Zakończenie prac na “Łączce”. Wzruszające przemówienie prof. Krzysztofa Szwagrzyka. WIDEO

fot. twitter
3

Dziś zakończyły się prace poszukiwawcze na warszawskiej „Łączce”. Szczątki ofiar reżimu komunistycznego odnalezione przez Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN zostały uroczyście przewiezione na Cmentarz Północny. Marta Smolańska z Wydziału Identyfikacji IPN zamieściła na twitterze informację o wzruszającym przebiegu uroczystości: „Trumny nosili politycy, policja, wojsko, wolontariusze, rodziny zamordowanych.. wszyscy na ochotnika.”

Prof. Krzysztof Szwagrzyk, którego zaangażowaniu i determinacji zawdzięczamy to, że pomordowani przez komunistów polscy bohaterowie zostali wydobyci z dołów śmierci na Powązkach, wygłosił krótkie przemówienie. Trudno powstrzymać łzy, gdy się go słucha.

Panie Profesorze, DZIĘKUJEMY!

Źródło: twitter, wpolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Waldemar mówi

    Wielki szacunek dla profesora Krzysztofa Szwagrzyka i jego wolontariuszy z całej Polski

    CHWAŁA I CZEŚĆ BOHATEROM.
    Czołem Wielkiej Polsce.

  2. jacek mówi

    Czekam na odnalezienie szczątków Adama Doboszyńskiego,który po wojnie wrócił do Polski,aby zaniechać bezsensownej walki,która dawała pretekst do mordowania polskich patriotów.Doboszyński wiedział,że żydo-komuna zamorduje go.Znamy pokazowy proces transmitowany przez radio,okrutne tortury,absurdalne zarzuty i kara śmierci,za patriotyzm.W czasie wojny prosił gen.Sosnkowskiego o wysłanie go do Polski,aby zapobiec zbrodni powstania antywarszawskiego.Wysłany został Józef Rettinger,żyd,mason,satanista i globalista,agent pięciu wywiadów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern