„Wolność słowa” w eurokołchozie: wyłączono mikrofon deputowanej informującej o sprawie Tommy’ego Robinsona [WIDEO]

Tommy Robinson/ fot. twitter
5

Janice Atkinson, brytyjska deputowana do Parlamentu Europejskiego chciała poinformować o dramatycznej sytuacji Tommy’ego Robinsona skazanego na 13 miesięcy więzienia za relacjonowanie procesu gangu muzułmańskich gwałcicieli. Robinsonowi grozi śmierć po przeniesieniu do zakładu karnego, w którym większość więźniów to muzułmanie. W dniu przeniesienia muzułmańscy więźniowie przez całą noc uderzali w ściany i kraty krzycząc, że go zabiją. Co ciekawe, więzienny imam wiedział o przeniesieniu Tommy’ego wcześniej niż kierownictwo i personel więzienia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdy Atkinson zaczęła mówić o tej skandalicznej sytuacji, wyłączono jej mikrofon. Stało się to w momencie, w którym powiedziała o „wielkiej liczbie muzułmanów” w tym zakładzie karnym. Jako powód wyłączenia mikrofonu podano, że Atkinson mówi nie na temat.

Tak wygląda „wolność słowa” w eurokołchozie. Gdy Guy Verhofstadt szkalował Polaków bredząc o 60 tysiącach faszystów na Marszu Niepodległości, nie tylko nie wyłączono mu mikrofonu, ale nie otrzymał nawet upomnienia od przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Gdy natomiast brytyjska posłanka chciała poinformować o groźbach pozbawienia życia kierowanych pod adresem Robinsona przez muzułmańskich więźniów, mikrofon został wyłączony. Dlaczego? To bardzo proste. W ramach eurokołchozowej polit-poprawności Polacy są źli, a muzułmanie dobrzy. Nawet jeśli grożą komuś śmiercią.

Źródło: twitter

Zobacz też:

Eurokołchoz w pigułce! Timmermans oświadcza, że jedzie DO MOSKWY na rozmowy z polskim rządem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Liberałowie – oto ta wasza wolność! Nie można mówić prawdy o waszym chorym systemie chazarskim bo prawnie i bezprawnie kneblujecie nam usta! Ale nie bądźcie bezpieczni! Ludy Europy budzą się i krwawo lub bezkrwawo od koryt was odsączą! Dość tego! Precz z żydomasonereryjną komuną!

 2. J@rek mówi

  Niedawno w brytyjskim parlamencie debatowano o Polsce w kontekście nowelizacji ustawy o IPN – teraz polscy parlamentarzyści powinni zorganizować w sejmie debatę na temat przestrzegania praw człowieka w Wielkiej Brytanii w kontekście aresztowania Tommiego Robinsona, wcześniej Jaydy Fransen oraz niewpuszczenia z powodu poglądów do UK redaktora Sumlińskiego czy Jacka Międlara. Byłby to niezły prztyczek w nos dla tych wszystkich, którzy chcą pouczać Polskę i Polaków oraz spore wsparcie dla Tommiego Robinsona i Jaydy Fransen.

 3. na pohybel mówi

  Mnie to az tak bardzo nie dziwi.mieszkalem w angielskim kalifacie socjalistycznym i tam juz rzadza wyznawcy falszywego proroka pedofila

 4. adam mówi

  dlatego UE musi zostac zniszczona

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.