Z OSTATNIEJ CHWILI! Żydzi w higieniczny sposób zastrzelili tysiące Palestyńczyków. Pozostałych chcą pozwać za… płonące latawce

Palestyńskie latawce
1

Od miesięcy, Palestyńczycy zamieszkujący „największe więzienie świata”, jak o Strefie Gazy zwykło się mówić, protestują przeciwko ludobójstwu, które od 70. lat zaprowadza izraelska armia oraz sprzeciwiają się decyzji Donalda Trumpa o przeniesieniu ambasady USA z Tel-Awiwu do Jerozolimy. W ostatnich latach Żydzi zamordowali kilkanaście tysięcy mieszkańców Gazy, w przez ostatnie kilka miesięcy zastrzelili niemal dwustu po zęby uzbrojonych w kamienie Palestyńczyków, czego organizacje oficjalnie walczące o prawa człowieka, zdają się nie dostrzegać. Dwa dni temu, na Strefę Gazy Żydzi zrzucili bomby, a kilka dni temu, Organizacja Narodów Zjednoczonych, podjęła decyzję o nie przydzielaniu Palestyńczykom międzynarodowej ochrony. Przeciwko tej decyzji, wraz m.in. z Francją, Rosją, Chinami, Etiopią i Zjednoczonymi Niderlandami głosowali delegaci z Polski.

Hektolitry krwi niewinnie pomordowanych protestujących Palestyńczyków, to dla Żydów najwyraźniej za mało. Tych którzy przeżyli, teraz Żydzi zamierzają pozwać stawiając zarzut zanieczyszczania środowiska. Przyczyną zanieczyszczeń mają być płonące latawce, które ze Strefy Gazy, w ramach rozpaczliwej obrony, wypuszczają holokaustowani Palestyńczycy.

Dziś, decyzję o pozwaniu Palestyńczyków w międzynarodowym sądzie, podjął Żydowski Fundusz Narodowy (Keren Kayemeth LeIsrael), twierdząc że za „terroryzm środowiskowy” są odpowiedzialni „bojownicy Hamasu”, jak niemal o wszystkich Palestyńczykach mówią Żydzi okupujący Palestynę.

– Hamas udowodnił, że nie mają człowieczeństwa; nie tylko w stosunku do ludzi, ale także w stosunku do zwierząt i zasobów naturalnych – powiedział przedstawiciel KKL.

No tak, w tym miejscu żydowscy okupanci mają rację. Palestyńczycy bronią się wszelkimi możliwymi sposobami, na przykład montując prymitywne latawce, zaś izraelscy żołnierze mordują bardzo higienicznie: strzałem z karabinu snajperskiego. Po nim rozleje się kałuża krwi, która ze środowiskiem żyje w symbiozie. A bomby zrzucone na Strefę Gazy? Jakie bomby? Przecież zrzucają je „terroryści” z Hamasu, nieprawdaż?

W poniższym filmie można zobaczyć jak Żydzi higienicznie mordują Palestyńskie dzieci.

Źródło: Times of Israel

Izraelski minister nazywa Palestyńczyków nazistami i usprawiedliwia masakrę w Strefie Gazy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Zbulwersowany mówi

    Z plemienia wybranego przez Samego Pana Boga stali się Żydzi po odrzuceniu Syna Bożego Jednorodzonego Pana Jezusa Chrystusa plemieniem wybranym chyba przez samego Lucyfera.W każdym razie ich masowe zbrodnie na Polakach, a teraz na mniejszą skalę na Palestynczykach dają masę dowodów na to, że tak mogą zachowywać się jedynie podli lucyferianie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.