„Zbrodniarze i faszyści”. Adrian Zandberg domaga się likwidacji Dnia Żołnierzy Wyklętych

Adrian Zandberg/fot. youtube
30

Adrian Zandberg z Partii Razem obrzydliwie oszkalował Żołnierzy Wyklętych nazywając ich „bandytami i faszystami”. Zażądał też likwidacji Dnia Żołnierzy Wyklętych twierdząc, że w obecnej formie święto to służy do zakłamywania przeszłości. „Pozwalając na chory kult zbrodniarzy, krzywdzimy rodziny ofiar i obrażamy prawdziwych bohaterów podziemia” – napisał Zandberg na Facebooku.

Co jeszcze wydalił z siebie fan Karola Marksa? Według Zandberga „Bury”, „Szary”, „Łupaszka” i „Wołyniak” byli zbrodniarzami wojennymi. „Ich oddziały podpalały ludzi żywcem, mordowały cywilów, gwałciły. Część z tych bandytów miała poglądy faszystowskie. Bo byli także, o czym lubimy zapominać, polscy faszyści. Oni też nienawidzili mniejszości, też marzyli o czystkach etnicznych, też pragnęli „oczyścić” Polskę z Żydów. Niektórzy, jak choćby „Tom” z Brygady Świętokrzyskiej, otwarcie kolaborowali z hitlerowcami. Ręka w rękę z Niemcami polowali na Żydów i polskich partyzantów. Za miesiąc kolejny Dzień Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku po ulicach będą paradować neofaszyści” – napisał Zandberg.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Mój komentarz: To nie jest pierwszy raz, gdy Zandberg pozwala sobie na szkalowanie i opluwanie polskich żołnierzy walczących z komunistycznym reżimem zainstalowanym w Polsce na sowieckich bagnetach. We wrześniu 2017 roku Zandberg nazwał Brygadę Świętokrzyską NSZ „hitlerowskimi kolaborantami”. I co? I nic. Takie wyskoki uchodzą Zandbergowi na sucho. Komunistyczna propaganda nie jest w Polsce w żaden sposób ścigana, a Zandberg bez problemów może lansować się w koszulce z Karolem Marksem.

„My, komunistki i komuniści z Razem, tłumaczymy na język polski książki komunistycznych filozofów, organizujemy pokazy filmowe reżyserów-komunistów, przypominamy praktyki artystek komunistycznej awangardy czy inicjujemy dyskusje nad nowymi propozycjami programowymi, wysuwanymi i popieranymi m.in. przez ruch komunistyczny” – otwarcie deklarował w grudniu 2017 roku  Łukasz Moll w artykule pt. „Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość”.

Mam pytanie: dlaczego komuniści z Partii Razem bez przeszkód propagują w Polsce totalitaryzm, który pochłonął ponad 100 milionów ofiar? Czyżby ich nie obowiązywał artykuł 256 kodeksu karnego, który zabrania propagowania ustrojów totalitarnych? Czy ich nie obowiązuje art. 13 konstytucji zakazujący działalności partii politycznych odwołujących się do komunizmu? Przecież to są kpiny. Partia Razem wypączkowała ze Stowarzyszenia Młodzi Socjaliści finansowanego przez Fundację im. Róży Luksemburg afiliowaną przy niemieckiej partii komunistycznej Die Linke odwołującej się do haseł Karola Marksa. I nikt nic z tym nie robi. Może zamiast wypisywać androny na Twitterze minister Brudziński zająłby się komunistami z Razem?

Przeczytaj też:

Partia Razem to antypolski gad wyhodowany za pieniądze niemieckich komunistów. Przestańmy karmić tego gada!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  Ja żądam likwidacji żydowskiego lewaka Zandberga.Fizycznej likwidacji.

  1. BRUNON mówi

   Jestem za !

  2. gojek mówi

   marzenia… a do tego jeszcze ci wcisną „mowę nienawiści”…

  3. Hammurabi mówi

   Likwidacja nie zawsze oznaczać musi komunistyczne tego słowa znaczenie. Sam Zandberg, doktor nauk humanistycznych, historyk autor pracy „Organizacje i ruchy społeczne wokół partii socjaldemokratycznych w Niemczech i w Wielkiej Brytanii przed pierwszą wojną światową”. Swoimi słowami na temat dokonań polskich patriotów, obnaża własną ignorancję i stawia pod znakiem zapytania swoje kompetencje, co właśnie powinno oznaczać i oznacza autodestrukcję.
   Inna sprawa, że w obecnych czasach odwaga potaniała natomiast zwyżkują kursy podłości, kłamstwa i pomówień. Zandberg wpisuje się właśnie w ów nurt szkalowania i obrzucania błotem wszystkiego, co może być ośrodkiem krystalizacji poglądów, będących zagrożeniem dla takich jak on. Zapewne bliżej mu do takich jak Salomon Morel niż do jego ofiar. Jedynie złej woli lub co gorsza ukrytym interesom i protekcji może zawdzięczać to, że pozostaje bezkarny. Jednak czego można oczekiwać po państwie pozwalającym na pisanie własnej historii grossom? Wspomniany Morel był oznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, podobnie jak Gross Orderem Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej. Pewnie i Zandberg przez jakiegoś popaprańca będzie „oznaczon i uhonorowan”.

 2. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, pisarz i historyk. Kiedy ich za to rozliczymy ?!

 3. andzia mówi

  Propagowanie ustroju totalitarnego jest w Polsce prawnie zabronione. Tymczasem Zanberg zarejestrował partię propagującą komunizm a nawet „wygrał” wybory. Prawo i sprawiedliwość inaczej.

 4. Filon mówi

  W ktorym ZOO mozna ogladac Adriana goryla?

 5. Zbulwersowany mówi

  Ten fantomas z pewnością czytał o udziale 150 tysięcy żydowskich żołnierzy w armii Hitlera i o masowym udziale Żydów w Armii Czerwonej i innych zydobolszewickich związkach zbrojnych.Tylko udaje, że nie wie. A przez tych zbrodniarzy zostało zamordowanych setki tysięcy Polaków.

  1. Andrzej Józef mówi

   Dzięki Panu Zbulwersowanemu, byłem zawsze w pomyłce bioroc Żydów za niedajocych się do służby Wojskowej.
   So dobrymi businessnami, Prawnikami, Professorami, Lekarzami ect.
   Służyć w Wojsku,???
   Szczególnie w najbardziej zdyscyplinowanym Wojsku w Europie ( trzeba to im przyznać, 1 mieśioc I połkneli Francję)
   Nigdy nie wolno wyzywać w wieku poborowym 19 letniego chłopca w jakimkolwiek kraju.
   150 tyśięcy Żydów w Wermachcie w1939 roku może uważali się za Niemieckich Patryjotów.
   375 tyśięcy Polaków służocych w Wermachcie 1939-1945 rok?
   Nie jest sztuko wiele lat po wojnie znajoc co tych dwóch Bandytów Hitler , Stalin zgotowali dla Europy.
   Wydawać opinie.
   Mój Ojciec w 1945 roku pogrzebał może miał 16-17 lat Rosyjskiego Żołnierza który w ręku trzymał kawałek chleba .

  2. Mirela mówi

   Tumani wracajcie do szkoł

  3. Zbulwersowany mówi

   Z którego kibicu nadajesz, że piszesz takie bzdury i bronisz zbrodniarzy.

  4. Andrzej Józef mówi

   Zbulwesowany.
   Nie bronię zbrodniarzy Google it.
   Widzę ze lubisz oskarżać.
   Czas jest pójśc do porzodnej spowiedzi.
   Jeżeli nie wiesz jak zrobic porzodny rachunek sumienia chętnie tobie wytłumaczę jak wymieśc to gówno ( złośc, nienawiśc, oskarżanie ect) z Serca.

  5. Zbulwersowany mówi

   To Ty biegnij do spowiedzi, bo judeochrzescijanin z Ciebie, a nie katolik. Wskazuje na to Twoje słownictwo. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Takie wulgarne słownictwo stosują najczęściej Żydzi niszcząc polską mowę. A i materiały na które się powołujesz co do rzekomego udziału Polaków, a nie antypolskich folksdeutschow w wojnie przeciw Polakom nie są przez Ciebie wymienione. Ja nie spotkałem się nigdzie z takimi faktami choć przeczytałem wiele różnych pozycji na ten temat, chyba że są to materiały sprefabrykowane przez konfabulantow i hochsztaplerow typu Gros i im podobni. Poza tym pisanie prawdy nie jest żadnym grzechem, a wręcz przeciwnie zaletą. Nauczcie się tego politycznie poprawni, błądzacy w fałszywym ekumenizmie judeochrzescijanie . Niektórzy nazywają takich szabesgojami.

  6. Normalny mówi

   Andrzeju Józefie. Nie fałszuj historii i nie myl Polaków z folksdeutschami. I nie usprawiedliwiaj w wyjątkowo perfidny i prymitywny sposób swoich ziomali Żydów.

  7. Andrzej Józef mówi

   Panie Normalny.
   Nie fajszuje historii poprostu nie wiedziałem ze Niemieccy Żydzi byli dobrymi żołnierzami, jak Polscy żołnierze.
   Wytłumaczył mi to Pan Zbulwersowany.
   Internet mi to wykazał.
   Rzeczywiscie 150 tyśięcy Żydów Niemieckich było zwerbowanych do Wermachtu.
   375 tyśięcy Polaków też zostało zwerbowanych do Wermachtu.
   Google.

  8. Andrzej Józef mówi

   Panie Zbulwesowany.
   Czasami człowiek nie wiedzoc o tym podświadomie powie to co ma na Sercu.
   Tak jak Pana wypowiedz oraz Pana Normalnego doszedłem do wniosku ze obydwoje macie Korzenie Żydowskie.
   Artykuł był o Panu Zandberg , Pan przypomniał nam o150 tyśiocach Żydach zwerbowanych do Wermachtu ( jacy dobrzy Żołnierze).
   Pan odrazu wspomniał Kibucu.
   Pan Normalny z miejsca napomknoł o ziomalach Żydowskich.
   Prawdziwy szczery Polak walno by mi parę
   Kurw, H ,Gamonie,Kołku,ect .
   Proszę się nie wstydzic swoich korzeni Żydowskich.
   My Katolicy uważamy was za Starszych Braci w Wierze,słowa naszego Św Jana Pawła ||.

  9. Lech mówi

   Przede wszystkim w Wehrmachcie służyli Ślązacy, Kaszuby, wszyscy który przed 1 września 39 mieszkali w Rzeszy i mieli obywatelstwo niemieckie. Bo niby jakie mieli mieć. Urugwajskie? To nie miało wiele wspólnego z Volkslistą. Nota bene Volkslistą podpisywał wielu Polaków na polecenie państwa podziemnego.

 6. Mr. ?? mówi

  O zbrodniczych chazarach w NKWD, Armii Czerwonej, UB, SB czy wśród żołnierzy 3 Rzeszy, UPA, OUN nie powie swoich atakować nie może 🙂

 7. brunon mówi

  Przyker że ci którzy wychowali się na Polskiej ziemi i jedli Polski chleb teraz niszczą wartości Narodowe Polaków-HAŃBA IM PO WSZE CZASY !!!

 8. ikss67 mówi

  No dobrze, ale jakie poglady może mieć jakiś pociotek? Uszanujmy to. Czy jego dziadkowie walczyli o wolną Polskę? Raczej wątpliwe, ponieważ poglądy wynosi się z domu. Raczej spodziewałbym się tutaj pochodzenia żydowskiego. A więc komintern. To są geny. Nienawiść do wszystkiego jest genetyczna. Tylko my rdzenni Polacy mamy w sobie geny jakieś wyjątkowe, że jako jedyni przez wieki ciągle musimy się bronić, usprawiedliwiać przed niesprawiedliwymi pomówieniami. To chore. Sami z własnej woli dla chęci mordu i wyzysku nie zaatakowaliśmy swoich sąsiadów. Natomiast wszyscy wkoło jak ta dzicz. A teraz paranoja. Wmawia się przy użyciu użytecznych durniów, że Polacy to dzicz a zachód to cywilizacja. Ciekawe co powie tow. Z..berg gdy cywilizowani imigranci będą na kopach posuwać niemieckich towarzyszy. Będzie wesoło. Pełna integracja.

 9. Janusz R. mówi

  Jestem synem żołnierza AK, walczącego w oddziale Burego na Wileńszczyźnie w III brygadzie Szczerbca.
  I za przeproszeniem wszystkich Adrianów – rzygać mi się chce kiedy słucham tego żydowskiego potomka kolaborantów sowieckich, którzy katowali w przestępczych okolicznościach, w piwnicach, w tajemnicy polskich bohaterów. Dodam, że po owych mordach politycznych ukrywano ciała w nieznanych miejscach a dla zmylenia przyszłych historyków do „grobów” wrzucano niemieckie artefakty – nieśmiertelniki Wermachtu. Takie działania wyczerpują znamiona przestępstwa i ukrywania prawdy w obawie przed konsekwencjami prawnymi.

 10. w głowie sie nie miesci !! mówi

  Polaka płaci temu idiocie za takie oświadczenia ?! Żolnierze Wyklęci walczyli o wolną Polsę palancie !! wielu z nich zgineło z waszych rąk po 1945 r. , poprzebierani w polskie mundury taki jak Michnik , wydawali w wykonywali wyroki śmierci na naszych Polakach ! zamknij morde i przestań pluc jadem na tych co walczyli za Polske , wolna od tego typu ludzi ! Gdzie sa urzedy ktore zwróca temu chamowi prawną stronę jego wypowiedzi ?!

 11. Robert mówi

  Żydowski Zandarm na Ubeckiej emeryturze,w garniturze,bez przyszłości ale z kasą…na tą górę chce wejść(Berg)

 12. Robert mówi

  Neurotyk naznaczony traumą,nie pasuje do budowy komunistycznego superroju kierowanego sztuczną inteligencją w biorurociągu masy robotniczej

 13. Gość który ma kłamstwa dość mówi

  A może zrobić w Polsce „Dzień Żydów służących w armii Hitlera”. Przecież przelewali swoją juchę za żyda aszkenazyjsko-berberyjskiego Hitlera i żydowskie idee NWO, finansowani przez żydowskie banki.

 14. Jakub mówi

  Zandberg,co to za nazwisko?Brzmi jak faszystowskie,jakieś takie bandyckie…

 15. Krzysztof mówi

  Żydzie zandberg – stul ryj .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.