Wywiad z Polką zgwałconą w Rimini to fake news! Skandaliczne wykorzystanie tragedii przez lewacką propagandę

fot. twitter
1

Włoska gazeta  „La Repubblica” opublikowała wczoraj wywiad z Polką brutalnie zgwałconą w Rimini przez imigrantów z Afryki. Polka miała w nim twierdzić, że nie zgadza się z ostrymi słowami ministra Patryka Jakiego na temat kary, jaką powinni ponieść sprawcy. Co więcej, w wywiadzie padło szokujące twierdzenie, że Polka bardzo chętnie przyjedzie w przyszłości do Rimini, bo miała tu wspaniałe wakacje.

Gazeta.pl, NaTemat.pl i rmf24.pl z lubością cytowały fragmenty tego wywiadu okraszając je tytułami „Wywiad daje do myślenia”, „Chcę sprawiedliwości, nie zemsty”, „Chcemy wrócić do normalności”. Przekaz był jasny – brutalna napaść i gwałt to w sumie nic poważnego, a o traumie ofiary nie ma co mówić, bo skoro bardzo chętnie przyjedzie do Rimini, to znaczy, że żadnej traumy nie ma.

W rzeczywistości Polka nie rozmawiała z dziennikarzami i nie udzieliła żadnego wywiadu. Za pośrednictwem Ministerstwa Spraw zagranicznych poszkodowana para prosi o uszanowanie ich prywatności i odmawia kontaktu z mediami.

– W świetle publikacji powołujących się na domniemane wypowiedzi ofiar brutalnej napaści w Rimini ponownie przekazujemy apel pokrzywdzonych małżonków o uszanowanie ich prywatności. Pokrzywdzeni obywatele RP dotychczas nie wypowiadali się dla żadnych mediów i nie planują takich wypowiedzi. Cytowane w mediach takich jak włoski dziennik „La Repubblica” wypowiedzi są nieprawdziwe. Apelujemy ponadto o zaniechanie wszelkich prób nawiązania kontaktu z pokrzywdzonymi. W ostatnich dniach miały miejsce niedopuszczalne próby podszywania się przedstawicieli mediów pod członków rodziny lub lekarzy – wyjaśnia Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Po raz kolejny lewicowe media udowodniły, że nie cofną się przed niczym, byle tylko nie dopuścić do jakiegokolwiek słowa krytyki na temat wspieranej przez nie polityki multi-kulti. Wykorzystanie tragedii zgwałconej kobiety do atakowania ministra Jakiego i wychwalania wakacji w Rimini, w którym plaże zostały opanowane przez handlujących narkotykami imigrantów, to już doprawdy szczyt wszystkiego.

Źródło: niezalezna.pl, gazeta.pl, natemat.pl, rmf24.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. Waldemar mówi

    To nie był wywiad Z poszkodowana Polką tylko z osobą, która Polkę odwiedziła w szpitalu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.