Władysław Frasyniuk uniewinniony, chociaż podał policjantowi fałszywe dane osobowe

Władysław Frasyniuk/Fot. Youtube
8

Sąd uniewinnił Władysława Frasyniuka obwinionego o to, że podał fałszywe dane spisującemu go policjantowi. Do zdarzenia doszło podczas miesięcznicy smoleńskiej 10 czerwca 2017 roku.

Frasyniuk wziął udział w próbie zablokowania przemarszu uczestników miesięcznicy. Policjanci wynieśli go z blokady. Funkcjonariuszowi, który poprosił go o podanie imienia i nazwiska, Frasyniuk powiedział, że nazywa się Józef Grzyb. Policja wniosła o ukaranie Frasyniuka grzywną w wysokości 1 tys. zł z wprowadzanie w błąd funkcjonariusza. Sąd uznał, że Frasyniuk jest niewinny.

Sprawa blokowania przez 22 osoby, w tym Władysława Frasyniuka, marszu uczestników miesięcznicy smoleńskiej w czerwcu 2017 r., została umorzona już pod koniec kwietnia.

Nasz komentarz: Wesoło żyje się w państwie z dykty. Można bezkarnie blokować legalne manifestacje. Można bezkarnie szturmować Sejm i urządzać zadymy na ulicach. Można bezkarnie przeskakiwać przez barierki ignorując polecenia policji i Straży Marszałkowskiej. Można też bezkarnie robić sobie żarty z funkcjonariuszy policji podając im fałszywe dane osobowe. Nadzwyczajna kasta czuwa. A bezkarność rozzuchwala.

Źródło informacji: wp.pl

Przeczytaj też:

Umarł, Władek, umarł i leży na desce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. goj mówi

  Przecież lewaki ciągle mówią, że w Polin łamana jest praworządność. Udowadniają to co chwilę.

 3. Andy mówi

  Próbowali wnieść czarną trumnę z głową świni, trzymali transparenty, na których było napisane m.in.: „Wolni w niewoli. Zniewoleni przez UE i Ukrainę. Rolnicy ziemi sandomiersko-opatowskiej”, „Stop ASF”./za niezalezna/ Jeden ukarany mandatem 4 do sadu, bo to byli rolnicy. Manifestować mogą tylko wybrani z KOD, potem dostana uprawnienia kombatanckie za opozycje.

  1. gojm mówi

   Co tylko udowadnia, że PiS i PO to jedna frakcja. Swoich do paki nie wsadzą, ale Polak będzie tępiony jak chrześcijanie przez żydów. Są jak faryzeusze i saduceusze. Różnią się w kilku kwestiach, ale zgodni są co do jednego: trzeba zniszczyć ludzi dobrych.

 4. Włościanka mówi

  Przecież po wieczornej zmianie przed świętami znowu rządzi PO. Gowin, Morawiecki to są ludzie Tuska. Było trochę oddechu przez 2 lata. Teraz znowu Polska dla kolesi. Ale prawdę mówiąc to zawsze był popis bo jak głosowali za 100 euro dla żyda miesięcznie? Jednogłośnie!

 5. Jacek NH mówi

  Frasyniuk, chlałeś wódę z Kiszczakiem w Magdalence i śmiesz pouczać ludzi? Frasyniuk i jemu podobni są przemalowanymi marksistami, nie cierpiącymi konserwatywnego porządku rzeczy, gdzie bez pracy nie ma kołaczy. Kaczyńskiego, Macierewicza i wszystkich „bredzących” coś o honorze i Ojczyźnie mają za pomyleńców, w dodatku szkodliwych, bo tak się biznesu robić nie da

 6. Jacek NH mówi

  „Za pierwszego dobrodzieja robi Władek Frasyniuk ten sam, który w 1981 roku jakimś cudem uniknął internowania w czasie pobytu w sopockim Grand Hotelu. Władek do luksusów miał słabość od dziecka, toteż jego głębokie zatroskanie, że znów mógłby chodzić w startym sweterku i dziadować po plebaniach wydaje się naturalne. Legendarny opozycjonista w marynarce za trzy emerytury Anny Walentynowicz ogłosił w TVN, że Kaczyński stoi tam gdzie ZOMO, że zdradził brata i żołnierzy AK. Ponoć papier jest cierpliwy, ale te słowa wypowiedziane przed kamerą nie zrobiły na mnie wrażenia, dopiero teraz, jak sobie patrzę na ekran edytora tekstu widzę całą śmieszność z upadkiem moralnym i degradacją intelektualną”

 7. klamcy ! hipokryci !! mówi

  dlaczego oni ociemniaja Polakow !przeciez to Rotszchwatz ..jakos tak

 8. Ilona mówi

  Tak się zastanawiam, czy jeżeli podał fałszywe dane to czy prawdziwy Józef Grzyb mógłby mieć jakieś przykrości z tego powodu ? Na wszelki wypadek takich sytuacji dobrze mieć jakąś ochronę danych osobowych

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.