Wspomnień czar! To nie są obrazki ze szpitala psychiatrycznego, tylko ze zlotu Demokratów w San Diego! [WIDEO]

Sandałem w Donalda Trumpa? Nienawiść lewactwa z USA
2

O tym, że lewackie aberracje nierzadko sięgają zenitu, wiemy doskonale. Wyzwiska, groźby, próby pobicia i zniewagi wobec wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni, to w ich wykonaniu niemalże codzienność. Jednak to co w styczniu wydarzyło się podczas zlotu Demokratów w San Diego przechodzi ludzkie pojęcie.

Demokraci wyświetlili na ścianie przemówienie Donalda Trumpa. Nie, nie zamierzali wsłuchiwać się w jego słowa, by potem ewentualnie podjąć dyskusję na temat jego „faszystowskiej” polityki. Postanowili rzucać sandałami i klapkami w twarz prezydenta USA, która wyświetlała się na ścianie. Dobrze się bawimy rzucając sandałami w ścianę – powiedział uczestnik zlotu. Co się działo na sali w San Diego. Zobaczcie Państwo sami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dla jasności. To nie są obrazki ze szpitala psychiatrycznego, tylko ze zlotu, ponoć otwartych na dialog Demokratów. 2 minuty nienawiści w wykonaniu walczących z… „mową nienawiści”.

Źródło:

Wspomnień czar! Rabin: „Goje jak zwierzęta pociągowe. Rodzą się po to, by służyć Żydom”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Buzz mówi

    Ci ludzie zachowują się gorzej niż małpy, które często na małej przestrzeni np. w zoo zachowują się głupio żeby zwrócić na siebie czyjąś uwagę, bo nie żyją się w swoim naturalnym środowisku. To tak jak ludzie, którzy nie mogą się rozwijać poprawnie – oni też głupieją.
    Ci ludzie z filmiku zachowują się tak na własne życzenie albo właśnie sami są ogłupiani od małego – nie rozwijali się w normalnych warunkach. A może jednak jest to dowód, że ideologia totalnej wolności to jest jednak wynaturzenie człowieka – życie w nienaturalnym środowisku intelektualnym i mentalnym… Ci ludzie są głupsi od małp… ponieważ człowiek to nie dzikie zwierzę…a jednak zachowuje się często gorzej niż te zwierzęta..mając rzekomą przewagę w postaci umysłu i intelektu… Tą przewagę widać właśnie na tym filmiku. Zresztą nie tylko na tym. Człowiek w masie i głupiej ideologii jest własną karykaturą co nawet zwierzęta by się dziwiły gdyby coś takiego zobaczyły. A tą głupotę widać na wielu manifestacjach. Niestety, ale jest tyle ludzi na świecie i tylu jest straconych w kwestiach mentalnych i ideologicznych… Trzeba ratować dzieci przed złymi ideologiami.

  2. aalfa.oomega mówi

    JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.