Winnicki w Sejmie po angielsku: „Prezydencie Trump, nie będziemy płacić za ludobójstwo popełnione przez nazistowskie Niemcy” [WIDEO]

posłowie Konfederacji z przesłaniem dla prezydenta Trumpa/ fot. Twitter
14

Podczas piątkowego (30.08.2019) posiedzenia Sejmu poseł Robert Winnicki zaapelował do Prezydium Sejmu o przygotowanie projektu uchwały wzywającej rząd do tego, żeby „jednoznacznie wobec władz amerykańskich, które zjawią się w Polsce w najbliższych dniach, zadeklarował, że Polska nie będzie płacić żadnych roszczeń majątkowych środowisk żydowskich”.

Następnie poseł Winnicki wygłosił po angielsku oświadczenie skierowane do prezydenta USA. „Panie Prezydencie Trump, chcemy przekazać Panu jasną wiadomość z polskiego parlamentu: nie będziemy płacić za ludobójstwo popełnione przez nazistowskie Niemcy. Nie będziemy za to płacić. Chcemy, żeby ta wiadomość do Pana dotarła bez względu na to, gdzie Pan jest” – powiedział Winnicki, za którego plecami stanęli posłowie Jacek Wilk i Paweł Skutecki trzymający baner z napisem: „Panie Trump, powiedz „Nie” niesprawiedliwej ustawie 447”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Żydzi nie odpuszczą, a płk Wroński opowiada bajki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robert mówi

  Judeopolonia: Żydom oddano budynek, za który dostali już odszkodowanie. |nacjonalista.pl

 2. robert mówi

  Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne. | nacjonalista.pl

 3. Hammurabi mówi

  Nie wątpię, że słowa Pana Winnickiego dotrą jeśli nie do samego prezydenta zmuszonego do zaspokajania oczekiwań swoich nowych współwyznawców, to do knesetokongresu USraela z pewnością. Jak mniemam wywołają one powszechne oburzenie i wrzask o „polskim antysemityzmie”, jak każdy głos sprzeciwu wobec narzucanej światu ich dominacji.

  1. piotr mówi

   Selfie z komorą gazową i traumy. Uczniowie „zaliczają Auschwitz” bez wiedzy i przygotowania.

  2. Arek mówi

   Nic dziwnego. Publikowanie wiedzy na temat Auschwitz i „holocaustu” jest w Polsce prawnie zakazane.

 4. Flex mówi

  80 lat temu GB i FR zamiast wojska posłały Hitlerowi wypowiedzenie wojny. Dziś podobnie, sojusznik posyła zastępstwo i pozdrowienia. Rządzący historycy i politolodzy może powinni „kupić sobie blaszkę” i „wykorzystać” jak radzi K. Jachira. Może by ich oświeciło i zaczęli z historii wyciągać logiczne wnioski, a nie robić na niej politykę. Silna 50 mln Polska, jednorodna etnicznie Polska (zacząć repatriacje, a skończyć z imigracją-rekolonizacją). Silna gospodarka oparta na krajowym przemyśle i popycie, niezależność finansowa od zagranicznych władców kapitału. Ekwiwalentna wymiana handlowo -towarowa z zagranicą. Zamiast kilkuset parlamentarzystów i tysięcy budżetowych obrabiaczy papierów silna, nowoczesna, dobrze uzbrojona 250 000 armia z kilkoma milionami przeszkolonych, gotowych do powołania rezerwistów. Poprawne relacje z sąsiadami i nie występowanie w roli psa na cudzej smyczy szczutego na innych. Ale taki model państwa i rządzenia nie mieści się w głowach „elit”. Trzeba jak w partii, urzędzie, korporacji czy kościele mieć „seniora”, który za wasalizm zapewni karierę,pozycję, beztroskie życie, bezpieczeństwo i pieniądze. A my czując jego oddech na plecach, od czasu do czasu dla poprawy samopoczucia wyskoczymy przed szereg z szabelką i bojowymi okrzykami. Nikt nie pamięta, że już 80 lat temu nikt nie chciał umierać za Polskę. Jesteśmy walecznym, dzielnym narodem. Ale za jakieś „grzechy” Pan nas karze takimi rządzącymi.

  1. piotr mówi

   Reparacje wojenne dla Polski? Większość Niemców mówi zdecydowane „nie”

 5. Robert B. mówi

  I jeszcze powinno być: „I jeszcze komu płacić? Nienażartemu żydostwa z Nowego Jorku? Nie, nienażartemu żydostwu z Nowego Jorku płacić nie będziemy, ani komukolwiek innemu, kto nie ma prawa do spadku”.

 6. Arek mówi

  Wypowiedź Winnickiego nietrafna i tchórzliwa. „Nie będziemy płacić za zbrodnie…” Ha, ha, ha! Żądania nie dotyczą zbrodni, lecz majątku do którego żydowscy wydrwigrosze nie potrafią przedstawić żadnych praw. Takue same dwuznaczne deklaracje słyszeliśmy od PiS: „Nie wypłacimy bezprawnie”! A jak dostosujecie prawo to wypłacicie? – pytają Żydzi. Eeeee – odopowiada PiS. To dostosujcie – pada na koniec polecenie.

  1. Hammurabi mówi

   Wypowiedź Pana Winnickiego jest „nietrafna i tchórzliwa”? To powiedz mi co jest w tym przypadku odwagą? Bezczynne, bierne a spolegliwe z kierunkiem polityki milczenie? A może płacenie żydostwu „emerytur”, oddawanie każdemu żydowi tego, po co się do urzędów wojewódzkich zgłosi bez żadnych procedur i sprawdzania, jak głosiły tajne wytyczne dla wojewodów na zakończenie panowania Tuska?
   No co jest tą odwagą?
   Zobacz sobie wyniki głosowania nad przyznaniem Żydom emerytur, ze zwróceniem szczególnej uwagi na DWA NAZWISKA LUDZI KTÓRZY POWIEDZIELI NIE!!! To też było nietrafne i tchórzliwe?
   Pierd… głupoty i ciśnienie porządnym ludziom podnosisz przy świętej niedzieli!

 7. Tomasz mówi

  Bo większość niemcow to potomkowie nazistów

 8. Żaneta mówi

  Żadnych reparacji!!!Plemię zmijowe już dostało co miało dostać! I bardzo dobrze pośle Winnicki że ma Pan odwagę i mówi o tym głośno ???Dzięki Jacku tylko u Ciebie można się dowiedzieć co się naprawdę dzieje ???

 9. anonim mówi

  Ta pacynka w roli Marszałka Sejmu, która poucza Posła R. Winnickiego, ze jest niedopuszczalne wnoszenie banerów. Babsztylu zakłamany, to jest niedopuszczalne że sprzedajecie Suwerena i jego majątki oszalałym z nienawiści i chciwości talmudycznych Żydów amerykańskich!

 10. TakiJeden mówi

  a jak KODowskie bydło robiło pucz, to było dopuszczalne?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.