„Wierzę w Ciebie Panie” – Roksana Węgiel

10-letnia Roksana Węgiel
8

Publikujemy kolejny przepiękny utwór w wykonaniu 10-letniej Roksany Węgiel z Jasła, tryumfatorki programu The Voice Kids oraz Eurowizji dla dzieci. Młoda wokalistka po żydowsku została potraktowana przez organizatorów Eurowizji w Tel Awiwie. Czy teraz już Państwo rozumiecie dlaczego młoda artystka nie zaśpiewa w Tel Awiwie?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dodi mówi

  Roksana Węgiel ma 14 lub 15 lat i z tego co wiem to wygrała konkurs Eurowizjii dla dzieciaków.

 2. beki mówi

  Ale już nowa piosenka po angielsku jest o seksie. Chcieli ją wpasować we współczesność?

  1. Zenek mówi

   Urosła dziewczyna, to o czym ma śpiewać ? W kółko o kwiatuszkach i innych pierdołach ? Wiecznie dzieckiem nie będzie.

  2. Max mówi

   Trzeba się cieszyć że z takiej mieściny gdzie diabeł mówi dobranoc, gdzie ptaki zawracają, a psy dup… szczekają, wypromowali dzieciaka na chwałę Bożą. Oby ją świat nie zepsuł jak to się często dzieje z celebrytami, którzy w poszukiwaniu i sławy i pieniędzy poniżają się w mediach społecznościowych. Tak jak Michał Szpak, zresztą też z Jasła.

 3. ANDRZEJ----- A.K.WALCZY mówi

  Jestem chrzescijaninem, cenie prawicowy portal ksiedza wPrawo.PL……ale czytajac i sluchajac dzisiaj material i nagranie zaczalem sledzic i przez przypadek wszedlem na instagram omawianej i zachwalanej ROKSANY i coz zobaczylem wyglada jak kot w butach, z uwidocznionym dekoltem ,ale co najwazniejsze na fotografii palce prawej reki tak ulozone ze pokazuja masonski,kabalistyczny znak litery W . PROSZE KSIEDZA O KOMENTARZ . BO PO OWOCACH………POZNAMY . To malo wazne , ze spiewala piekne piesni ktos wykorzystal ja do pokazania masonskiego znaku…….

  1. Zenek mówi

   Posrało cię do końca ? Przez takich jak ty oszołomów, katolicy są za jakiś taliban uważani.. chyba że to troll prowokator.

  2. Jarosław mówi

   Jacek Międlar nie jest już księdzem. Co się tyczy zaś Roksany, widać, że jest urabiana światopoglądowo przez lewactwo w „prawilnej” TVP Kurskiego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.