Wstydu nie mają! PO murem za Gawłowskim podejrzanym o korupcję i gigantyczne wyłudzenia w tzw. aferze melioracyjnej

fot. youtube
0

Prokuratura i CBA dokonała dziś przeszukania w mieszkaniu sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej, byłego wiceministra środowiska, Stanisława Gawłowskiego. Gawłowski ma mieć postawione zarzuty korupcyjne oraz dotyczące ujawnienia tajemnicy państwowej. Co na to Platforma Obywatelska? Oczywiście stoi murem za swoim politykiem i oskarża Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę o prześladowania polityczne.

– Chcemy jasno powiedzieć, że nie będziemy ulegać szantażowi i naciskom politycznej prokuratury Zbigniewa Ziobry. I nie odpuścimy PiS-owi w naszej walce. Traktujemy te ataki jako absolutnie polityczne, zarzuty i samo działanie jako absolutnie dęte i pisane na polityczne zamówienie przez polityków PiS – powiedział Sławomir Neumann podczas konferencji prasowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dwa dni temu w analogicznej sytuacji jak Gawłowski znalazł się senator PiS Stanisław Kogut.  Zarzuty korupcyjne, przeszukanie mieszkania, wniosek o uchylenie immunitetu. Kogut został natychmiast zawieszony w prawach członka PiS oraz sam zrzekł się immunitetu. Oświadczył, że nigdy od nikogo nie przyjął łapówki, ale oddaje się do dyspozycji prokuratury.

A co robi Platforma Obywatelska? To, co zawsze: murem za podejrzanym o branie łapówek i wrzask, że sprawa jest polityczna. Żałosne.

Źródło: tvp.info

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.