[WIDEO] Media: „Kolejny izraelski atak rakietowy na Syrię”. Ta informacja nie została potwierdzona

2

„Izraelskie wojska kolejny raz przeprowadziły atak rakietowy na Syrię.” Taka informacja przewija się w mediach społecznościowych z inspiracji niektórych portali. Tymczasem to nie jest informacja potwierdzona. Co wiemy w tej sprawie? W nocy z 13 na 14 lutego ostrzelano rejon międzynarodowego lotniska w Damaszku, który został zneutralizowany przez obronę przeciwlotniczą SANA. O sprawie jako jedyna poinformowała stacja telewizyjna Ikhbariya.

Według informacji przekazanych przez SANA Syryjczykom udało się zestrzelić samoloty, które – jak przekazują niektóre media – miały należeć do Izraelskich Sił Powietrznych. Jednak ta ostatnia informacja nie została potwierdzona ani przez syryjskie, ani przez izraelskie organy państwa, dlatego stawianie tezy o „izraelskim ataku” jest po prostu spalaniem tematu i ujmowaniem wiarygodności wszystkim tym, którzy zajmują się tak istotnym tematem jak wojna na Bliskim Wschodzie. Krótko mówiąc te media, które z pełnym przekonaniem informują o „ataku Izraela na Syrię” przekazuję nierzetelne informacje.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niecałe kilka dni temu, 6 lutego, doszło do podobnego ataku na Damaszek. I dla jasności. Potępiamy zbrodnicze działania Izraela, ale stoimy na straży rzetelności, która jest fundamentem w pracy dziennikarskiej i walce o prawdę.
Filmy opublikowane przez SANA:

Źródło informacji, do których się odnieśliśmy: Ikhbariya, magnapolonia.org

Przeczytaj także:

Izrael zbombarduje Palestyńczyków w Strefie Gazy. Żydzi ustawiają się w kolejce po piwo i popcorn!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Robert mówi

    Eskimos o twarzy niewiniątka celuje do każdego zakątka w celu dominacji i kontroli,a po to szybko wprowadza 5G,żeby pozbawić przeciwnika woli działania i oporu,mając,,czyste,,ręce bez żadnej odpowiedzialności,dokonując przestępstw za pomocą elektronicznego nadzoru,w dowolnym miejscu i kraju

  2. robert mówi

    Pojawiają się makabryczne szczegóły o izraelskich torturach palestyńskich więźniów. | wolna – polska.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.