Weteran z Iraku walczy w sądzie! Trwa zbiórka na adwokata

Fot. Archiwum prywatne
11

Jeśli uważasz, że Polska osiągnęło już dno absurdu i wystarczająco upokorzyła swoich bohaterów, swoich żołnierzy, to przeczytaj historię Jacka Musiała… wPrawo.pl przyłącza się do apelu do naszych kieszeni i naszych serc, żeby obronić polskiego żołnierza przed represjami IIIRP…

“Brał udział w największej bitwie z udziałem polskiego wojska po II wojnie światowej. Bronił ratusza w irackiej Karbali. Był na misji w Kosowie. Starszy chorąży rezerwy Jacek Musiał – wielokrotnie nagradzany i odznaczany polski żołnierz ma teraz sporo problemów. Prokuratura oskarżyła go o nielegalne posiadanie broni alarmowo-hukowej, którą miał w swojej firmie ochroniarskiej. Broń została zakupiona legalnie. Śledczy zabrali całą dokumentację z firmy, która ostatecznie musiała zakończyć działalność”
– czytamy w apelu.
“Weteran z Iraku został z długami – wziął na firmę kredyt, bo chciał ją doinwestować. Teraz trwa sądowa batalia. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia na podstawie opinii biegłego. Żołnierz ma adwokata z urzędu, który nie zna się na broni. Trwa zbiórka pieniędzy – na adwokata i dodatkową opinię prawną”
– informują ludzie życzliwi Musiałowi.

Sprawę  poruszył “Alarm” TVP. Poza tym, cisza zazwyczaj panuje cisza, a uwaga Polaków skupiona jest na ratowaniu globu przed globalnym ociepleniem czy przekopem Mierzei Wiślanej…

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Swoją cegiełkę można dorzucić tutaj:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  JA PIERDOLĘ!!! Broń alarmową (rakietnicę) ma każdy żeglarz na jachcie bez żadnego kwitu. Nie tylko nie nie trzeba żadnych zezwoleń ale nawet posiadanie aktualnego zestawy pirotechniki jest obowiązkowe i można kupić bez legitymowania się dowodem osobistym!
  To niemożliwe żeby tak samo z siebie wyszło takie goowno. Ktoś musiał dostać na niego zlecenie i je wykonuje.

 2. narodowiec mówi

  Ziobro miał zlikwidować paragraf 212 KK, na podstawie którego można wsadzić do więzienia KAŻDEGO ! Niestety wycofał się z tej obiecanej w kampanii wyborczej inicjatywy, Mówił , że zajmie się tym “po wyborach jesiennych” Tak działa PiS – Polaku nie daj się więcej nabrać na obietnice sekty Chabad-Lubawicz !

 3. Łukasz mówi

  Przecież odrazu widać, że to tylko pretekst był (oskarżenie o tą nielegalną broń). Może sie naraził jakimś żydom? 🙁

 4. Janusz I mówi

  Przekop też jest ważny. Ziobro nie panuje nad prokuraturą.

  1. Ada mówi

   No raczej panuje jeżeli prawie przez całą kadencję pozostaje na stanowisku . A nad działaniami całych struktur, służb, zastępców, doradców itd., itd. stoi (czy też leży) PRAWO. Bywa, że nawet w UE czasami jesteśmy chwaleni, jak np. w zakresie sądownictwa…p. Gersdorf. Słowem – nie jest zle! Tylko tym maluczkim pod górkę.

 5. Trzeźwe spojrzenie mówi

  Jak powyżej, ktoś dostał zlecenie na Tego człowieka. Najsmutniejsze jest to, ze nie ma szans w starciu z tym chorym systemem… Przerabiałem tak historie i teraz niestety zyje poza granicami Ojczyzny. Ale trzymam kciuki!!!

 6. Trzeźwe spojrzenie mówi

  Jak powyżej, ktoś dostał zlecenie na Tego człowieka. Najsmutniejsze jest to, ze nie ma szans w starciu z tym chorym systemem… Przerabiałem taka historie i teraz niestety zyje poza granicami Ojczyzny. Ale trzymam kciuki!!!

 7. piotr mówi

  gazetawarszawska.com Ile Żydzi są winni Polakom za nieoddane długi – według stanu 1764 roku.

 8. zyg mówi

  Naród Polski ma być całkowicie rozbrojony, a armia sprowadzona do grup rekonstrukcyjnych. Gdy USrael wprowadzi okupację na terenach b.Polski – łatwiej będzie gojów eksterminować.

 9. Włościanka mówi

  Jeżeli był w Iraku przymusowo to pomoc się należy. Jeśli na ochotnika dla zysku to nie. Nie wiem jak ich wysyłają. Ale żołnierze nie powinni zgłaszać się do wyjazdów na nie nasze wojny. W drugiej wojnie światowej nasi walczyli wszędzie i w nagrodę alianci oddali nasze wykrwawione państwo Stalinowi.

 10. zenek mówi

  Jaki to bohater?! Najemnik USraelski! Po co on tam pojechał? Zabijać ludzi za dolary?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.