Zarząd Województwa Mazowieckiego wpłacił 25 tys. zł na Paradę Równości. Uzasadnienie? „Popularyzacja regionu”

Parada Równości w Warszawie 2018/ fot. twitter
10

Zarząd Województwa Mazowieckiego wsparł kwotą 25 tysięcy złotych Paradę Równości, czyli manifestację ruchu LGBT promującą homoseksualizm i seksualizację dzieci. Informację o wsparciu marszu otrzymał Instytut Ordoi Iuris w odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Kwota ta stanowiła ok. 23% planowanych wydatków Parady Równości. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez organizatorów parady na stronie internetowej zbiórki pieniężnej, planowane wydatki manifestacji środowisk LGBT szacowano na 111 tysięcy złotych.

– Decyzję o udziale województwa jako partnera podczas Parady Równości oraz imprez towarzyszących podjął Zarząd Województwa Mazowieckiego – stwierdził Paweł Cukrowski, dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim. Wyjaśnił, że urząd zakupił pakiet promocyjny od Fundacji Wolontariat Równości, a celem transakcji była popularyzacja regionu m.in. poprzez zamieszczenie logotypu Mazowsza na materiałach promujących Paradę oraz reklam na Facebooku i w specjalnym przewodniku. – W ramach pakietu zorganizowane było również stoisko wystawiennicze województwa podczas Pikniku Równości – imprezie towarzyszącej – zaznaczył Cukrowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koalicję rządzącą województwem tworzą radni PSL i PO, a na czele zarządu województwa, który podjął decyzję o wsparciu demonstracji LGBT, stoi wywodzący się z PSL-u marszałek Adam Struzik. 

Tym oto sposobem polscy podatnicy – bez swojej wiedzy i zgody – wspierają organizacje dążące do seksualizacji dzieci już w wieku przedszkolnym, a wydatki maskuje się jako „popularyzację regionu”. Czy w ramach tej popularyzacji marszałek Struzik założy kieckę i z przyprawionymi cyckami zatańczy na kolejnym marszu promującym „sport, zdrowie, homoseksualizm”?

Źródło informacji: ordoiuris.pl

Przeczytaj też:

Kolejna granica przekroczona! Pedofile mają być określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Przepraszam że się tak długo nie odzywałem ale musiałem składać dokumenty na studia. Ale do rzeczy. … czyli te 25 tyś zł na paradę pedałów i lesb ma służyć popularyzacji regionu? ! To jest jakiś żart! ?!!! To pieniądze puszczone w błoto! Zamiast postawić pomnik ofiar Wołynia lub jaki inny patriotyczny pomnik czy nawet kupno kwiatów lub drzew by miasto było czystsze i piękniejsze to ci sobie ufundowali marsz równości! Kpina z wyborców i z religii katolickiej! Polacy obudźcie się w końcu! Bo czas próby jest bliski!

  1. Anna mówi

   Dokładnie!!!!!!!
   I to nie będzie pokojowe rozwiązanie
   Chwała Wielkiej Polsce

 2. Goj mówi

  Proszę, nie ulegajcie orwellowskiej nowomowie i nie mówcie „seksualizacja dzieci”, albo „wychowanie seksualne”. To się nazywa PEDOFILIA!

  1. goj mówi

   Ma Pani rację. Choć moim zdaniem, doprowadzi to prędzej, czy później do legalizacji pedofilii, choćby pod przykrywką „edukacji seksualnej w praktyce”. Jak nie w tym pokoleniu, to w przyszłym.

 3. Janusz I mówi

  Przestraszyłem się, że to chodzi o wojewidę. A to tylko struzik.

 4. michu mówi

  Jakby kasa poszła np na jakąś organizację patriotyczną to by to określili pewnie „niesprawiedliwe, niesłuszne wsparcie” albo jakoś tak 😉

 5. Anna mówi

  Pedalstwo zawsze będzie wynaturzeniem
  Pedofilskie zawsze będzie Zbrodnią
  Pierwszych trzeba do psychiatryka a pedofilii kastrować i to nie chemiczne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.