Z OSTATNIEJ CHWILI: Ewa Kopacz wezwana do prokuratury! Powodem jest nieprzeprowadzenie sekcji zwłok ofiar smoleńskich!

Czy Ewę Kopacz czeka sprawiedliwa kara?

7

Polska Agencja Prasowa poinformowała, że w trybie pilnym Ewa Kopacz została wezwana przez Prokuraturę Krajową w związku z nieprzeprowadzeniem sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 roku. Od listopada ubiegłego roku trwają ekshumacje ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. W tym czasie dowiedzieliśmy się, że zamieniono ciała legendy Solidarności Anny Walentynowicz oraz prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Wczoraj całą Polskę obiegła wieść, że w trumnie gen. Kwiatkowskiego znajdują się szczątki ciał ośmiu ofiar, zaś dzisiaj „Fakt” ujawnił, że w trumnie gen. Włodzimierza Potasińskiego znajdują się szczątki ciał pięciu ofiar! W związku z tymi skandalicznymi doniesieniami, Ewa Kopacz, w trybie pilnym została wezwana przez prokuraturę.
– B. minister zdrowia Ewa #Kopacz wezwana na przesłuchanie ws. nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej – informuje Polska Agencja Prasowa na Twitterze.


Źródło: Twitter

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. dorota mówi

  Jestem za natychmiastowym usunieciem Kopacz z Polskiego Parlamentu!!!

 2. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :
  Wszystko robiła co jej Tusk kazał. On jest odpowiedzialny za wszystko.
  Minister wykonuje polecenia przełożonego. Najważniejsze, że polscy i rosyjscy patomorfolodzy pracowali ramie w ramie, a efekty widać dzisiaj.
  Wstyd, ze Polska wykształciła takiego lekarza – grabaża

  1. Claire mówi

   Waldemar to, że pani K. robiła to, co jej kazał pan T. nie zwalnia jej z odpowiedzialności. Jest odpowiedzialna w takim samym stopniu. Znasz taki film „Ludzie honoru”? Jeśli polecenie dowódcy jest niezgodne z Twoim sumieniem, można odmówić jego wykonania.
   Panią K. obowiązuje jeszcze coś takiego jak etyka lekarska. A jeśli starała się i mimo wszystko nie dopełniła obowiązków oznacza to, że nie powinna być posłem, bo nie nadaje się na to stanowisko. Polska potrzebuje, aby ją reprezentowali fachowcy wysokiej klasy.

 3. Ja mówi

  Jakbym ja nie dopełnił obowiązków, to by mnie zamknęli, a ta chodzi wolno.

 4. Stanislaw mówi

  Dlaczego cymbaly maja imunitety,rzadzacy na co czekacie rozliczyc natychmiast tych co zniszczyli nam Kraj i Polakow.Dosc panowania aj waj,wszedzie wszystko niszcza i zyja na nasz koszt.To oni robia wojny,rewolucje,ciamajdany i w sejmie tez byli pewni ze zrobia swoje.W miare mozliwosci nie kozystajmy z ich bankow i koszerowactwa itd ! ewe do paki natychmiast,razem z POzostalym zgnilym lewactwem.Dosc finansowania wszystkich partii,organizacji itp

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.