Żałosny spot „obrońców demokracji” negujący żydowskie współsprawstwo w Holokauście [WIDEO]

Not in my name/ fot. youtube
9

Robienie z  Polaków narodu współsprawców Holokaustu trwa w najlepsze. Salonowa „elyta” jest zachwycona, gdy może zadeklarować, jak bardzo wstydzi się za polski, katolicki ciemnogród, który w czasie wojny miał takie hobby, że palił Żydów w stodołach i wyrywał im złote zęby po uprzednim ubiciu kłonicą. Salonowa „eltya” ślini się ze szczęścia słuchając banialuk o tym, że prześladowani przez Polaków Żydzi chronili się w niemieckich obozach koncentracyjnych, ponieważ były one „najlepszą strategią uratowania się”. Salonowa „elyta” z wypiekami na twarzy bije się w piersi i przeprasza za Jedwabne, za antysemityzm i za „polskich faszystów” z AK i NSZ. Obrzydliwość!

A teraz zobaczcie, co ta salonowa „elyta” robi, gdy premier Morawiecki w końcu otwarcie powiedział, ze Żydzi święci nie są i było wśród nich wielu takich, którzy zostali współsprawcami Holokaustu. O nie! Tej oczywiste prawdy salonowe „elyty” wprost znieść nie mogą. „Nie w moim imieniu” – deklarują odnosząc się do słów premiera Morawieckiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak to działa. Plucie na Polaków – jak najbardziej w ich imieniu. Przypomnienie Żydom o ich grzechach – nie w ich imieniu. Żałosna pedagogika wstydu salonowych „elyt”. Tylko, że to już na Polaków nie działa. I bardzo dobrze.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Pilpulizm to jest cecha którą przypisują zydostwu dociekliwi naukowcy i która wszystko wyjaśnia.

 2. Robert B. mówi

  Wiadomo! Zgodnie z żydowską „mentalnością”: jak Żyd zabijać – to dobrze, jak Żyda zabijać – to źle, jak Żyd zabijać – to ciii, jak Żyda zabijać – to wrzask na cały świat do samego jego końca.

  Tylko co nas to obchodzi?

 3. GERWAZY mówi

  Prosze ja oskarzyc o szykanowanie RP i mowienie nieprawdy wedle nowego prawa ta wredna babochlopa z ziemi obiecanej.

 4. hasiok mówi

  Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

 5. czuję wstręt ! mówi

  wydalic ten kał z Polski ! a ta ze zdjęcia to wyjatkowa kanlia !!

 6. wyjazd z Polski !!! mówi

  w/g ostatnich szacunków , do Polski najechalo okolo 3 mln kudlatych , pytam ! po co ? w jakim celu ?! to nie jest wiecej wasza ziemia obiecana Polin !!!!!!!!!!!!!!! to jest Polska !!! Proszę opóscic terytorium Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Constancja mówi

  Holland wybrala Francje do zycia , bo jak powiedziala w Polsce jest antysemityzm. Klamstwo, dzisiaj w Europie najsilniejszy antysemityzm jest wlasnie we Francji.
  Porownala swojego ojca bezwglednego stalinowca do sw. Maksymiliana Kolbego a potem do Zbigniewa Herberta, ktory wolal glodowac niz isc na kompromis z rezimem stalinowskim.
  To jeszcze nic.
  Siostrzyczka Magdalena Lazarkiewicz (pornografka zreszta) nie lepsza w pluciu na Polske i powielaniu klamstw („Pogrom”).
  Coreczka lesbijka niech siedzi tez w tej Francji, Francuski sa juz wyzbyte wszelkiej moralnosci wiec wiekszych szkod juz tam nie narobi.
  To jeszcze nic.
  Za te jednak slowa, ktore wypowiedziala o Jezusie Chrystusie, Bogu, Zrodle Najwiekszej Milosci i Jedynaj Prawdy po obejrzeniu filmu „Pasja”,
  „Chrystus jak zakrwawiony befsztyk” o biada jej, jak nie padnie na kolana przed Krzyzem i nie pozostanie w takiej pozycji juz do konca swojego marnego zycia, to biada jej, nedzna kreatura!

 8. Jacenty mówi

  Od dawna powtarzam, że każdy powinien mówić przede wszystkim w swoim własnym imieniu, chyba że ma pisemne upoważnienie…Niestety, przez długi czas jakieś nawiedzone gremia samozwańczych „autorytetów moralnych” nic sobie z tego nie robiły, dodatkowo jeszcze odbierając głos innym. Wymądrzały się te gremia na różne tematy, ale zawsze pouczając innych, co jest a co nie „przyzwoite”. Teraz nagle ich przyparło i muszą koniecznie wydalić z siebie potrzebę votum separatum.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.