Wszystkie dokumenty TW „Bolka” są autentyczne. Lech Wałęsa to komunistyczny zdrajca

Fot. Youtube
3

Instytut Pamięci Narodowej poinformował dzisiaj o umorzeniu śledztwa w sprawie podrobienia przez funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa dokumentów umieszczonych w teczce personalnej i teczce pracy TW „Bolka”.

W kwietniu 2016 roku po tym jak Lech Wałęsa podważył autentyczność dokumentów, IPN zlecił Instytutowi Ekspertyz Sądowych w Krakowie przeprowadzenie badań czy teczka personalna oraz teczka pracy TW „Bolka” były prawdziwe.

Dzisiaj IPN na swojej stronie napisał oświadczenie, że z dniem 23 czerwca 2017 roku prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku umorzył śledztwo.

W toku śledztwa ustalono bowiem, że 53 dokumenty, w tym zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa, pokwitowania odbioru pieniędzy i doniesienia agenturalne, znajdujące się w teczce personalnej i teczce pracy tajnego współpracownika o pseudonimie “Bolek”, są autentyczne – napisał IPN.

IES uznał za autentyczne zobowiązania do współpracy z SB, pokwitowania odbioru pieniędzy oraz donosy podpisane „Lech Wałęsa ps. Bolek”.

Źródło: TVP Info

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bogdan mówi

  Właściciele III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie – popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  “PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.