Wstrząsające nagranie! Dwulatek zmuszany do założenia maski. Barbarzyński nakaz wprowadzony w stanie Nowy Jork [WIDEO]

fot. screen
7

W środę (15.09.2021) gubernator stanu Nowy Jork, Kathy Hochul, wprowadziła obowiązek maskowania dzieci w żłobkach i przedszkolach. Nakaz dotyczy dzieci w wieku od dwóch lat!

Jedna ze zrozpaczonych matek, Ann Walker, zamieściła na Facebooku nagranie pokazujące jak wygląda egzekwowanie tego nakazu. Pracownica żłobka usiłuje założyć dziecku maskę. Chłopczyk płacze i próbuje ją zdjąć. Film zniknął już z Facebooka, ale jest rozpowszechniany na Twitterze. W jeden dzień nagranie miało ponad 3 miliony odsłon i wywołało burzę w Internecie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– To moje biedne dziecko przebywające w żłobku, żebym mogła pójść do pracy. Wyjaśniam, że nie mam pretensji do personelu usiłującego stosować się do wprowadzonego nakazu. Cieszę się z tego, że mój syn tam jest. Ale jestem wściekła na naszą gubernator i na Urząd ds. Dzieci i Rodziny, którzy uważają, że należy zmuszać dwulatki do noszenia maski przez 7-10 godzin dziennie – napisała Walker. Wpis oznaczyła hasztagami #PękaMiSerce, #RobotaGubernatorHochul i #ZdejmijmyMaskiNaszymDzieciom

Nagranie ze żłobka w Nowym Jorku pokazuje, do jakiego barbarzyństwa gotowi są posunąć się politycy wykorzystujący pandemię do terroryzowania społeczeństwa. Maski nie zatrzymują transmisji wirusa! Kowid nie jest zagrożeniem dla dzieci! A mimo to gubernator Hochul nakazuje, żeby nawet dwulatki nosiły na twarzy szmaty utrudniających oddychanie. To jest znęcanie się nad dziećmi! Nie wolno się na to godzić!

Źródło informacji: Twitter, governor.ny.gov

Zobacz też:

Segregacja sanitarna w Filharmonii Narodowej. Praca tylko dla zaszczepionych lub przetestowanych

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pozytywna mówi

  Słowa, które wypowiedział poseł Braun, to łagidne sformułowanie, relatywnie do tego co wiać na tym filmie i co ciśnie się na usta o tej mniernocie opiekunce

 2. Andrzej mówi

  Niech jakaś kurwa tknie mnie,moje dzieci , niech spróbuje wciskania masek, szprycy, czy czegokolwiek związanego z tym globalnym oszustwem. Gwarantuję, że owa kurwa vel kurwy pożałują,że się urodziły.

 3. MAREK mówi

  Lewaccy totalitarni psychopaci w pełnej okazałości. Zero tolerancji dla tych lewackich zbrodniarzy!
  Jeszcze moment a będą zabijać za brak szmaty na twarzy, jeśli im na to pozwolimy!

  Ta dusząca szmata na układzie oddechowym to jest tresura oraz oznaczenie pokornego i zastraszonego niewolnika.

 4. yz mówi

  “nie mam pretensji do personelu” czas najwyższy zacząć mieć pretensje do personelu. Jeden gubernator nic nie wskóra. Jeśli wszyscy nie zaczną bojkotować tych zarządzeń to jesteśmy w ciemnej… dolinie.

  To właśnie rzecze urzędników, policjantów, przedszkolanek, które tylko wykonują polecenia są odpowiedzialne za to, ze to wciąż trwa.

 5. Norbert mówi

  i media ściekowe te wrealne również NPTV.PL polecam

 6. Shadow mówi

  Opiekunka ze żłobka to jakaś pierdolona sadystka, bękart belzebuba bez żadnych ludzkich uczuć. A gubernator zapewne lewacka szmata o podobnej proweniencji jak w/w. Barbarzyństwo w czystej postaci.

 7. W K mówi

  Ciekawe, co zrobi to dziecko, gdy dorośnie i obejrzy ten film. Jeśli nic nie zrobi, to będzie znaczyć, że sadystka wygrała.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.