Washington Times nie owija w bawełnę. „Polska nie będzie islamizowana. Stanie się celem dla Żydów!”

rabini odmawiają Kadisz na Cmentarzu Żydowskim w Warszawie/ fot. youtube
17

Najwyraźniej w zagranicznych mediach przestali bawić się w ciuciubabkę. Piszą jak jest, gdyż wiedzą że proces, który dotyczy naszej ojczyzny, trudno już będzie nam zablokować. Polska może wkrótce stać się celem emigrantów, szczególnie dla emerytów i dla Żydów – w ubiegłym tygodniu na łamach Washington Post napisał prof. Daniel Pipes, żydowski historyk z polskimi korzeniami.

Po nominacji na premiera w grudniu ubiegłego roku, Mateusz Morawiecki wygłosił nadzwyczajne oświadczenie, że on i jego rząd chcą „przekształcić [Unię Europejską], chcą ją rechrystianizować” – czytamy w felietonie Pipes’a. Właśnie spędziłem tydzień w Warszawie, aby zrozumieć, dlaczego kraj ten tak bardzo różni się od Europy Zachodniej i co to oznacza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żydowski historyk tłumaczy, że Polacy, a wraz z Polakami – jego zdaniem – partia rządząca, nie wpuszczą do swojego kraju islamskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Tak, tych samych, którzy w okupowanej Palestynie są przez Żydów wsadzani do więzień, wyrzucani z kraju, a nawet eksterminowani.

Dlaczego Polacy inaczej zareagowali na islamską migrację, niż ich zachodni sąsiedzi? – pyta felietonista Washington Times. Homogeniczność kraju i jego niepewna historia (Polska zniknęła z mapy na ponad wiek) to istotne czynniki. Jednak decydujące było to, że Polacy widząc ogromne błędy swoich zachodnich sąsiadów, nie chcą ich powielać.

Na sam koniec Daniel Pipes szkicuje przyszłość dla Polski. Co prawda, Pipes nie pisze o żadnym osadnictwie żydowskim, jak zaznaczyły niektóre „niezależne media”, którym najwyraźniej bardziej zależy na „klikalnym tytule” niż rzetelności, ale pisze, że Polska może wkrótce stać się celem emigrantów, szczególnie dla emerytów i dla Żydów.

Jeśli w zagranicznych mediach zaczynają o tym pisać, oznacza to, że realizacja planu budowy Judeopolonii zaszła już bardzo daleko.

Źródło: Washington Times

Przeczytaj także:

Judeopolonia albo śmierć! – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Dlatego niezbędne jest natychmiastowe wdrożenie następującego programu przez zjednoczone siły wszystkich Polaków, którzy są świadomi faktu długoletniej okupacji żydowskiej, pod którą się ciągle znajdujemy :

  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Ten sam autor w jednym ze swoich innych bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )

  Z kolei w innych swoich dziełach szeroko dokumentuje całą żydowską bolszewicko-stalinowską machinę unicestwiania Polaków, zwłaszcza katolików.
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich na przestrzeni wieków.

  1. Prawyobywatel mówi

   Nie chce równoległego, żydowskiego państwa w naszej Ojczyźnie. Największym grzechem Prezydenta Dudy jest nazwanie Polski Polin i bredzenie o żydowskich wspolobywatelach. Są nam obcy, nie wnieśli dla nas nic dobrego, wręcz przeciwnie!

 2. Mr. ?? mówi

  Polska celem dla żydów, tylko do czasu bo granice są otwarte i Islamiści mogą wejść
  na razie są zajęci zajmowaniem Niemiec, Francji, Szwecji … gdzie żydzi są prześladowani, skąd uciekają …
  Muzułmanie mówią nie zostanie na ziemi ani jeden żyd
  Państwa jak Francja lub szwecja nie radzą se nawet z uliczną hołotą do tego socjalizm, lewactwo,
  duraczenie, wartości unijne, brak woli walki …

  1. Krystyna mówi

   Całkowicie zgadzam się.

 3. lol mówi

  Po V. rozbiorze Polski – dzieci kształcone w antypolonizmie przez min. Benneta jak urosną – będą w wojskach okupacyjnych stacjonujących w protektoracie POLIN i nie wykażą dla goyów=”zwierząt podobnych do ludzi” (Talmud) nawet cienia litości!!!!!!!!!!!!!!
  Być może będzie tak:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‚współ-‚, dominium = ‚panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

  Żołdacy YUDE nie będą mieli litości!!!!

  1. Gość mówi

   Po pierwsze Koleś LoL mówi : piszesz jakiś chory Matrix ……… , będzie odwrotnie oficer na usługach odrodzonego Izraela ……… bo polacy to nie goje ale Izraelici Biblijni Mesjanscy ……… itd ……. będzie relacjonował wybicie oststnich oddziałów szabes- gojów ( fałszywych żydów ) przerzuconych z zdobytego przez Izraelitów ( talmudycznego) Izraela parę lat wczesniej ……. te oddziały miały wywołać Teoror w Diasporze Polin ale zostały wykryte i skutecznie zlikwidowane koło miasta Kroke ……. itd .

  2. Marek mówi

   To prawda,i tak będzie z Polska!!!

 4. Przemek mówi

  Gdy szukałem oryginalnego artykułu natrafiłem na publikację w „niezależnym” portalu: http://niezalezna.pl/229610-profesor-z-harvardu-w-washingon-times-chwali-polske-pod-rzadami-pis-za-opor-wobec-islamizacji

  Patrząc na wytłuszczone elementy widzę schemat – podkreślamy to co dobrze mówi o PiS, aż tu nagle wytłuszczony jest właśnie wspomniany fragment: „Polska stanie się takim docelowym miejscem schronienia szczególnie dla rencistów a także dla Żydów z Zachodniej Europy, którzy coraz częściej są celami ataków w Europie Zachodniej” . I tak dobrze bo spodziewałem się całkowitego pominięcia tego tematu. Biorąc pod uwagę „zaplecze” polityczne portalu widać, że coś może być na rzeczy. Co gorsza – wydają się być dumni z tego, że będą tutaj sprowadzać Żydów z Europy, którzy teraz plują na Polskę. I nie było by w tym nic strasznego, gdyby nie maniera „polskiego” rządu (bo on nie służy Narodowi) polegająca na ustępowaniu środowisku żydowskiemu na każdym kroku.

  1. Jacek Międlar mówi

   Czytałem tłumaczenia w polskich mediach… Niestety, przekręcają słowa. Jedni podkręcają w jedną stronę – OSADNICTWO ŻYDÓW; inni w drugą: – PiS nas chroni przed islamem… Tania manipulacja.

 5. XYZ mówi

  Czyli Polska będzie judaizowana?

 6. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Polecam lekturę książki,księdza Stanisława Tworkowskiego-POLSKA BEZ ŻYDÓW.

 7. Violetta Bennich mówi

  cytuje z oryginalnego artykulu z 1/07/18: „Though primarily headed to Australia, Canada, and the United States, Poland might soon – given its proximity, personal security, and inexpensive cost-of-living – become an expatriate destination, especially for pensioners and for Jews, singled out as targets in Europe’s West but increasingly safe in Poland. MIMO ZE W PIERWSZYM RZEDZIE WYJEZDZAJA DO AUSTRALII, KANADY I USA, POLSKA MOZE WKROTCE – ZWAZYWSZY JEJ BLISKOSC, BEZPIECZENSTWO OSOBISTE JEJ OBYWATELI I NISKI KOSZT UTRZYMANIA – STAC SIE MIEJSCEM DOCELOWYM DLA EMIGRANTOW (z Europy Zach.), SZCZEGOLNIE DLA EMERYTOW I ZYDOW, KTORZY NA ZACHODZIE EUROPY STANOWIA CEL ATAKOW , ZAS W POLSCE SA DUZO BARDZIEJ BEZPIECZNI.
  So, while the EU won’t be re-Christianized anytime soon, neither will Poland be Islamized. TAK WIEC NIE ZANOSI SIE ANI NA RYCHLA RE-CHRYSTIANIZACJE EUROPY, ANI NA ISLAMIZACJE POLSKI”

 8. sten mówi

  Krzyżacy też pewnie się czuli w Polsce do czasu …

 9. Marzin mówi

  Nic nie mam do Żydów.Za to nieliczni Polacy w 40 mln(!)kraju zachowują się jak wystraszone króliki

 10. Jerzy Kołodziński mówi

  Daniel Pipes jest konserwatywnym Amerykańskim historykiem. Specjalizuje się w historii Bliskiego Wschodu. Nigdy nie zauważyłem antypolskości w żadnych jego artykułach i książkach. Wręcz przeciwnie. Pochodzi z rodziny spolonizowanych Żydów. Jego dziadek walczył w legionach Piłsudskiego. Jego ojciec jest zananym historykiem który został odznaczony Orderem Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej w 1996 roku. Wiele jego ksążek jest przetłumaczone na polski. Daniel Pipes, w artykule z Washington Times, pisze że życie w Europie Zachodniej jest coraz bardziej niebespieczne, szczególnie dla Żydów, ze względu na Islamizację. Polska jest jedynym z ostatnich bespiecznych krajów w Europie i jako taka może się stać miejscem docelowym dla emerytów szukających schronienia. Nie widzę tutaj żadnej konspiracji.

  1. chrysler mówi

   miejsce dla Żydów?/…. czyli takie gdzie nie będą pracować i jest dużo goi do oszukiwania…

 11. Radek mówi

  jeśli taki jest FAKTYCZNY PLAN…
  no to będzie tu niezła jatka
  – patrz liczne powstania, walka z zaborcą, Armia Krajowa, NSZ, BCH

  Polak to nie Palestyńczyk
  i głowy w piasek nie schowa …

  może, że taki jest właśnie ICH plan ?
  aby nas ustawić „do odstrzału”
  za bunt, za rebelię , za cokolwiek ?!

  wtedy Polskie Państwo Podziemne
  i metody ich własne stosowane wobec Palestyńczyków
  będą najlepszą odpowiedzią

  bo jak wiadomo
  „Kto mieczem wojuje,
  od miecza ginie”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.