“Żądamy wyjaśnień od Trzaskowskiego!” Brutalny napad działaczy LGBT na aktywistów pro-life. Napastnikom grozi nawet 5 lat więzienia [WIDEO]

Facebook/Stop Bzdurom
6

Kilka dni temu doszło w Warszawie do napaści na przedstawicieli Fundacji Pro – Prawo do Życia oraz zniszczenia należącego do Fundacji auta. Według ustaleń za napaść odpowiedzialni są aktywiści LGTB oraz związani z nimi bojówkarze. Reporter kanału na YouTube “wPolsce.pl”, Maciej Zemła, informuje, że osoby, które brały udział w ataku na kierowcę, przeszły szkolenie z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Wszystko było opłacone z podatków płaconych przez warszawiaków.
ZOBACZ:
„Tolerancja” w wykonaniu lewactwa! Pod osłoną nocy zniszczyli samochód przeciwników aborcji. WYWIAD z Bartoszem Kowarą [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Atakiem na obrońców życia nienarodzonych chlubią się działacze LGBT i lewaccy awanturnicy zrzeszeni pod mylną nazwą “Stop Bzdurom”. W Internecie opublikowali zdjęcia i informacje dotyczące przeprowadzonego napadu. – Około 15:00 przejeżdzała przez ulicę Wilczą. Po zatrzymaniu przez jedną osobę szybko dołączyły kolejne, które wyłamały lusterka, wyrwały przykręcone blachy rejestracyjne, pomalowały szyby i zerwały baner “anty-LGBT”, a na koniec poprzebijały opony. Na gołym samochodzie osoby napisały “Stop Bzdurom” – napisano i dodano ironicznie: – Jesteśmy oburzone poziomem eskalacji. Nie pochwalamy wandalizmu i myślimy, że wszystkie osoby, które rozpierdoliły tę ciężarówkę, bardzo się wstydzą i żałują. Przemoc nie jest rozwiązaniem. Z każdą furgonetką należy wejść w dialog. Wiecie jak – opublikowano wpis z ikonką przedstawiającą zaciśniętą pięść.

Globkurier [CPS] PL

[SKANDALICZNE ZACHOWANIE 🤡🤡🤡]Furgonetka Fundacji Pro została zatrzymana w trasie, a następnie zniszczona przez grupę…

Posted by Stop Bzdurom on Saturday, June 27, 2020

Kilka godzin później w sieci pojawił się tam kolejny wpis o treści: Hej, Fundacja Pro. Mamy wasze tablice. Znalazłyśmy je nagle w swoich dłoniach. Co mogę zrobić? Jakieś rady? Nie chciałybyśmy złamać prawa. Chyba wystawimy je na licytacje u Owsiaka albo jakiś transowy fundusz? Chyba, że przyjdziecie osobiście na odbiór. [jbc to nie są groźby i prosimy o wsparcie – nie wiemy co robić z tą eskalująca przemocą wobec fundamentalistów] – czytamy. Do wpisu załączono zdjęcie dwójki osób trzymających tablice rejestracyjne.

W sprawie postanowił zainterweniować Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii “Fidei Defensor”, który domaga się bezwzględnego ścigania sprawców skandalicznej i bandyckiej napaści w Warszawie na aktywistów pro-life. – – Wolność sumienia i wyznania oraz prawo do głoszenia własnych przekonań są istotą demokracji. Nikt nie ma prawa ich nikomu odbierać. Nie ma prawa nikogo obrażać ani naruszać jego uczuć religijnych – czytamy w oświadczeniu ośrodka. – Przemoc rodzi przemoc, a bezkarność rozzuchwala. Fizyczny atak na przedstawicieli Fundacji Pro – Prawo do Życia, propagującej ochronę dzieci, jest sygnałem ostrzegawczym. Jest przekroczeniem granicy, która może wiązać się z dalszą eskalacją przemocy ze strony środowisk wspomnianych wyżej.

Hej, Fundacja Pro. Mamy wasze tablice. Znalazłyśmy je nagle w swoich dłoniach. 😇Co mogę zrobić? Jakieś rady? Nie…

Posted by Stop Bzdurom on Saturday, June 27, 2020

Ośrodek złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na napaści na kierowcę pojazdu należącego do Fundacja Pro – Prawo do Życia oraz zniszczeniu pojazdu należącego do tejże Fundacji, tj. przestępstw stanowiących czyny z art. art. 257 k.k. oraz art. 288 § 1 k.k, który mów: Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Do opisywanych zdarzeń doszło 27 czerwca 2020 r. w rejonie pl. Zbawiciela oraz ul. Wilczej w Warszawie.

To już chyba najwyższa pora, by Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zajęła się prawdziwymi bandytami chowającymi się pod barwami tęczy, a nie ściganiem polskich patriotów.

PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA “Fidei Defensor”

Przeczytaj także:

Bezczelność Departamentu Stanu USA! Naciskali na roszczenia, teraz krytykują Polskę za postawę wobec LGBT. Za przykład podano słowa Kaczyńskiego!

J. Międlar: Wirus i dzieci LGBT [WIDEO]

TW „Panna” inwigilowała ks. Blachnickiego. Zmieniła nazwisko, promuje LGBT, „walczy” z dyskryminacją i przytula 3 mln zł z warszawskiego magistratu! [DOKUMENTACJA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Czyn zostanie w najlepszym wypadku uznany za “mało znaczący incydent”, prokuratura będzie “szukała” świadków w nieskończoność, sąd zaś uzna, że było to jedynie “działania pełne ekspresji”, sprowokowane przez pokrzywdzonych.
  Nadzwyczajna kasta otoczy zboczonych wandali troskliwą opieką.
  “Gwałt i słabość bronią wchodu:
  Gwałt niech się gwałtem odciska,
  A ze słabością łamać uczmy się za młodu”!
  A swoją drogą dobrze by było, gdyby po te tablice wraz z właścicielem zgłosili się chłopaki z “żylety”. Oni tworząc oprawy meczów udowodnili, że potrafią się zorganizować.

 2. LOL mówi

  macie szczeście, szczury że mnie tam nie było. magiczny teleskop przywróciłby was do rzeczywistości. fook nazistowskie pedofilskie lgbt

 3. ixior mówi

  a gdzie Legia? szpanują na meczach wiedzą gdzie to szambo siedzi i nikt nic nie robi aby to zdelegalizować

 4. MACIEJ mówi

  Aroganckie i bezczelne pedalskie ścierwo.
  Jeżeli chodzi o Was to aborcja, eutanazja czy sterylizacja jak najbardziej na +.
  Byłoby mniej ‘zabójczego’ CO2, a jak wiecie, trzeba ‘ratować planetę’.
  Zjedzcie Wasze dzieci, a potem dla dobra Waszych macic utopcie się w Wiśle, trzymając się za ręce, śpiewając kumbaja.
  Mowa nienawiści? Ależ to tylko Wasza ideologia! Bądźcie tolerancyjni. Przyjmijcie imigrantów, a ubogacą Wasze odbyty masowo i na wylot, potem spalą lub zmielą Wasze truchła i dodadzą do kebabów, jak to miało miejsce w UK.
  W ewolucję nie wierzę, ale w dewolucję to już muszę, mam to przed oczami.
  Co za skretyniała biomasa…

 5. Łuki mówi

  Tym busem na pace powinna jechać ekipa z kijami. Jak tylko ta chołota atakuje to otwierają się tylne drzwi i likwiduje się problem. Bić tak żeby krew pryskała do nieprzytomności.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.