„Yuval Noah Harari. Grabarz człowieczeństwa”. Kapitalna książka prof. Wielomskiego o żydowskim „ekspercie od wszystkiego”

Yuval Noah Harari / Fot. YouTube
6

W sklepie wPrawo.pl jest już dostępna najnowsza książka prof. Adama Wielomskiego pt. „Yuval Noah Harari. Grabarz człowieczeństwa”, która została poświęcona lansowanemu na arenie międzynarodowej żydowskiemu „ekspertowi od wszystkiego”. W przestrzeni publicznej Harari znany jest z licznych skandalicznych wypowiedzi, które w oczach wielu przypominają stanowisko niemieckiego nazisty dr. Josefa Mengele. Książkę można zakupić TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na naszych oczach w rozmaitych mediach i gremiach Yuval Noah Harari kreowany jest na autorytet „od wszystkiego”. Jego wypowiedzi są cytowane jako genialne bez względu na to czy dotyczą pandemii, wojny na Ukrainie, globalnego ocieplenia, agendy LGBT, religii czy przyszłości świata. Jego książki polecają takie osoby jak Mark Zuckerberg czy Bill Gates, a premier Mateusz Morawiecki był zaszczycony, że mógł sobie zrobić z nim zdjęcie podczas imprezy Impact’22.

Naszym zdaniem Harari zawdzięcza ten wielki sukces nie merytorycznej zawartości swoich książek, a wręcz przeciwnie, dzięki jej brakowi! W swojej trylogii stworzył opowieść, która ma pełnić rolę mitu dla świata po Wielkim Resecie. To Mit XXI a nawet XXII wieku. Mit, który ma zastąpić wszystko to, co stworzyła cywilizacja grecka, rzymska i chrześcijaństwo, a w co ludzie mają bezkrytycznie uwierzyć.

Mitu takiego potrzebuje kasta miliarderów, która dąży do stworzenia społeczeństwa niezdolnego do buntu, choćby z racji narastających nierówności społecznych. Jeśli ludzie uwierzą w spisaną przez Harariego opowieść, to obudzą się w takim właśnie świecie. W świecie, w którym garstka właścicieli globalnych korporacji przejmie kontrolę nie tylko nad całą własnością i władzą polityczną na naszej planecie, ale także nad ludzkimi ciałami i umysłami.

Naukowcy słusznie uważają Harariego za dyletanta i dlatego go ignorują. Naszym zdaniem to duży błąd. Bajek pisanych przez naczelnego ideologa III Rzeszy Alfreda Rosenberga, autora książki „Mit XX wieku”, też nikt nie traktował poważnie. Historycy filozofii bojkotowali tę książkę w okresie międzywojennym i odmawiają omawiania jej po dziś dzień. Mimo to, w imię współtworzonej przez niego „narracji” wymordowano wiele milionów ludzi. Przemoc udaje naukowość i dlatego trzeba zawczasu demaskować szatki, w które się ubiera jako mity, podszywające się tylko pod naukę. Dlatego też musiała w końcu powstać książka – pierwsza w wielojęzycznej literaturze światowej – która na poważnie rozprawia się z opowieścią Harariego. Chcieliśmy pokazać, że ci, którzy go promują naprawdę chcą pogrzebać ludzki świat i wprowadzić nas w erę rządów super bogatych Nadludzi, czyli „homo deus”. I to nie jest bajka, to się dzieje naprawdę. Nie lekceważmy Harariego i ludzi, którzy za nim stoją, gdyż za naszą bierność zapłacimy bardzo wysoką cenę. Pozbawią nas nawet prawa do bycia człowiekiem.

Prof. Adam Wielomski o swojej najnowszej książce:

Przeczytaj także:

“Z każdej strony robię notatki! To opus magnum na temat relacji polsko-żydowskich.” Bodakowski recenzuje książkę Jacka Międlara “Polska w cieniu żydostwa” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mateusz mówi

  Nie rozumiem dlaczego człowiek, który fałszuje historię chrześcijaństwa, stygmatyzuje i szufladkuje określoną grupę religijną – co jest jawną nietolerancją, może być zapraszany gdziekolwiek. Co gorsza jego książki są dostępne wszędzie. Powracają czasy z XVIII wieku i palenie czarownic w rodzaju antykatolickich broszur i „polowania na Jezuitów”.

 2. Rebih mówi

  Nie wiem czym zasłużył sobie dr. Mengele na porównywanie go do Harari’ego.
  Może to jakaś osobista sprawa pomiędzy Wielomskim, a Mengele. Może o kobietę, może o pieniądze, może o coś innego.
  Harari to jedynie głośnik-kołchoźnik globalistów służący przyzwyczajeniu mas do tego, co jeszcze 30 lat temu wydawało się niewyobrażalnym skurwysyństwem, które nie tylko nigdy nie zdaży sie, ale którego na pewno nikt nie planuje.
  Przyzwyczajone masy dadzą sie potem poprowadzic pod nóż. „Przecież to dobre, normalne i naukowe” – powiedzą – „mówił o tym Harari”.

 3. Dumny Polak mówi

  No coz!
  Kto zechce zajmowac sie wyobrazeniami kogos, kto osmiela sie pluc w twarz Stworzycielowi tego swiata!?
  Chyba tak tez moznyby to ujac?
  Jest on wcieleniem satanistycznej metody niszczenia tego, co stanowi jakakolwiek wartosc na tym swiecie, a juz na pewno nie kieruje nim MILOSC DO LUDZI I DO NASZEJ PLANETY!
  Wyobrazam sobie od razu, jak moje plwociny sciekaja mu po jego zwyrodnialej mordzie!
  Nic wiecej do tego tematu!

 4. Iwa mówi

  Ten Yuval to nawet wyglada jak glizda.

 5. anonim mówi

  Zdezelowany zryty parchaty pedał, ale dla pinokia niczym guru.

 6. Krzysztof mówi

  To normalne u żydów jak to – co zapewne państwo pamiętacie , niejaki posmarkany żyd nazwiskiem johny daniels sierżant armii oSSraelskiej , który był przyjmowany z honorami przez premiera prezydenta i innych dupków , którzy uważali się za kogoś ważnego. Teraz wygrzebali jakiegoś gnoja harariego – mędrca światowego , który doradzał będzie Polakom . A wyp….dalaj gnoju do „swojego ” ukradzionego Palestyńczykom kraju. Dlaczego WŁADZE POLSKIE – sprzedajne pozwalają takim gnojom się publicznie wypowiadać ? Wynocha z Polski – gnoju czosnkowy !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.