Żałosny spot „obrońców demokracji” negujący żydowskie współsprawstwo w Holokauście [WIDEO]

Not in my name/ fot. youtube
9

Robienie z  Polaków narodu współsprawców Holokaustu trwa w najlepsze. Salonowa „elyta” jest zachwycona, gdy może zadeklarować, jak bardzo wstydzi się za polski, katolicki ciemnogród, który w czasie wojny miał takie hobby, że palił Żydów w stodołach i wyrywał im złote zęby po uprzednim ubiciu kłonicą. Salonowa „eltya” ślini się ze szczęścia słuchając banialuk o tym, że prześladowani przez Polaków Żydzi chronili się w niemieckich obozach koncentracyjnych, ponieważ były one „najlepszą strategią uratowania się”. Salonowa „elyta” z wypiekami na twarzy bije się w piersi i przeprasza za Jedwabne, za antysemityzm i za „polskich faszystów” z AK i NSZ. Obrzydliwość!

A teraz zobaczcie, co ta salonowa „elyta” robi, gdy premier Morawiecki w końcu otwarcie powiedział, ze Żydzi święci nie są i było wśród nich wielu takich, którzy zostali współsprawcami Holokaustu. O nie! Tej oczywiste prawdy salonowe „elyty” wprost znieść nie mogą. „Nie w moim imieniu” – deklarują odnosząc się do słów premiera Morawieckiego.

Tak to działa. Plucie na Polaków – jak najbardziej w ich imieniu. Przypomnienie Żydom o ich grzechach – nie w ich imieniu. Żałosna pedagogika wstydu salonowych „elyt”. Tylko, że to już na Polaków nie działa. I bardzo dobrze.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Pilpulizm to jest cecha którą przypisują zydostwu dociekliwi naukowcy i która wszystko wyjaśnia.

 2. Robert B. mówi

  Wiadomo! Zgodnie z żydowską “mentalnością”: jak Żyd zabijać – to dobrze, jak Żyda zabijać – to źle, jak Żyd zabijać – to ciii, jak Żyda zabijać – to wrzask na cały świat do samego jego końca.

  Tylko co nas to obchodzi?

 3. GERWAZY mówi

  Prosze ja oskarzyc o szykanowanie RP i mowienie nieprawdy wedle nowego prawa ta wredna babochlopa z ziemi obiecanej.

 4. hasiok mówi

  Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

 5. czuję wstręt ! mówi

  wydalic ten kał z Polski ! a ta ze zdjęcia to wyjatkowa kanlia !!

 6. wyjazd z Polski !!! mówi

  w/g ostatnich szacunków , do Polski najechalo okolo 3 mln kudlatych , pytam ! po co ? w jakim celu ?! to nie jest wiecej wasza ziemia obiecana Polin !!!!!!!!!!!!!!! to jest Polska !!! Proszę opóscic terytorium Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Constancja mówi

  Holland wybrala Francje do zycia , bo jak powiedziala w Polsce jest antysemityzm. Klamstwo, dzisiaj w Europie najsilniejszy antysemityzm jest wlasnie we Francji.
  Porownala swojego ojca bezwglednego stalinowca do sw. Maksymiliana Kolbego a potem do Zbigniewa Herberta, ktory wolal glodowac niz isc na kompromis z rezimem stalinowskim.
  To jeszcze nic.
  Siostrzyczka Magdalena Lazarkiewicz (pornografka zreszta) nie lepsza w pluciu na Polske i powielaniu klamstw (“Pogrom”).
  Coreczka lesbijka niech siedzi tez w tej Francji, Francuski sa juz wyzbyte wszelkiej moralnosci wiec wiekszych szkod juz tam nie narobi.
  To jeszcze nic.
  Za te jednak slowa, ktore wypowiedziala o Jezusie Chrystusie, Bogu, Zrodle Najwiekszej Milosci i Jedynaj Prawdy po obejrzeniu filmu “Pasja”,
  “Chrystus jak zakrwawiony befsztyk” o biada jej, jak nie padnie na kolana przed Krzyzem i nie pozostanie w takiej pozycji juz do konca swojego marnego zycia, to biada jej, nedzna kreatura!

 8. Jacenty mówi

  Od dawna powtarzam, że każdy powinien mówić przede wszystkim w swoim własnym imieniu, chyba że ma pisemne upoważnienie…Niestety, przez długi czas jakieś nawiedzone gremia samozwańczych “autorytetów moralnych” nic sobie z tego nie robiły, dodatkowo jeszcze odbierając głos innym. Wymądrzały się te gremia na różne tematy, ale zawsze pouczając innych, co jest a co nie “przyzwoite”. Teraz nagle ich przyparło i muszą koniecznie wydalić z siebie potrzebę votum separatum.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern