Wejść przez Bramę-Chrystusa. Co to znaczy? Gdzie jest Pasterz? Drogowskazy (J 10,1-10) [WIDEO]

4

J 10, 1-10: Jezus powiedział: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. Temu otwiera odźwierny, a owce słuchają jego głosu; woła on swoje owce po imieniu i wyprowadza je. A kiedy wszystkie wyprowadzi, staje na ich czele, owce zaś postępują za nim, ponieważ głos jego znają. Natomiast za obcym nie pójdą, lecz będą uciekać od niego, bo nie znają głosu obcych». Tę przypowieść opowiedział im Jezus, lecz oni nie pojęli znaczenia tego, co im mówił. Powtórnie więc powiedział do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec. Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce. Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony – wejdzie i wyjdzie, i znajdzie pastwisko. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby owce miały życie, i miały je w obfitości».

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obejrzyj także:

„Samozwańczy wirusolog Bill Gates i eugenika.” Jacek Matysiak z USA o sile oddolnych protestów, NWO i Trumpie [WYWIAD]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Iwona mówi

    Jak zwykle bardzo mądrze. Dziękuję

  2. Dorota mówi

    Panie Jacku jak zwykle genialne tłumaczenie na język prosty i współczesny. Myślę, że jeszcze kilku prawdziwych duszpastrzy mamy. Ale fakt, trzeba ich szukać jak igły w stogu siana.

  3. dar mówi

    04.05.2020 Tak Panie Jacku expresis verbis ,verba veritatis słusznie Pan kladzie nacisk na logikę i działanie relatywizmu tak obecna Wieża Babel .Dziękuję ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I DALSZEGO DZIALANIA ex aequo et bono Serdecznie Pozdrawiam .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.