Weganka cieszyła się ze śmierci ofiar masakry w Las Vegas: „59 mięsożerców nie żyje”

fot. twitter
8

Śledztwo w sprawie masakry w Las Vegas nadal trwa. Policja nie ustaliła jeszcze motywu sprawcy, 64-letniego Stephena Paddocka, który strzelał do tłumów zgromadzonych na koncercie muzyki country zabijając 59 osób, a ponad 500 raniąc.

Wiadomo już, że akcja była zaplanowana i o żadnej spontaniczności nie może być mowy. Zgromadzony arsenał wskazuje, że Paddock nie działał pod wpływem impulsu. A dlaczego to zrobił? Nie wiadomo. Pojawiły się informacje, że w jego pokoju znaleziono publikacje Antify, ale policja nie potwierdza tych doniesień. Brak też potwierdzenia informacji, jakoby Paddock przeszedł na islam i działał w imieniu ISIS.

Bez wątpienia wiadomo jednak, kto cieszy się z tej masakry. Szefowie Antify w Australii napisali, że składają hołd mordercy z Las Vegas. Cieszą się też muzułmanie nazywający Paddocka żołnierzem Allacha. Była wiceprezes stacji CBS oświadczyła, że nie jest jej żal ofiar, bo fani muzyki country to Republikanie noszący broń. Ale to jeszcze nie wszyscy.

Właścicielka Mother Nature Vegan Cuisine, wegańskiego baru na kółkach, Delinda Jensen z Pensylwanii, zamieściła na fb wpis: „59 mięsożerców nie żyje. Jak wiele zwierząt przeżyje dzięki temu?”. Następnie dodała, że mięsożercy jej nie obchodzą.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Dziś Jensen przeprasza za swój wpis, ale czy to szczere przeprosiny? A może chodzi o to, że jej wpis wywołał bardzo zdecydowaną reakcję internautów, którzy nie zostawili na niej suchej nitki i wezwali do bojkotu jej baru, w wyniku czego Jensen musiała go zamknąć?

Źródło: pennlive.com

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. pawel mówi

  pudel, wp syf. dzis czytam jak Czarka Pazure jada w komentarzach za to tylko ze bierze w akcji Rozaniec bez granic. to tylko jeden z wielu przykladow ale czy to nie jest tak ze to tylko garstka frustratow? ludzi przekupionych? czasem wyskoczy jakas laska z pensylwani i cos chlapnie… ludzi jest ponad szesc miliardow ona jedna z niewielu. szkoda czasu na przejmowwnie sie takimi ludzmi. wybory w Polsce i USA pokazaly prawde czego ludzie potrzebuja.

  1. Anna mówi

   Biednej vegance szkoda zwierzat ale ludzi juz nie. Do tego nas prowadzi marksizm. Ludzie maja byc nizej od zwierzat zamiast tak jak przykazal Bog ” i czyncie sobie zwierzeta poddanymi”. Dla takich ludzi zycie ludzkie jest nic nie warte aborcja, eutanazja prosze bardzo ale swinki nie zjem bo ona jest biedn i czuje

 2. test24 mówi

  Po czym poznała, że to mięsożercy, a nie wegetarianie? Wegetarianom nie wolno słuchać country?

 3. Weganka mówi

  Oj nie gadajcie też głupot, że weganka to od razu za aborcją, itp. Sama jestem weganką od kilku lat i z przykrością obserwuję, że ci „z prawej” strony od razu kwalifikują wegan jako „lewaków”. Jakaś część wegan na pewno, ale sugerowanie i zakładanie z góry, że weganin = lewak, to zwyczajna ignorancja, uleganie stereotypom i szerzenie ich.

  Drodzy Narodowcy, przeczytajcie The China Study (T.Colin Campbell; polska wersja to ‚Nowoczesne zasady odżywiania’), obejrzyjcie chociaż ‚Cowspiracy’, ‚Food matters’, ‚What the Health’; śledźcie badania naukowe a zrozumiecie, dlaczego ludzie odchodzą od produktów zwierzęcych… Ze względu na ZDROWIE.

 4. Weganka mówi

  Swoją drogą, dobrze byłoby, gdyby Wojciech Sumliński, Witold Gadowski, czy Jacek Międral byli weganami – bo Polska potrzebuje takich ludzi(!) Tak, żeby zdrowi byli i jak najdłużej służyli Ojczyźnie i Rodakom (…)

 5. Sebastian mówi

  No i czym tu sie podniecac? Wpisem biednej pijaczki…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.