Zaczyna się?! Wszedł do katedry w Nowym Jorku z benzyną i zapalniczkami. Został zatrzymany przez policję

Katedra św. Patryka w Nowym Jorku / Fot. Twitter
1

Mężczyzna z dwoma kanistrami benzyny został zatrzymany wieczorem po wejściu do nowojorskiej katedry św. Patryka na Manhattanie. Został zatrzymany przez policję.

37-letni mężczyzna został zatrzymany przez ochronę po wejściu do katedry. Miał przy sobie ponad 4 galony (ponad 15 litrów) benzyny, dwie butelki innego palnego płynu oraz dwie zapalniczki. Na miejsce została wezwana policja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Żydzi znów zdewastowali katolicki cmentarz nieopodal Jerozolimy! Rok temu zniszczyli kościół!

Po wstępnym przesłuchaniu mężczyzna został przewieziony do aresztu. Twierdził podczas wstępnego przesłuchania, że skończyło mu się paliwo w samochodzie. Nie wyjaśnił, czemu wszedł z benzyną do katedry.

Katedra św. Patryka w Nowym Jorku to największa neogotycka świątynia katolicka w całej Ameryce Północnej.

Nasz komentarz: Zaczyna się? Pożar w Katedrze Notre Dame, w sprawie którego pojawia się coraz więcej wątpliwości, a wokół którego wielu żydów, muzułmanów i ateistów urządziło sobie kpinki, to dopiero początek niszczenia symboli wartości chrześcijańskich? Wiele wskazuje na to, że tak. Mężczyzna najwyraźniej podjudzony chrystianofobiczną propagandą oraz zainspirowany pożarem w paryskiej archikatedrze, który dla wrogów cywilizacji łacińskiej stał się powodem do śmiechu, chciał zniszczyć kolejny symbol wartości, na których wyrósł Stary Kontynent.

Wyobraźmy sobie sytuację, że np. do synagogi na krakowskim Kazimierzu wchodzi mężczyzna z butelką benzyny i zapalniczkami. Czy wykrycie takiego ekwipunku nie stałoby się źródłem szczucie na chrześcijan i perorowania o wyimaginowanym “antysemityzmie” w istocie będącym paliwem do przemysłu holokaustu? Tymczasem o potencjalnym zamachowcu z Nowego Jorku media jedynie przebąkują. Zresztą, tu już nawet nie chodzi o mężczyznę, który z kanistrami benzyny wparował do katedry. Tu chodzi o to jak publicznie przyzwala się na deptanie chrześcijańskich wartości, czego efekty są – jak widzimy – opłakane.

Źródło informacji: kontrrewolucja.net

Obejrzyj:

Misterny plan psychopatycznego narcyza czy niedopalony kiep? – J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. piotr mówi

    forumdlazycia Tradycji Katolickiej.pl Człowiek w “muzułmańskim stroju” widziany w katedrze Notre Dame przed ogniem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.