ciągle na wstępne postanowienie ( jeśli niekorzystne dla dobra sprawy będę zaskarżał ).

  1. sten mówi

   Kwiatuszku pamyłuj ! Ile razy jeszcze ??? Co to da skoro +-30% polskiego kleru to pedały w ich sercach Ducha Bożego dawno niema zawładnął nimi hedonizm konsumcyjny kościół to tylko biznes i schronienie ! Reszta towarzystwa w sutannach przez 2 lata do dzisiaj !!!!! Nie jest w stanie jednoznacznie się określić czy popiera antychrysta i jego ,,Amoris Letitia,, Czy słowa Chrystusa o nierozerwalności małżeństwa . Bełkoczą szatańską nowomową jak zombie o towarzyszeniu… rozeznaniu itp. żygaćsię chce od tego plugawego zakłamania To bagno , może i są nieliczni wierni ale ich nie widać ….boją się? 5- ta 10 ta setna intronizacja pomoże jak umarłemu kadzidło Tu potrzebne wymiecenie śmieci z KK i całkowita odnowa moralna , nie ilość a jakość , otwurz oczy szerzej

  2. ZbulwersowanyL mówi

   Widać, że nie zna Pan podstawowych faktów związanych z arcyważnym przesłaniem od samego Pana Jezusa Chrystusa związanym z Jego Intronizacja. Radzę zapoznać się ze szczegółami na stronie Intronizacyjnej a dopiero później zabierać głos. Absolutnie nie zgadzam się z Pana opinią odnośnie demoralizacji wśród duchowieństwa katolickiego. Pomylił Pan kościoły. Zdarzają się na zasadzie wyjątku czarne owce, ale to dlatego, że Kościół Rzymskokatolicki jest Kościołem otwartym i każdy może do Niego przynależec w przeciwieństwie do innych kościołów i to nadużywaja fałszywi konwertyci i to oni celowo sieją zamęt i zgorszenie. Żaden katolik nie ma i nie może mieć skłonności homoseksualnych.

  3. sten mówi

   Wystarczy gdybyś ,,tylko ,, z uwagą czytał od roku co pisze w tym temacie ks .J Międlar !!! Idźmy na ostro bez ,,rozeznania,, ktoś z nas kłamie albo jest tak ślepy i zafixowany . Ks. Isakowicz Zaleski – dłuuuugo go obserwowałem od jego walki o prawde o polskim klerze współpracującym ze Służbami PRL- nota bene niewielu ! Patrze na ton wypowiedzi na niewygodne tematy , emocje i nade wszystko czy jest człowiekiem prawym i czy mówi i kocha prawde nade wszystko ,walczy o nią ! Skoro ktoś taki zabrał głos w sprawie skali gejów w KK i powiedział słynne cytuje ,, JEST W POLSCE TAKA KURIA GDZIE NAWET FURTIAN JEST GEJEM,, !!!!! Pełny komplet zdeprawowania . W moim świecie też nie mieściło się TO w głowie broniłem się , wierzgałem , Krzyczałem machałem rękoma że to kłamstwo , z moimi rozmówcami gdy mi to przedstawiano . Że to wrogowie kościoła wlczą z nim… Nie – prawda jest jeszcze znacznie brutalniejsza ! Pracowałem niedawno ponad miesiąc na dużej plebani bogata parafia -elektrownia . Rozmowa po obiedzie z proboszczem- cyt : .JP2 i jego nauczanie jest już na obecne dzisiejsze czasy nie nowoczesne , mało aktualne ! O ironio przy kościele jest Centrum Myśli JP2. ! Jeszcze słowa rencisty księdza M . na młodych księży ,, na co ? na co im te samochody po 150 tys.? ,, Raz jeszcze przypominam , są prawi ksieża też , ale uciekanie przed prawdą jest głupotą .

  4. ZbulwersowanyL mówi

   Podtrzymuję to co napisałem powyżej. Akurat JP II nie jest dla mnie autorytetem, gdyż należał do moderny i w dużym stopniu przyczynił się do osłabienia i podważenia tradycyjnej nauki Kościoła. To, że jest proboszcz z takimi poglądami to m.in. jego „zasługa”. Skrajne przypadki dewiacji są wszędzie, ale one nie są regułą w KRK. Myślę, że kosmicznie więcej dewiantów jest wśród żydostwa, protestantów i muzułmanów ( wystarczy popatrzeć nawet na ich świeckie społeczności), a Kościół pozostaje co do tego w miażdżącym stopniu czysty. A że Judasze wnikną także do grona ludzi pobożnych to trzeba umieć ich identyfikować i nie dać im deprawować. Wg mnie to zwykłe farbowane lisy, nieudani konwertyci i zarazem prowokatorzy.Pan Jacek Międlar słusznie alarmuje o takich przypadkach, które w żadnym razie nie powinny mieć miejsca w KRK.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Proszę Pana Jacka o komentarz, czy budynki kurii to tak jak kościoły i klasztory obiekty sakralne, bo jeśli tak, to zawiadomienie do prokuratury ze względu na profanację jest obowiązkiem katolików.

 3. michu mówi

  Ciekawe co na te akty wadnalizmu, tropiciele mowy nienawiści?

 4. Constancja mówi

  Biedne kobiety zrobiono wam wode z mozgu. Tesknota za miloscia a brak swiadomosci Boga doprowadzila was na samo dno moralne. Oddawanie swojej intymnej sfery, przygody seksualne w ktorych lakniecie bliskosci i zainteresowania na 5 minut, czesto pod wplywem alkocholu albo narkotyku a potem poczete niechciane dziecko, bo wy dalej poszukujecie „milosci”, wiec zabijacie w sobie prawdziwa Milosc, ktora was Bog obdarowal. Ks. Karol Wojtyla napisal calkiem niezla ksiazke „Milosc i odpowiedzialnosc”, akurat to mozna wam polecic.
  Prawda jest taka, ze to wy juz teraz zyjecie w piekle i to wy jestescie morderczyniami !
  Poza tym nikt z was nie probuje zrobic na sile katoliczek, a KK mam nadzieje nie zmieni swojego zdania o aborcji. Moze idzcie pod synagoge i zaprotestujcie w sprawie golenia kobiet na lyso i innych naduzyc wobec kobiet.
  Was nie interesuje dobro kobiety, tak jak zydow nie interesuje antysemityzm.
  Was interesuje zdewastowanie calkowite czlowieka odrywajac go od jedynego prawdziwego Boga Jezusa Chrystusa i wyslanie go do piekla.

  1. Constancja mówi

   alkohol, normalnie nie robie takich bledow, ale tu jest juz za goraco, na szczescie jutro jestem juz w Polsce. Zycze milego lata wszystkim czytelnikom wprawo i redakcji. Jesli moze byc milo pod okupacja zydowska.

  2. Sybilla mówi

   Uspokój się.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.