„Wściekłe macice” w amoku: wulgarne hasła i czerwona farba na wejściu do siedziby PiS

fot. facebook
5

Podczas wczorajszego marszu proaborcyjnego organizowanego pod hasłem „Strajk kobiet” tzw. wściekłe macice pokazały, że ich sposobem na zaistnienie w przestrzeni publicznej są wulgaryzmy i agresja. “Matki, córki, siostry, żony, wszystkie dzisiaj są wkur…e!” – to jedno z haseł manifestacji. „Jest w nas gniew! Dalej siostro, będzie ostro!” – krzyczały manifestantki. Jak zapowiedziały, tak uczyniły.

„Część dziewczyn z Warszawskiego Strajku Kobiet uznała, że wizyta pod biurem rządzącej Partii nie może tak po prostu zakończyć się tylko przemówieniami. Mówić, to żeśmy się już nagadały. Trudno jednak o dialog, gdy nikt nie słucha. Oni będą wysysać naszą krew, a my jak baranki mamy iść na rzeź? Dlatego zostawiłyśmy/ zostawiliśmy im jako MEMENTO symbol tej KRWI na wejściu do siedziby. Żeby pamiętali. Czerwona (całkowicie zmywalna) farba rozlała się po śniegu i szkle” – pisze na fb jedna z uczestniczek manifestacji, Klementyna Suchanow, która wcześniej wsławiła się obrzuceniem jajkami samochodu odjeżdżającego spod Pałacu Prezydenckiego. Teraz Suchanow i jej koleżanki oblały siedzibę PiS czerwoną farbą i są bardzo zdziwione, że policja interweniowała. To jest właśnie lewacka logika.

Wpis Suchanow to nie tylko relacja z obrzucenia budynku pojemnikami z farba, ale też deklaracja, która – naszym skromnym zdaniem – świadczy o emocjonalnych zaburzeniach tej pani. Oto fragment wpisu „wściekłej macicy” Suchanow: „PiS nie może się wypłacić kościołowi za przysługi, te miliony na Rydzyka to za mało, więc złoży mu w ofierze nasze ciała. Takiego wała. Złóżcie, drodzy księża, w ofierze swoje spasione pedofilskie brzuchy. Każecie nam rodzić dzieci, by potem lubieżnie je obmacywać.”

Czy z osobą ogarniętą takim amokiem w ogóle można prowadzić jakiś dialog?

Źródło: facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Teresa mówi

  To był marsz faszystowski.Głoszone hasła do holokaust ludzi,jeszcze nienarodzonych,wulgarne i pełne agresji hasła których Adolf Hitler by sie nie powstydził.Precz z faszyzmem i neonazizmem!!!

 2. michu mówi

  Z pewnością to mowa nienawiści. Wyobrażacie sobie takie określenia kapłanów innej religii. Albo jakby ktoś tak np o rabinach powiedział?

 3. Ayax mówi

  swoich leją, bezrozumne istoty kierowane instynktem płynącym z cipy

 4. D. mówi

  TAK TO JEST JAK ZAMIAST MÓZGU BABA CZY FACET MAJĄ WE ŁBIE CHUĆ LI TYLKO! TA SUCHANOW /SKĄD INAD BRZYDKIE BABSKO OKROPNIE/ FAKTYCZNIE POWINNA SIĘ CZYM PRĘDZEJ LECZYC U DOBREGO PSYCHIATRY, WIDZIŁAM FILM Z JEJ UDZIAŁEM, KIEDY TO SAMOTNIE STAŁA POD SEJMEM I RZUCAŁA JAJMI W POSELSKIE AUTA. PRZYCHODZI MI DO GŁOWY JESZCZE JEDNO, ZE TAKIE TŁUMOKI BEZ HONORU, JAK TA SUCHANOW CZY TEN GŁUPEK CO SIE KŁADŁ NA ULICY UDAJĄC RANNEGO-TEN MĄZ SWOJEJ ZONY Z “KRYTYKI POLITYCZNEJ” DIDUSZKO, NIE SĄ POLAKMI Z URODZENIA A JEDYNIE Z MELDUNKU WIĘC ŁATWO IM PRZYCHODZI OPLUWANIE POLSKI NA ZLECENIE I ZA KASĘ NA ROZRÓBY OD STAREGO MIĘDZYNARODOWEGO GRANDZIARZA SOROSA. JAK NIE PRZYMIERZAJĄC TEN POLSKOJEZYCZNY ZALEDWIE, KRAMEK Z TĄ SWOJĄ LEDWIE MÓWIĄCA PO POLSKU, LUDMYŁĄ, KTÓRZY TO NAWOŁYWALI PUBLICZNIE ABY ZATRZYMAC W POLSCE RZĄD!! MAJDAN IM SIĘ W POLSCE MARZY/Ł!!!

 5. Ugandyjczyk mówi

  Czyż nie można było ich raz a dobrze spacyfikować ? Pamiętacie Państwo jak rozprawiał się z niewygodnymi (nie)rząd pod siłą przewodnią PO ? Brać przykład i lać gdzie popadnie tak aby z kwikiem na ustach czmychały do swych nor z jakich wypełzły !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.