WZZ „Sierpień 80” wspiera protesty aborcjonistek. Szokujące oświadczenie przewodniczącego związku

aktywistki Strajku Kobiet atakujące katedrę w Katowicach/ fot. Twitter/Anna Mandrela
9

W poniedziałek (26.10.2020) Komisja Krajowa WZZ „Sierpień 80” poinformowała, że „związkowcy wspierają protestujące kobiety”. Przewodniczący Bogusław Ziętek wydał oświadczenie, w którym nawołuje do sprzeciwu całego społeczeństwa mówiącego władzy „no pasaran”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W niedzielę aktywistki ze Strajku Kobiet zaatakowały kościoły w całej Polsce. Profanowano świątynie wypisując na ich murach proaborcyjne hasła, zakłócano Msze Święte. Wieczorem rozjuszony tłum usiłował wdzierać się do kościołów, których bronili działacze pro-life, Młodzież Wszechpolska, Straż Marszu Niepodległości oraz osoby niezrzeszone w żadnych organizacjach.

Czy związkowcy z „Sierpnia 80” nie widzą, z kim wchodzą w sojusz? Czy nie wiedzą, że “no pasaran” to hasło komunistów, którzy podczas wojny domowej w Hiszpanii mordowali księży i zakonnice? Aborcjonistki już zapowiedziały kolejne ataki na kościoły. Oto sceny z niedzielnych ataków. Czy WZZ “Sierpień 80” popiera takie akcje?

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Aborcjonistki profanują kościoły i zakłócają Msze Święte. Straż Marszu Niepodległości ochrania świątynie w Warszawie [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka Polka mówi

  Zaskakujące? 50% społeczeństwa jest za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego, 30% za liberalizacją ustawy, 15% za zaostrzeniem. Skala protestu nie powinna być zdziwieniem.

  1. Shadow mówi

   W każdym obecnym społeczeństwie, ludzie przyzwoici i myślący są w mniejszości. Dominuje barbaria i chołota, oraz bezmyślna tłuszcza.

  2. Marcin mówi

   Co z myśleniem ma wspólnego bezwzględny zakaz aborcji? Po co rodzić dziecko, które jest np. bez mózgu albo jest bezkształtną masą nieprzypominającą człowieka? Postaraj się odpowiedzieć logicznie, a nie przez pryzmat fanatyzmu religijnego.

  3. Egil mówi

   W Polsce nie ma bezwzglednego zakazu aborcji, jołopku.

  4. Arkadiusz mówi

   Nie dominuje barbaria i hołota. Dominuje pieniądz.
   “…pieniądz – bogiem
   żądza zdobycia – nałogiem…”

 2. anonim mówi

  Slowem pozyteczni idioci albo perfidni judasze ktorzy udawali ze sa za ludzmi. Czy te glupole nie wiedza ze za tymi opetanymi aborcjonistkami stoja kanalie ktorymwymarzylo sie panowanie nad Swiatem poprzez lewacki terror?

 3. W K mówi

  To lewactwo już zawsze będzie w Polsce czapkować obcym. Taki jest ich poziom intelektualny i tego nie przeskoczą.

  1. Marcin mówi

   Posiadanie poglądów prawicowych nie jest żadnym wyznacznikiem inteligencji. Widać to doskonale na przykładzie kibolstwa stanowiącego w większości niziny społeczne, a posiadającego głównie poglądy prawicowe.

  2. LOL mówi

   i vice-versa, yntelygencie…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.