Za napisy „Żydzi grabią Polskę” i „Żydzi łapy precz” grozi w Polsce kara do 2 lat więzienia

Stalowa Wola, fot. twitter
33

Na kilku budynkach w Stalowej Woli nieznani sprawcy namalowali napisy: „Żydzi grabią Polskę”, „Żydzi łapy przecz”. – Prowadzimy w tej sprawie postępowanie. Będziemy starali się dotrzeć do zapisu monitoringu w pobliżu tych miejsc, gdzie doszło do aktu wandalizmu. Nasze działania są ukierunkowane na ustalenie i zatrzymanie sprawców – mówi rzecznik prasowy stalowowolskiej policji Andrzej Walczyna. Dochodzenie będzie ukierunkowane na nawoływanie do nienawiści rasowej za co grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

O sprawie poinformował na twitterze Żyd Igor Lendorf. Oczywiście napisy są według niego „antysemickie”. Lendorfowi odpowiedział Krzysztof Wyszkowski: „To głupie, ale dziwienie się, że po złożeniu roszczeń finansowych mogących zrujnować Polaków pojawią się złośliwe komentarze, też nie jest mądre”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A poniższy komentarz tak zdenerwował Lendorfa, że zbanował komentującego: „Zero zaskoczenia po tym jak dla kasy i Putina Żydzi, nie trolle anonimowe, tylko najważniejsi w Izraelu, premier, ministrowie, parlamentarzyści, ambasadorzy i w Stanach plują na miliony Polaków pomordowanych przez Niemców, także na całe rodziny z dziećmi zamordowane za pomoc Żydom”.

Źródło: echodnia.eu, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antoni Maciar mówi

  Czyli Igor Lendorf czy jak tam pejs się nazywa będzie teraz konfiturą i każdy kto się odważy mu sprzeciwić zostanie umieszczony w pierdlu? Pis i Po emigrujta bo Naród polski ma was politykierzy koszerni już dość!

  1. Marian mówi

   Trzeba głosować na Ruch Narodowy czy Partię Polskich Słowian, żeby zrobić wreszcie porządek z parchami w Polsce.

  2. Tom mówi

   Tylko Ruch Narodowy precz z parchami !!!!!!

  3. Dariusz mówi

   Tak, to jest jedyna chyba obcja. RN musi się nieco zmadrzyć, najważniejsze nie dać się zinfiltrować, i nabrać bardziej przystępnego PRu przy zachowaniu ściśle pro Polskiego programu. Zbyt często dają łatwe preteksty do bycia marginalizowanymi i w ten sposób wylewają dziecko z kąpielą.

 2. julie mówi

  Tudziez niezalezna klapie , ze dydol ma przyjechadz w ” odwiedziny ” pod Pomnik Katynski . Jajca jyuz sie robia na zbuki ! Zaden szmalcownik – szkodnik nie prawa do miejsca Prawdziwych Oficerow poleglych za Ojczyzne Polakow ! Zaden ! Ty chazarskie nasienie nasienie lepuej zadbaj o Wolyn ! O polskiego rolnika , bo Polacy nie banany hoduja a cale masy zywnosci , ktore sa produktem tylko i wylacznie polskiej ziemi ! A tobie i twoim koszernym nie musi nic smakowac . Urzadzcie sobie poletka na piachach pustyni ! Tam dudzia slonka ojjjjjjjj jaka dudziaaaaa ! A jakie warzywka , owoce , lepiej nie pytac !

 3. ikss mówi

  Za to lizanie żydowskich tyłków PiS przerąbie wybory. Mogą sobie dla samozadowolenia w Widomościach o 19:30 publikować nawet 40%, ale prawda jest taka, że taka propaganda nie przykryje prawdy. A prawda jest taka, że ludzie mają dość tego żydowskiego lizusostwa i kolejnych geszeftów PiS. Dlatego PiS już rozpoczał marsz w dół. Głosujmy na Kukiz15. Ponieważ PO to niemieckie pachołki, a PIS USraelskie. Kupują ropę gaz od zżydziałego USA.

  1. Marian mówi

   Kukiz to kukiełka i radzę przyjrzeć się mu dobrze. Został wrzucony na rynek wyborczy, żeby zaszkodzić Januszowi Korwinowi-Mikke co mu się udało tak jak poprzednio Palikmiotowi. No cóż, Polacy to jednak w wyborach politycznych są idiotami i to właśnie widać na wyborach.

  2. Tom mówi

   podaj maila to ci wysle ciekawe info o kukizie i innych pseudo narodowcach oraz korwinie

 4. Dariusz mówi

  To nie będę pisał……Będę krzyczał.Nienawidzę żydostwa parchatego,ponieważ żydostwo parchate nienawidzi mnie…….I tyle w temacie..

 5. Zbulwersowany mówi

  Jak długo Polacy będą jeszcze znosić zarówno żydowską okupację jak i funkcjonowanie żydowskich aparatczyków w różnych służbach i na różnych urzędach ? Czy porównywalna sytuacja, iż Izrael byłby pod polską okupacją i tam zarządzaliby urzędami i służbami Polacy byłaby z takim spokojem, biernością i tolerancją przyjmowana przez Żydów ?! Dość braku równowagi w relacjach polsko – żydowskich !!!

  1. Dariusz mówi

   100% prawdy bracie Polaku!!

 6. Normalny mówi

  Nie dopatruję się w tych hasłach niczego nagannego. Po prostu napisał to jakiś spostrzegawczy Polak, który reprezentuje poglądy wielu spostrzegawczych Polaków. Trafniej nie mógł wyrazić swojej opinii. Prokuratura zapomniała chyba, że nie żyjemy już w czasach stalinowskich.

 7. nacjonal. mówi

  Polska dla Polaków a nie dla pasożytniczego żydostwa

  1. Tom mówi

   100000000000000000000% popieram

 8. Ink mówi

  PISrael rządzi w Polsce zdrajcy narodu

 9. Adi mówi

  To teraz nie będzie można piardnąć w stronę żyda bo powiedzą że chciałem go zagazować ,a walić to parchactwo .

 10. Tomoteusz mówi

  Ciekawe, że jak OFICJALNI PRZEDSTAWICIELE RZĄDU IZRAELA pluli po Polakach to była cisza a tu jak jakiś „anonimowy” sprawca coś napisał cichaczem na murze to afera? (może prowokacja? ). Ale tak serio – jakby takim antysyjonizmem Polacy ziali jak Zydzi antypolonizmem to by była afera. Antypolonizm który może skończyć się holokaustem Polaków jest tolerowany w Izraelu.

 11. polak mówi

  Tylko II RP tam sie zapisuja sami Polacy bo w Polsce maja rzadzic POLACY ,Wojna byla za II RP i tylko ona dostanie reperacje,zreszta juz dostala za Warszawe wazna jest tez ciaglosc konstytucji II RP gdzie jest kara smierci za zdrade itp,

 12. CHRZESCIJANIN REBELIANT mówi

  POLACY RODACY KAMRACI dosyć TOLERANCJI POBLAZANIA NADSTAWIANIA DRUGIEGO POLICZKA I POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ. ..Koniec z fałszywymi nazwiskami polskimi!!!!!! Ujawniać żydów podszywajacych się pod polskimi nazwiskami do czwartego pokolenia.Musi wyjść ustawa aby sprawdzać kandydujacego Polaka do czwartego pokolenia..ZA ZDRADE STANU KULA W ……. W IMIENIU NARODU POLSKIEGO…NASI OJCOWIE DZIADOWIE WALCZYLI I PRZELEWALI KREW ZA OJCZYZNE…WINNISMY IM POLSKE WOLNA OD parchow czosnkowych to są zdrajcy ukryci pod polskimi nazwiskami.Polacy jawniajcie ich żydowskie nazwiska przy wyborach samorządowych,poselskich,senackich,prezydenckich,europarlamentarnych…Żaden żyd ukryty nie może się przeslizgnac do Władzy!!!!!!!!!!!!!!! To są wrogowie NASZEGO KRAJU I NASZEJ OJCZYZNY!!!!!!!!! JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA POKI MY ZYJEMY POLACY RODACY KAMRACI. ..BOG HONOR OJCZYZNA I RODZINA….ZA DUZO WYCIERPIELISMY OD żydów .Muszą mieć nakaz opuszczania naszego kraju bo im tu jest za dobrze i wybierają sobie nami POLAKAMI swe parchate gęby…DOSYC POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ,NADSTAWIANIA DRUGIEGO POLICZKA MY POLACY NIE BEDZIEMY CHODZIC PRZED zydostwem NA KOLANACH…ZA DLUGO BYLI U NAS W GOSCIACH…ZA BARDZO SIE ZADOMOWILI…PORA ICH WYPROSIC Z NASZEGO DOMU OJCZYZNY POLSKI…DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC DOSYC! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Dariusz mówi

  W dupie mam żydowskie żale.Nienawidzę żydów,gorzej od najgorszych insektów.Sami sobie szykują następny pogrom.Ciekawe tylko gdzie uciekną.Na koniec dodam tylko to co było na ścianie budynku napisane…..,,Żydzi grabią Polskę,, ,,żydzi łapy precz.. Dzięki żydostwu otworzyłem oczy i stałem się jego wrogiem do końca życia.

  1. Ada mówi

   Jeżeli taka kara przewidziana jest za napisy o grabieniu Polski, tylko za napisy – to jaka kara za samo grabienie Polski?
   Och, przepraszam, jakaś Hameryka ustaliła im takie prawo, że mogą! Jak z Indianami.

  2. Normalny mówi

   Bardzo dobre pytanie !

 14. zj mówi

  Szkoda elewacji,oczyszczenie kosztuje ale tam nawet błędu orograficznego brak.Czego wiec żyd się czepia?

 15. Tomasz mówi

  Kto ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.” Stefan Żeromski

  1. Lech mówi

   Tak , żydzi chcą nami rządzić i exploatować naród polski.Są bezwzględnie
   fałszywi.

 16. Fritz Haber mówi

  Złodzieja nie wolno nazwać złodziejem?

  1. andzia mówi

   W Polsce są złodzieje specjalnej troski.

 17. Piłsudski mówi

  Sram na wasze żale. Moje pieniądze z funduszu remontowego zamiast na nową ławkę albo remont dziurawego parkingu przed blokiem pójdą na zamalowanie bazgrołów. Zrób se taki manifest na czole a nie u mnie na bloku bałwanie.

 18. Henrykxx56 mówi

  Dochodzenie będzie ukierunkowane na nawoływanie do nienawiści rasowej, za co grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Kto takie prawo wydal na pewno Żyd, że my Polacy mamy siedzieć za Żydów? Mile będziemy mówić o Żydach jak nie będzie w Polsce ani jednego Żyda a tak to wróg numer jeden. Nigdy Polak nie będzie przyjacielem Żyda za ich pazerność a nienawiści nie wypleni żaden rząd, dopóki Żyd będzie na ziemiach Polski. Dobre pranie mózgu musieli zrobić Żydzi Polakom w rządzie lub przekupili skorumpowanych polityków, bo inaczej Żyd by nas Polaków nie ośmieszał przed całym światem i nas Polaków i nie chciał okraś za tyjąc lat panoszenia się na ziemiach Polski to im w głowach się pomieszało jak myślą, że ziemie Polskie będą należeć do nich. Do póki Polak będzie istniał to Żyd nie znajdzie miejsca na tych ziemiach i będzie likwidowany. Tylko potrzeba czasu, aby rozumu nabrali od Francuzów i wtedy Europa pozbędzie się Żydostwa. To jest tylko kwestia czasu a sam Żyd będzie uciekał jak już nie raz uciekał z ziem nie swoich. Na razie i czekam na upadek Żydów w Polsce.

 19. Borys mówi

  Trzeba było tępić i gonić żydowską szarańcze póki była pora. Teraz trzymają stery tego biednego kraju i jest za późno. Wciskanie sobie że jakiś rząd coś zmieni, to błędne myślenie, w każdej partii jest jakiś jude i nie dopuści do zmian. Gdyby wybory miały coś zmienić, były by zakazane, tu jest potrzebne coś na wzór Iranu 1979 lub Libii i Kadafiego, by w Polsce coś się zmieniło.

 20. Henrykxx56 mówi

  A ile lat grozi Żydowi za gwałt i morderstwo w swoim kraju. Ja nie będę pisał tylko jak będę pewny, że to Żyda zabije go. A rząd Polski jest za Polakami czy Żydami. Bo mnie Polaka nigdy nie przekonacie żebym był przyjazny dla Żyda, to wróg, którego Polacy powinni go zlikwidować a sam się wyniesie z Polski i nic nie poradzicie na to, że będą Żydzi likwidowani. Za każde sto złoty to jeden Żyd aż dojdziemy do spłaty 447 i wtedy Żyd będzie spłacony tak jak tego chce tylko w Żydach. A straszyć Polak się nie boji więzienia też są dla ludzi tylko ciekaw jestem, co naród powie o naszym rządzie czy rządzą Polacy czy Żydzi w Polsce i czyje jest to prawo i kto nas będzie skazywał Polak czy żydek to słowo wulgarne a czy Polaczek nie jest wulgarne słowo. Bo prawda, że Żydzi chcą nasz kraj okraś i za prawdę mamy siedzieć dwa lata a co oznacza ustawa 447 to nie kradzież to jak to można nazwać to mądry rząd Polski niech nam odpowie, co to jest. Na razie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.