„Wstaw sobie ten różaniec w du..” Karygodny atak radnego na Cezarego Pazurę

6

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że popularny polski aktor Cezary Pazura za zaangażowanie w akcję „Różaniec do granic” został zaatakowany przez internautów. Wylano na niego wiadro pomyj tylko dlatego, że mówił o modlitwie różańcowej i bezgranicznej miłości. Do ataku dołączył się również radny Jerzy Harłacz z Białogardu, który od lat współpracuje z lokalnymi politykami Platformy Obywatelskiej. Wspólnie ustalali kontrkandydatów na prezydenta miasta czy razem reprezentują opozycję w radzie miasta Białogardu. Niczym Diabeł na święconą wodę zareagował na „drewniany różaniec” Cezarego Pazury.

Ty śmieciu pisowski. Pajacu je… Śmieciu, a ile kobiet zostawiłeś, że dajesz innym rady. Swój różaniec zostaw sobie błaźnie w d… – napisał radny odnosząc się również do wypowiedzi Pazury z TVP Info, gdzie zaznaczył, że nie po drodze mu z czarnymi protestami.

 

Aktor odpisał na obrzydliwy wpis radnego Harłacza:

Gratuluję Panu Radnemu rewolucyjnej czujności, kultury, taktu i poszanowania wolności wiary i sumienia. Mieszkańcom zacnego miasta Białogard, gratuluję ludzi u steru, szanujących Konstytucję i traktujących równo wszystkich obywateli bez względu na wyznanie. Cezary Pazura. Aktor. “Zło dobrem zwyciężaj!”

Harłacz prędko usunął ten wpis, ale prędko opublikował kolejny, w którym sugerował, że nie miał na celu profanować różańca, ale odnosił się do czarnych protestów.

Retoryka totalnej opozycji, która – świadomie lub nieświadomie – czerpie garściami z marksizmu kulturowego, pod przykrywką walki o prawa obywatelskie wylewa hektolitry jadu nienawiści na widok wszystkiego co chrześcijańskie, nie mówiąc już o aktorze, który w ich mniemaniu winien być ambasadorem ateizmu, a nie modlitwy różańcowej. Redakcja wPrawo.pl z Cezarego Pazury jest bardzo dumna. Dziękujemy za świadectwo.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  szczerze nie rozumiem lewactwa – nikt im przecież modlić się nie każe nie zmusza ich do tego, dlaczego nie uszanują uczuć bądź co bądź ponad 90% Polaków z których część chce wspólnie się pomodlić a przy tym mówia o demokracji. Czy aby być dziś lewakiem trza mieć iloraz inteligencji ameby???

 2. Jan Marek mówi

  Ten harlacz az sie prosi żeby mu zrobic dupe z gęby

 3. Nieżyt mówi

  czasami lepiej sobie włożyć palec w tyłek niż położyć go na klawiaturze, panie Harłacz

 4. Iwona mówi

  Pan radny widać złoty człowiek, że odważył się “kamieniem” rzucić 🙂

 5. Marek mówi

  Jeszcze nie jeden lewak złapie za różaniec… Czas pokaże, nie na darmo Matka Boska fatimska zostawiła 3 tajemnice, aż włos sie jeży na głowie, ale ludzie jeszcze tego nie widzą i szydza z modlitwy i różańca

 6. Ewa mówi

  Pan Harłacz obraża innych. Sam jednak nie przyjmuje krytyki względem własnej osoby. Pewnie to ,,Święty,, człowiek bez wad. Niech najpierw swoje życie uporządkuje i nie obraża innych. Jak to jest, że tacy ludzie są przez nas najbardziej popierani. Szkoda mi tylko tych zwierzaków z jego schroniska. Człowiek, który nie chce rozgłosu tak nie postępuje. Pan Harłacz ma w tym cel i świetnie mu się to udaje. Co to za ludzie , którzy popierają takiego furiata? Nie rozumiem ich. Jak on może kochać zwierzęta jak nie szanuje ludzi. Sama bardzo kocham zwierzęta i pomagam im jak mogę. Pana Harłacza nie znoszę ale nie obrzucam go wyzwiskami . Wystarczy wyrazić swoje zdanie. Jednak do tego trzeba mieć trochę kultury i wychowania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.