[WIDEO] Taniec na rurze dla najmłodszych? Pokaz na imprezie Owsiaka

6

Co prawda finał 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już się zakończył, ale komentarze na temat imprezy Jerzego Owsiaka nie milkną. Jednym z tego powodów jest występ jaki przy okazji finału WOŚP odbył się w miejscowości Męcinka. Na rurze zatańczyła skąpo ubrana tancerka. Pole dance potocznie zwany tańcem na rurze to dyscyplina sportowa, dlatego wygibasy wysportowanej dziewczyny nie powinny nikogo bulwersować. Problem jednak w tym, że widownie na pokazie tworzyły dzieci.

Co o tym sądzicie? Gdy akrobatki tańczyły przed polskim biskupem (dorosłym mężczyzną) wtedy była nie lada draka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sybilla mówi

  jak to tak, finał bez trupa

 2. Jurek Ogórek mówi

  Na takie i podobne pewnie występy, naganiacze i naganiaczki z wrocławskiego rynku co wieczór nagabują przechodniów, by odwiedzali przybytki gdzie takie “potańcówki” są normą. A tu proszę..gratisowy pokazik i to dla małoletnich dzieci !! Burdelowe zabawy przenoszone w obszary publiczne..czyli wszystko zgodne z ideologią lgbt. A niech to szlag trafi !!

  1. Wald mówi

   Ta Pani tańczyła naprawdę ładnie, ale rzeczywiście taki pokaz nie powinien odbywać się przed takimi szkrabami.

 3. Michał mówi

  dla mnie to zawsze jednoznacznie kojarzy sie z erotyka i klubem GO GO
  ale oni beda ci wmawiać że to sztuka
  rozkraczona lala i dzieciaki
  dzieci polityków będą za polskie podatki kończyć prestiżowe uczelnie i dostawać europosadki, a polski proletariat ma sie uczyć tańczyć na rurce
  stopniowo ,ale konsekwentnie sa przekraczane pewne granice

 4. TotalnieZdziwony mówi

  Dzieci szkoda, bo nie rozumieją jeszcze, rodzice… to chyba jakieś totalne bezmózgi albo Kitowcy (tacy pożyteczni idioci jak w power rangers ) ile to siana trzeba mieć w głowie żeby iść i to z Dzieckiem na coś takiego. Kochani “rodzice” jeno wiem na pewno, jeszcze wam dzieci podziękują tak, że wam w pięty pójdzie bo raczej mózg to macie wyprany

 5. Apostoł czasów ostatecznych mówi

  Przez swoje odstępstwo od Boga ci ludzie tracą zmysł postrzegania tego, co dobre i złe. To trzeba jednomyślnie potępić! Lewactwo jednak rozpocznie i w tym kontekście niepotrzebną debatę by się usprawiedliwić, gdyż sami nie widzą Światła. I nie zobaczą Go, bo swoimi grzechami rozmyli sobie obraz Boga. Żyjemy w czasach ostatecznych, kiedy to wmawia nam się, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Karmi się nas od małego grzechem nieczystości i wyrywa Bogu Ojcu z uścisków miłości. Sami dokonujemy wyboru, by pójść drogą zatracenia, lecz wcześniej zostajemy zainfekowani po to, byśmy nie byli w stanie odnaleźć drogi powrotnej. Należy czytać Ewangelię i przyjmować Sakramenty. I przygotować się na przyjęcie batów od wściekłych demonów czasów ostatecznych. Jezus mówił:
  “Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje! Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa.”
  Nie dajmy sobie odebrać wieczności z Panem Bogiem. Zostaje mało czasu. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię! I nie bójcie się, bo na końcu tego ciemnego korytarza jest światło, które rozbłyśnie jasno na koniec czasów. Z Bogiem!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.