Wielki dramat „obrończyni demokracji”. Uciekł jej tramwaj i świat przecieka przez palce!

fot. youtube
8

Protesty „obrońców demokracji”, stymulowane histerią wylewającą się z TVN i innych salonowych mediów, mają swój aspekt komiczny. Nie chodzi tylko o cyrk urządzany przed Sejmem, ale również o mrożące krew w żyłach opowieści, które protestujący zamieszczają na fb. Frustracja tego środowiska jest ogromna. Utrzymywani w stanie najwyższego napięcia i wprawiani przekazem opozycji w amok, produkują pełne dramatyzmu opisy, z których wynika, że świat się wali. Najprawdopodobniej wydaje im się, że są jakimś wojskiem na barykadzie traconej wolności, podczas gdy tak naprawdę opozycja cynicznie wykorzystuje ich do walki o utracone przez nią koryto.

Oto jeden z takich wpisów jednoznacznie świadczący o psychicznej degrengoladzie „obrońców demokracji”. To po prostu kwalifikuje się do leczenia. A może już za późno? Halo! Jest jakiś lekarz na sali?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Jakiego pokroju ludzie mogą wierzyć w te wszystkie tzw. mainstreamowe brednie? Właśnie tacy…

 2. kZk mówi

  Na jutubie pojawiły się reportaże z tego ewentu (czy jak to się nazywa).
  Pytanie dziennikarza :
  – Z Pan przyjechał
  – Z Hajfy
  NO JAJA MI OPADŁY.

  1. Robert B. mówi

   Podasz link?

 3. test24 mówi

  Nie utożsamiam się z KODem, ale żałuję, że też nie poszedłem protestować. Ta ustawa jest skandalem i naśmiewanie się z KODziarzy tego nie zmieni, bo w tym przypadku mają rację. Jak już robić reformy, to porządne, a nie na szybko, żeby tylko dogryźć PO. Odeszła jedna patologia, a przyszła druga. Szkoda, bo 500+, obrona życia, protest przeciwko inwazji na Europę, „odkurzenie” Grupy Wyszehradzkiej, przyjaźni z Węgrami i formowanie 3C wydają mi się dobre.

  1. Martyna mówi

   Z zarazą walczy się szybko . Rehabilitować będziemy , jak wyleczymy .

 4. KzK mówi

  Biedne mojśki nie przywykłe do pracy i wysiłku.

 5. Teraz Ja mówi

  Test24 – widać , ze jesteś w amoku , świeżo po oglądaniu wrogiej TVN . Daj rządzić mądrym i uczciwym ludziom , POLAKOM , którym leży na sercu dobro Ojczyzny , a ze złodziejami , sbekami , ubekami , WSI itp. elementom nie się się co patyczkować .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.