Wolność słowa dla wybranych? Znany profesor zawieszony przez uczelnię! Powodem ma być felieton „Wędrowni gwałciciele” [WIDEO]

Prof. Aleksander Nalaskowski i Jan Hartman
4

Prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, został zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego na trzy miesiące. Taką decyzję podjąć tamtejszy rektor Andrzej Tretyn, po lekturze felietonu prof. Nalaskowskiego „Wędrowni gwałciciele”.

W sprawie prof. Aleksandra Nalaskowskiego zostanie wszczęte postępowanie przez rzecznika dyscyplinarnego – tłumaczy rzecznik UMK dr hab. Marcin Czyżniewski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Pedofil autorem programu edukacji seksualnej! Udzielał porad jak przygotować dziecko do gwałtu [WIDEO]

Felieton profesora ukazał się w tygodniku braci Karnowskich i dotyczył fundamentalizmu środowisk LGBT. W sposób niezwykle trafn Nalaskowski przedstawił w nim agresywny i obcy cywilizacji łacińskiej charakter środowisk, które „wypełzając na ulice” urządzają w przestrzeni publicznej porno-spektakle.

Przychodziły do nas liczne pisma – od różnych osób prywatnych, także od fundacji zajmującymi się osobami homoseksualnym – stwierdził rzecznik uniwersytetu tym samym przyznając, że rektor ugiął się pod naporem zdegenerowanej mniejszości.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Od LGBT do legalizacji pedofilii! „To sposób wyrażania homoseksualizmu. Pedofile są jak rodzice” [WIDEO]

Do sprawy odniósł się sam profesor Nalaskowski. – Nie będę komentował słów mojego zwierzchnika. Rektor wie co robi. Natomiast jeżeli chodzi o to czy żałuję tego, że napisałem. Ja to świadomie napisałem i takim językiem, jak chciałem. Po prostu napisałem językiem drugiej strony. Dokładnie tak jesteśmy traktowani przez tych, którzy mówią, że wszystko się zmieni, jak wymrą te… – i tutaj brzydkie słowo – pisowskie. Jesteśmy tak traktowani przez parady tolerancji – stwierdza.

PRZECZYTAJ: Słowacka gazeta domaga się tolerancji dla pedofilów. „Mają prawo do życia wolnego od uprzedzeń”

Marcin Boronowski - transwestyta z Wrocławia
Marcin Boronowski – transwestyta z Wrocławia

Profesor Nalaskowski w felietonie przedstawił swój pogląd i krytyczny stosunek do fundamentalizmu środowisk LGBT, o który pisaliśmy niejednokrotnie. Mowa tu próbach depenalizacji pedofilii, profanacji Drogi Krzyżowej, „cipkomaryjkach”, profanacji obrazu Matki Bożej, symbolu Najświętszego Serca Jezusa, cmentarza czy godła polskiego.

Czy ktoś słyszał o wyrzuceniu z uczelni Marcina Boronowskiego, anglisty z Wrocławia, który swoim zachowaniem i ubiorem ośmiesza wyższą uczelnię? Albo dlaczego do dnia dzisiejszego włos z głowy nie spadł wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego, członkowi loży B’nai B’rith, który twierdził, że „związki kazirodcze są złe, bo zakazane”, o prawicy mówił, że to „ograniczone umysłowo prymitywy”, na swoje stronie na Facebook’u promował komunizm, a pisząc o Bitwie Warszawskiej twierdził, że to Polska napadła na Rosję. Czy poniósł konsekwencje za promocję dewiacji oraz znieważanie Polski i Polaków? A może art. 54 Konstytucji RP gojów już nie dotyczy?

Źródło cytatów: wp.pl, radiopik.pl

Przeczytaj:

Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. Islam maszeruje ramię w ramię z marksistami

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jacek Wójcikiewicz mówi

    Pisanie prawdy zabronione na Uniwersytecie Toruńskim???

  2. lol mówi

    Widzę Jacku, ze się komercjalizujesz! To dopiero początek drogi…

  3. Ewa mówi

    na miejscu rektora zmieniłabym nazwisko na jakieś mniej sugestywne ….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.