SKLEP-WPRAWO.PL

Zakład pogrzebowy sponsorem ulotki powitalnej Pary Prezydenckiej podczas wizyty w USA

ulotki powitalne podczas wizyty Pary Prezydenckiej w USA/ fot. Twitter
3

– Zakład pogrzebowy sponsorem ulotki powitalnej pary prezydenckiej. Od dwóch dni zachodzę w głowę, że ktoś wpadł na taki pomysł i na to pozwolił. A konsul honorowy RP w Connecticut pokazuje to jeszcze w Internecie – informuje na Twitterze korespondent RMF FM w USA, Paweł Żuchowski i załącza zdjęcia ulotek z nadrukiem zakładu pogrzebowego „Duksa Family Funeral Homes”.

– Nie mam pojęcia kto to przygotował. I dlaczego nie zdał sobie sprawy, że sponsoring pod zdjęciem pary prezydenckiej jest dziwny a po drugiej już właśnie sam podmiot powinien zastanowić – pisze Żuchowski.

W sobotę (20.09.2019) prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przylecieli do Stanów Zjednoczonych. W niedzielę Para Prezydencka uczestniczyła we mszy w kościele Świętego Krzyża w miejscowości New Britain w stanie Connecticut (tego punktu wizyty dotyczą ulotki powitalne). Plan wizyty przewiduje udział prezydent w debacie generalnej 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ oraz spotkanie się prezydentem USA Donaldem Trumpem. Źródło informacji: Twitter, prezydent.pl

Zobacz też:

J. Matysiak z USA: Trump, Chiny i izraelskie wybory

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. De eM mówi

    Bisnes is bisnes, a co lepiej jakby sponsorem byla firma handlujaca bronia, albo embrionami ludzkimi czy inna? NAsze stereotypy zaczynaja byc smieszne. chyba rzeczywiscie mamy jakies uprzedzenia.

  3. Robert mówi

    Bandycki kraj,bandyckie obyczaje

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.