Zakończenie prac na “Łączce”. Wzruszające przemówienie prof. Krzysztofa Szwagrzyka. WIDEO

fot. twitter
3

Dziś zakończyły się prace poszukiwawcze na warszawskiej „Łączce”. Szczątki ofiar reżimu komunistycznego odnalezione przez Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN zostały uroczyście przewiezione na Cmentarz Północny. Marta Smolańska z Wydziału Identyfikacji IPN zamieściła na twitterze informację o wzruszającym przebiegu uroczystości: „Trumny nosili politycy, policja, wojsko, wolontariusze, rodziny zamordowanych.. wszyscy na ochotnika.”

Prof. Krzysztof Szwagrzyk, którego zaangażowaniu i determinacji zawdzięczamy to, że pomordowani przez komunistów polscy bohaterowie zostali wydobyci z dołów śmierci na Powązkach, wygłosił krótkie przemówienie. Trudno powstrzymać łzy, gdy się go słucha.

Panie Profesorze, DZIĘKUJEMY!

Źródło: twitter, wpolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Waldemar mówi

    Wielki szacunek dla profesora Krzysztofa Szwagrzyka i jego wolontariuszy z całej Polski

    CHWAŁA I CZEŚĆ BOHATEROM.
    Czołem Wielkiej Polsce.

  2. jacek mówi

    Czekam na odnalezienie szczątków Adama Doboszyńskiego,który po wojnie wrócił do Polski,aby zaniechać bezsensownej walki,która dawała pretekst do mordowania polskich patriotów.Doboszyński wiedział,że żydo-komuna zamorduje go.Znamy pokazowy proces transmitowany przez radio,okrutne tortury,absurdalne zarzuty i kara śmierci,za patriotyzm.W czasie wojny prosił gen.Sosnkowskiego o wysłanie go do Polski,aby zapobiec zbrodni powstania antywarszawskiego.Wysłany został Józef Rettinger,żyd,mason,satanista i globalista,agent pięciu wywiadów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.