Wspomnień czar! Ewa Kopacz: „Władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej”. VIDEO

fot. twitter
5

Próby puczu, nawoływanie do Majdanu, groźby adresowane do rządzących podczas opozycyjnych wieców, ludzie w amoku walący w barierki przed Sejmem – oto metody działania opozycji totalnej. Ma być chaos i ciągła awantura. Jak wskazują sondaże, na zwycięstwo przy urnie opozycja liczyć nie może, więc metodą przejęcia władzy ma być „ulica i zagranica”. Histeryczne donosy do Komisji Europejskiej i hodowla nowego Cyby to jedyne, co opozycja ma dziś do zaoferowania.

Warto zatem przypomnieć, co Ewa Kopacz mówiła, gdy była premierem. Słuchając jej dzisiejszych wypowiedzi, w których sama sobie przeczy, aż trudno uwierzyć, że ta kobieta stała na czele polskiego rządu. Wstyd!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Protestujący nie są tam dla Kopacz, wprost przeciwnie, wielu nie chce jej tam widzieć. Są tam dla siebie.

 2. M. mówi

  Przejdźcie się na protesty jeżeli są u was w miastach, a jeżeli nie to przypatrzcie się kto bierze w nich udział. Oczywiście, są tam politycy (ja uważam, że nie powinni się pokazywać, zwłaszcza PO), ale przede wszystkim tłumy młodych ludzi, rodzin,o których mówienie , że są oderwani od koryta to obelga. Oni TEŻ chcą reformy sądów, wyplenienia korupcji i nepotyzmu, ale nie tą ustawą. To jest bardzo zła, niebezpieczna ustawa. Chodzi nie o to, by bronić kasty sędziowskiej, ale by WSPÓLNIE wypracować plan naprawy sądownictwa. Wspólnie, nie zamordystyczną niemalże wizją jednej partii.

 3. Waldemar mówi

  Ale to już było i nie wróci więcej

 4. Spejson mówi

  Lepiej niech ta zdzira powtórzy te swoje mądrości dzisiaj tym swoim lewackim i zakodziałym pierdolcom,co leżą i ćwiczą aerobik na plecach pod sejmem.Oczywiście nie zrobi tego,bo na myśl o PIS-ie dostaje szczękościsku i rozwolnienia i cytując tutaj klasyka “Jej słaba psychika natychmiast wysyła maila do nadciągającej kupy,że spotkanie jest w spodniach”. I w myśl testowanej obecnie zasady „ulica i zagranica”,to skoro wychowała ją ulica,to niech jedzie do tego swojego zagranicznego burdelu w brukseli.
  W takim miejscu pracują właśnie osoby jej pokroju.Jej były szef zasuwa natenczas w szatni jako garderobiany,a ona co może to jedynie objąć posadę,którą nerwowi kierowcy ze wschodu nazywają po swojemu (Сука Блять). Nie wiadomo jednak,czy naczelny menel europy,jaśnie wielmożna pijacka łajza juncker,lubi takie farbowane okularnice,które plątają się po jego haremie.I tutaj uważam,że zamiast durnej kopaczki,ta głupia pijaczyna i zarazem nędzna kreatura jak zwykle wybierze kieliszek.Tak więc można by tutaj znów zacytować klasyka. “I cały misterny plan w pizdu”. Przytoczę jeszcze kilka słów,a raczej użyję zmiksowanego sloganu za stajni pani Bieńkowskiej (paniusi ze znanej lewackiej telewizji). “I co teraz będzie,gdzież się teraz podzieje ta nędzna,lewacka pielęgniara” ?
  Na koniec jeszcze dodam że My,czyli prawdziwi patrioci i obywatele Naszej Wielkiej Polski na pewno wam podziękujemy przy następnych wyborach,wy zasrane lewackie lamusy.
  Czołem Wielkiej Polsce !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.