Węgierskie wojsko na granicy z Serbią i Rumunią. Bronią kraj przed imigrantami. „Są zorganizowani i posiadają sprzęt specjalistyczny” [WIDEO]

8

W czerwcu 2019 r. Główny doradca premiera Węgier Gyorgy Bakondi informował, że liczba migrantów przybywających do Europy Północnej przez Bałkany stale rośnie. Teraz Węgry zwiększyły swoją obecność wojskową wzdłuż granicy z Serbią, zwłaszcza, że jak zaznacza wiceminister obrony Szilárd Németh, nielegalni imigranci, do niedawna przez mainstream nazywani „uchodźcami”, „kobietami z dziećmi” lub specjalistami, są wyposażeni w sprzęt.

W okresie od stycznia do maja 2019 r. około 4700 nielegalnych migrantów zostało aresztowanych przez węgierskie służby. Teraz rząd węgierski umieścił straż graniczną i żołnierzy na południowej granicy, gdzie wielu nielegalnych migrantów próbuje przenieść się dalej na północ Europy. Według węgierskich władz, każdego dnia około 100 migrantów próbuje nielegalnie wjechać do kraju z Serbii i Rumunii. Wiceminister obrony Szilárd Németh zaznacza, że migranci są dobrze zorganizowani i przygotowani oraz mają dostęp do specjalistycznego sprzętu technicznego.

Tylko w styczniu tego roku ponad 3400 migrantów od południa próbowało wjechać na Węgry. W ubiegłym roku liczba ta wynosiła 17 200. Skala nielegalnej migracji cały czas rośnie.

Źródło: samnytt.se

Przeczytaj także:

M. Malik: GWAŁT NA SZWECJI

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Bez radykalnych środków taka „zabawa” trwać będzie w nieskończoność. Może złapanych na przekraczaniu granic zwyczajnie chrzcić, a filmiki z takiej imprezy umieszczać w sieci?

 2. gojek mówi

  Naparzać z gumowych kul po łbach. Wysłać informację (w wieli językach), że jak któryś przekroczy płot – kula w łeb!
  I po sprawie…

 3. uhir mówi

  strzelac. trupy zakopywac po cichu. bedzie spokoj

 4. W K mówi

  Za moich czasów normalnie były na brzegach Odry karabiny maszynowe, zresztą nie tylko tam, chociaż w inną stronę niewielu chciało iść. O tych, którym się udało przekroczyć granicę, kręcili filmy, ale sensacyjne, a nie takie, jak ten powyżej.

 5. Rufus mówi

  Pola minowe z tabliczkami ostrzegającymi przed śmiercią, załatwiłyby sprawę.

 6. Patryk mówi

  UWAGA!! przypominam ze 700 terrorystow z ISIS mozliwe ze w tej chwili przemieszcza sie do Europy , pamietamy jak chwilowe zamieszanie wykorzystali wiezniowie z obozu w syrii ,potym gdy USA na chwile wycofalo sie z Syrii ,, suma sum chyba oni najlepiej natym wyszli ,,, mala armia pionkow znow jest do wynajecia, i zmierza do Europy .. wiadomo kto stworzyl ISIS(terrorystow) i po co ? 😉 ….pamietajmy o wtc 9/11
  (tylko syria walczyla z isis, a general Suleiman byl ich wielka zmorą)

 7. Matt mówi

  polscy patrioci… tylko by strzelali do innych i ich tłukli… co za patologie wy prezentujecie… eh

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.