Waszczykowski gotowy przyjąć w Polsce imigrantów. „Tych czterech z Rimini”

6

Polski rząd pod batutą Beaty Szydło nie zamierza ustąpić i deklaruje, że mimo nacisków Trybunału Sprawiedliwości, który odrzucił skargę Węgier i Słowacji ws. obowiązkowej relokacji migrantów, nie przyjmie w Polsce ani jednego islamskiego imigranta. Innego zdania jest minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Twierdzi, że Polska jest gotowa przyjąć czterech imigrantów.

Na antenie Polskiego Radia Trójki, szef MSZ został zapytany przez prowadzącą Beatę Michniewicz czy „dla świętego spokoju nie lepiej było by przyjąć kilku” imigrantów. Waszczykowski odpowiedział bez zastanowienia: „Tych czterech z Rimini”, na co prowadząca nie zareagowała z entuzjazmem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nam takie stanowisko jak najbardziej odpowiada, czego zapewne nie możemy powiedzieć o czarnoskórych zwyrodnialcach, o których pisaliśmy w ubiegłym tygodniu (Trzej gwałciciele z Rimini zatrzymani… oraz Czwarty sprawca napadu w Rimini aresztowany…), a którym polscy współwięźniowie na dobre wybiliby z głowy naruszanie nietykalności polskich kobiet.

PRZECZYTAJ: Tak się postępuje ze zwyrodnialcami w Polsce!? Zgwałcił studentkę, ale w więzieniu spotkała go bardzo surowa kara

Co do samego Waszczykowskiego, to cieszymy się, że już ma zdecydowane stanowisko w sprawie polityki migracyjnej, czego nie dostrzegaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Mamy również nadzieję, że mimo nacisków ze strony przyjaciół z American Jewish Committee, swojego zdania nie zmieni. A doskonale wiemy, że z człowiekiem Geremka, może być naprawdę różnie.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  nie nie nie i jeszcze raz nie – choćby to miałobyć chore umierające dziecko śrota nie można ani jednego przyjąć bo to tworzy precedens – dziś 4 jutro 100 potem już bez kontroli potem łączeie rodzin. nie powinno być zgody nawet na myslenie o tym

 2. Jerzy mówi

  a KTO tą panią w PUBLICZNYM radiu zatrudnił?

  1. Jan mówi

   Jak to kto? Towarzysz Gierek albo nawet Gomułka.

 3. Marek mówi

  Jurku nie dziw się, to przecież radio publiczne.

 4. Robert mówi

  Lepszych 4rech,umorusanych,pancernych plus pies na baby,niz Trojka klasowa,lewacka koniczyna trójlistna,sułtan pasza dla świń z PGRu

 5. Adam mówi

  Proszę nie wprowadzać w błąd. Nie interesuję się polityką ale tą wiadomość przypadkiem oglądałem. Dziennikarka naciskała na min. Waszczykowskiego żeby Polska przyjęła kilka tysięcy uchodźców, a w końcu zaproponowała żeby choć paru przyjąć. Wtedy min. Waszczykowski z przekąsem zauważył – tych czterech gwałcicieli z Rimini. Dziennikarka była oburzona i zarzuciła mu manipulację, wykorzystywanie tragedii itd. Jasnym było że min. Waszczykowski był przeciwny przyjmowaniu jakichkolwiek uchodźców.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.