YouTube kasuje relację z protestu Polonii w USA przeciw ustawie 447

protest Polonii w USA przeciw ustawie 447 JUST/ fot. twitter
4

W niedzielę 31 marca 2019 odbyły się protesty amerykańskiej Polonii przeciwko ustawie 447 JUST stanowiącej wsparcie dla bezprawnych żydowskich roszczeń wobec Polski. Największy protest z udziałem ponad 500 osób odbył się w Chicago. Polonia protestowała też w Nowym Jorku, Bostonie, Los Angeles i Filadelfii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Relację z protestu w Nowym Jorku prowadziła telewizja wRealu24. Okazuje się jednak, że pewnych rzeczy pokazywać nie można, bo „nie przechodzą do żadna rubryka”. W związku z tym YouTube skasował transmisję informując, że „narusza ona zasady dotyczące spamu, nieuczciwych praktyk i oszustw”.

Mój komentarz: A więc mamy jasność! Protesty Polaków przeciw żydowskim roszczeniom to według YouTube spam, nieuczciwe praktyki i oszustwo. Mamy zamknąć dzioby i płacić. I nikt nawet nie może dowiedzieć się, że Polacy przeciw temu protestują. A podobno miało już nie być cenzury w mediach społecznościowych dzięki posłowi Adamowi Andruszkiewiczowi, który dostał posadę w Ministerstwie Cyfryzacji, żeby skutecznie walczyć o wolność słowa w Internecie. Jakie są tego efekty, widzicie sami. A raczej nie widzicie, ponieważ YouTube nie pozwala Wam zobaczyć transmisji pod pozorem „naruszania zasad”. I jakoś nie spędza to snu z powiek ambasador Mosbacher tak wyczulonej na wolność słowa. A przecież YouTube to własność amerykańskiego koncernu Google. Gdzie podziała się amerykańska „freedom of speech”? Czyżby sprzedano ją Żydom za 30 srebrników?

Przeczytaj też:

J. Matysiak z USA: Protokoły Mędrków Nowej Zawodówki i protest Polonii…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. isg mówi

  Sytuacja stała się jasna już w momencie, gdy PiS wycofał nowelizację ustawy o IPN. Jeżeli ktoś wtedy miał wątpliwości, to raczej nie dotrze do niego już nic. Ciekawe kiedy tzw. patriotyczny elektorat kapnie się co do PiS.

 2. piotr mówi

  YOU – TUBE Protest Polonii amerykańskiej w Chicago przeciw ustawie S.447

 3. Twoje imię mówi

  Nie ma co – trzeba na inne portale wrzucać materiał z adnotacją że YT ocenzurowało. Dokąd wszyscy będą siedzieć na YT to tak będzie.

 4. Ann mówi

  Przekaz został zatrzymany w momencie w którym jeden z współorganizatorów zaczął mówić w języku angielskim. Oni nie boją się polskich gadających głów tylko przekazu który trafi do Amerykanów czyli w języku angielskim dlatego wszystko co publikuje się na YouTube musi mieć tłumaczenie na angielski i koniecznie angielski tytuł

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.