Wiceminister zdrowia ubawiony przypomnieniem zamykaniu lasów: „Do tej pory się uśmiechamy, gdy to słyszymy” [WIDEO]

wiceminister zdrowia Waldemar Kraska/ fot. screen
14

W poniedziałek (16.01.2023) wiceminister zdrowia Waldemar Kraska był gościem red. Beaty Lubeckiej w Radio Zet. Gdy Lubecka zapytała go o sens kowidowych restrykcji, takich jak zamykanie lasów, Kraska zaczął się śmiać i przyznał, że to „za mądre nie było”.

Kraska stwierdził też, że nie on był pomysłodawcą zamykania lasów. Wyjaśnił, że chodziło o to, aby przyjeżdżający do lasu ludzie nie tłoczyli się na parkingach. Lubecka podkreśliła, że „trudno było się zarazić na świeżym powietrzu”, do czego Kraska nie raczył się odnieść. Stwierdził natomiast, że zamykanie lasów było „niefortunne”. – Do tej pory się uśmiechamy, gdy to słyszymy i to, rzeczywiście, troszeczkę było nie tak – powiedział.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobry humor wiceministra Kraski to splunięcie w twarz Polakom, których władza terroryzowała idiotycznymi restrykcjami kowidowymi twierdząc, że mają one podstawy naukowe i medyczne. Ludziom zamykanym w aresztach domowych na podstawie niemiarodajnych testów nie było do śmiechu. Ludziom, którym zamykano biznesy i których policja pacyfikowała jak przestępców, gdy próbowali je otwierać, żeby uniknąć bankructwa, też nie było do śmiechu. Nie było też do śmiechu ludziom, którzy nie mogli skorzystać z opieki medycznej, ponieważ władza pozamykała przychodnie i szpitale. A może z tego też się pośmiejemy? Pośmiejemy się z pukania kijem w parapet przychodni? Z teleporad? Z testowania zamiast leczenia? Może pośmiejemy się z 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, do których doprowadziła rządowa „walka z pandemią”?

Wiceminister Kraska wstydu nie ma. Zamiast przeprosić i podać się do dymisji razem ze swoim szefem, ministrem Niedzielskim, doskonale bawi się wspominając idiotyczne pomysły rządzących, których egzekwowania pilnowała policja i sanepid wlepiając bezprawne mandaty i grzywny. Ależ to był ubaw po pachy, prawda?

Zobacz też:

„Kowidianie przegrali, ale kąsają”. Katarzyna Treter-Sierpińska o sprawie doktora Martyki [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Dlatego tak ważny jest Projekt Norymberga 2.0, aby to co się działo udokumentować. Bo za chwilę nie będzie nikogo winnego. Wszyscy animatorzy i moderatorzy plandemii, będą się zasłaniać niepamięcią i tylko wykonywaniem poleceń.

 2. verizanus mówi

  Komu do śmiechu jest temu do śmiechu jest. Jak pracowici ludzie przynoszą do Urzędu Skarbowego na ich (godziwe ma się rozumieć) uposażenie to dlaczego nie mają się cieszyć? No dlaczego?? Coś tam sobie pozamykali, ubaw mieli, no i co z tego dla nich wynika??? Jakieś tam jeszcze półkabaretowe Norymbergi 2.0. z których wiadomo, że nic POWAŻNEGO nie wyniknie 😉

 3. anonim mówi

  Szkoda ze temu siwemu wasalowi tak bardzo jest do smiechu, bo zwyklym Polakom jtorym zbiry z milicji obywatelskij uprzykrzaly zycie na pewno nie.

 4. Ewa-Maria mówi

  Nie będzie mu do śmiechu gdy ziszczą się słowa posła Brauna . Dotyczy to jego i jego pryncypała ekonomisty ,,Będziesz pan wisiał. Do tego daleka droga ale pobyt za kratkami całkiem możliwym jest.

 5. verizanus mówi

  @ Ewa Maria Pobyt za kratkami jest niemożliwy, bo oni nie podlegają Polakom. A żeby kogokolwiek zamknąć to trza go najpierw pokonać ;).

 6. Sylwia mówi

  Proszę wyszukaj „ DUNS 367462887” i dostaniesz szoku.

 7. Adrian mówi

  Pi…olony pajac i takie coś jest wiceministrem, ehh

 8. twohewa mówi

  Przed wojną w takich sytuacjach było wyjście honorowe. Szkoda, że dziś honor się nie liczy.

 9. Jas mówi

  Banda sanchendryjskich slugusow zrobila sobie z gojow w Polsce zabawe w tresure te wszytkie policmajstry ktore atakowaly Polakow za brak masek czy niezamkniecie swoich biznesow powinny na zbity pysk byc wywalone bo nie sluzyly Polakom tylko globalistycznej mafi

 10. George mówi

  Dorwać ssyna, rozebrać do naga, polać smołą, posypać pierzem i przepędzić ulicami Warszawy, żeby ludziska też mogli się pouśmiechać. Bo przecież ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

 11. W K mówi

  Taka reakcja psychologiczna. Wie co zrobił. Wie, że nikt go za to nie zabił, stąd takie odprężenie.

 12. verizanus mówi

  W Davos PAD ze śmiechem przyznał, że Polska została całkowicie rozbrojona. Słuchacze też się śmiali…;).

 13. zagłoba sum mówi

  „…200 tysięcy nadmiarowych zgonów…” To nie są zadne „nadmiarowe” zgony! To ludzie ZAMORDOWANI przez bandytów morawieckiego, niedzielskiego, kaczyńskiego, szumowskich, dudę, horbanów, simonów, g(l)utów etc. ( czy jak oni się tam NAPRAWDĘ nazywają w jidisz lub w UPAdlińskim narzeczu) oraz szumowiny i gnidy z RZEKOMEJ opozycji knesejmowej ( z wyjątkiem garstki POLAKÓW).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.